Antwerp pakt uit met nieuwe hoofdsponsor

327 stemmen
Antwerp pakt uit met nieuwe hoofdsponsor

Er is de voorbije maanden al heel wat veranderd bij Antwerp. De immer ambitieuze Paul Gheysens gooide het sportieve beleid over een andere boeg met het aantrekken van technisch directeur Marc Overmars en trainer Mark van Bommel, terwijl hij ook weer de nodige miljoenen in de club pompte. Maar nu zet Antwerp wel een stap om minder afhankelijk te worden van zijn mecenas.


De club heeft immers een nieuwe hoofdsponsor weten te strikken. "Royal Antwerp Football Club gaat vanaf dit seizoen in zee met betFIRST. Het stamnummer 1 van het online sportwedden wordt als shirtsponsor één van de belangrijkste partners van Rood-Wit", laat de club weten. "De samenwerking is erop gericht om zowel op als naast het veld van grote betekenis te zijn voor iedereen die zich verbonden voelt met de club en de stad Antwerpen. Deze vijfjarige overeenkomst geeft de club de mogelijkheid om verder door te groeien als Belgische topclub op zowel sportief als maatschappelijk vlak."

Op de shirts zal betFIRST de plaats innemen van Ghelamco. "Het bedrijf van voorzitter Paul Gheysens blijft onlosmakelijk verbonden met de club en zal mee verder bouwen aan de ontwikkeling van The Great Old", verzekert Antwerp wel. Samen met zijn nieuwe sponsor kondigt Antwerp ook aan dat het zijn community werking zal uitbouwen. Die zal voortaan ook de naam 'Antwerp First' meekrijgen. Die naam zal ook regelmatig op de wedstrijdshirts verschijnen om het project meer visibiliteit te geven.


LEES OOK: “Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Zal Antwerp verder kunnen groeien met deze deal?

Meest recent

Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

18
18
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

12
12
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

82
82
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

498
498
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

78
78
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

74
74
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

34
34
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

96
96
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

120
120
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

115
115
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

841
841
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

392
392
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

121
121
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

853
853
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

420
420
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

494
494
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

460
460
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

137
137
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

521
521
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

121
121
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

38
38
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

284
284
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

267
267
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

267
267
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

713
713

Meer sportnieuws