KV Kortrijk neemt afscheid van aanvaller

62 stemmen
KV Kortrijk neemt afscheid van aanvaller

KV Kortrijk lijkt zich te wapenen voor het komende seizoen. De Kerels haalden onder meer al Massimo Bruno. De flankspeler keert terug naar België na een avontuur bij het Turkse Bursaspor. Bruno zette zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen. Nu neemt KVK afscheid van een aanvaller, zij het tijdelijk.


KVK maakt op zijn website bekend dat Muhammed Badamosi (23) het komende seizoen uitgeleend zal worden aan FK Cukaricki. Die club eindigde als derde in de Servische competitie. De Gambiaanse spits was het afgelopen seizoen niet altijd zeker van een vaste stek bij de West-Vlamingen. Hij mocht 22 keer opdraven in de JPL, waarvan 14 maal als basisspeler.

Badamosi kwam in oktober 2020 over van FUS Rabat. KVK betaalde toen 300 duizend euro aan de Marokkaanse club. Daarvoor speelde Badamosi ook al voor Real de Banjul, een club uit zijn thuisland Gambia. Nu zoekt hij zijn voetbalgeluk voor het eerst in Oost-Europa.

AANWINSTEN

KVK wil komend seizoen goed voor de dag komen. Daarvoor haalde het al verschillende aanwinsten. Tom Vandenberghe en Youssef Challouk kwamen beiden transfervrij over van 1B-club KMSK Deinze. Talent Dion De Neve maakte de gevoelige overstap van de buren van Zulte Waregem, een transfer die hem aan de Gaverbeek niet in dank afgenomen werd. Verder haalde KVK ook nog de transfervrije Georgiër Jimmy Tabidze en - zoals eerder aangegeven - Massimo Bruno.

LEES OOK: KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

Gaan ze hem missen dit seizoen?

Meest recent

Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

0
0
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

43
43
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

168
168
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

102
102
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

88
88
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

121
121
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

223
223
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

258
258
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

52
52
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

243
243
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

317
317
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

403
403
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

215
215
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

317
317
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

176
176
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

157
157
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

329
329
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

310
310
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

134
134
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

44
44
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

97
97
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

637
637
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

218
218
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

455
455
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

572
572

Meer sportnieuws