STVV verbaast met speler van Benfica

43 stemmen
STVV verbaast met speler van Benfica

STVV zag de afgelopen tijd een hele resem spelers vertrekken. De Kanaries moeten daarom hard aan het werk op de mercato en dat hebben ze blijkbaar begrepen in Limburg. De club haalde vrijdag al Eric Bocat Junior. De verdediger komt transfervrij over, na het faillissement van Excelsior Moeskroen. Daarmee was de vrijdagse honger van STVV echter nog niet gestild.


Sint-Truiden stelt namelijk ook Fábio Pereira Baptista (21) voor. De Portugese rechtsachter - ook wel Fabinho genoemd - wordt transfervrij weggeplukt bij de B-ploeg van Benfica. Hij ondertekende een contract, maar de club vermeldt er niet bij tot wanneer. Het afgelopen seizoen speelde Fabinho 22 duels voor het tweede elftal van Benfica. Hij scoorde één keer.

André Pinto, de sportief directeur van STVV, is tevreden. "We zijn blij dat Fabinho heeft toegezegd bij ons te komen spelen. Hij is een veelbelovende jonge rechtsback en komt uit één van de beste jeugdopleidingen van Europa. We zullen hem helpen zich te integreren en zijn voetbal te ontwikkelen", klinkt het op de clubwebstek.

INKOMENDE TRANSFERS

STVV haalde al meerdere aanwinsten binnen deze zomer. De Truienaren strikten al Fatih Kaya (FC Ingolstadt), Olivier Dumont (Standard) en Jo Coppens (MSV Duisburg). Daarnaast huren ze Frank Boya van Antwerp. Gezien het aantal spelers die al mochten vertrekken op Stayen (11), mogen we waarschijnlijk nog heel wat activiteit verwachten bij STVV.

LEES OOK: Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

Knappe transfer?

Meest recent

JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

0
0
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

43
43
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

155
155
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

371
371
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

83
83
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

366
366
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

143
143
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

635
635
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

193
193
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

589
589
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

506
506
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

172
172
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

333
333
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1055
1055
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

429
429
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

310
310
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

445
445
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

386
386
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

272
272
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

205
205
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

461
461
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

369
369
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

150
150
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

130
130
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

204
204

Meer sportnieuws