'Westerlo breekt record met miljoenentransfer'

door
'Westerlo breekt record met miljoenentransfer'

KVC Westerlo liet al van zich horen op de transfermarkt. De Kemphanen zijn echter nog niet klaar met hun huiswerk. Zij hopen weldra nog meer versterking te kunnen aankondigen en de club speurt uiteraard rond in Turkije.


Volgens de Turkse journalist Yağız Sabuncuoğlu heeft Westerlo de gesprekken aangevat omtrent een transfer van Halil Akbunar en Westerlo zou ondertussen een akkoord hebben bereikt omtrent een transfersom van maar liefst 3 miljoen euro. Een clubrecord. De 28-jarige flankaanvaller komt uit voor Göztepe en speelde in 2021 twee keer voor het nationaal team. De ervaren speler heeft een marktwaarde van 3,5 miljoen euro en zijn transfer zou een heuse stunt zijn van de promovendus.

Akbunar was afgelopen seizoen in de Turkse eerste klasse goed voor 4 goals en 7 assists in 32 wedstrijden. De speler, die nog tot medio 2026 onder contract ligt, werd de afgelopen weken en maanden ook in verband gebracht met andere clubs. In onderstaand filmpje kan je de speler alvast aan het werk zien. Zien we hem weldra schitteren in ’t Kuipje?

STEVIGE MERCATO

Westerlo haalde tot op heden al Sinan Bolat (AA Gent), Bryan Reynolds (AS Roma, huur), Nick Gillekens (Moeskroen), Lyle Foster (Guimaraes), Jan Bernat (Zilina), Dorgeles Nene (RB Salzburg, huur) en Ravil Tagir (Basaksehir, huur) in huis. De club gaat voor een rustig seizoen in de Jupiler Pro League en wil weldra ook Griffin Yow (D.C. United) voorstellen. De promovendus lijkt stilaan alles in huis te hebben om een seizoensrevelatie te worden.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

Gaat Westerlo een revelatie worden?

Meest recent

Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

0
0
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

632
632
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

189
189
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

5
5
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

49
49
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

117
117
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

66
66
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

193
193
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

91
91
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

110
110
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

85
85
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

101
101
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

295
295
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

36
36
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

528
528
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

318
318
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

117
117
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

151
151
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

261
261
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

111
111
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

78
78
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

171
171
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

46
46
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

103
103
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

118
118

Meer sportnieuws