TRANSFERUURTJE: 'Club sluit topdeals, Messi weg bij PSG'

556
TRANSFERUURTJE: 'Club sluit topdeals, Messi weg bij PSG'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijkt de kassa zeer snel te kunnen gaan rinkelen. Er blijft immers heel wat interesse heersen voor Charles De Ketelaere. De Rode Duivel blijft het hof gemaakt worden door Leicester City, die enkel nog wachten tot ze een paar spelers verkocht hebben om een bod uit te brengen. De topfavoriet voor zijn handtekening blijft echter AC Milan. De Rossoneri kunnen volop aan hun mercato beginnen nu de toekomst van sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara veiliggesteld werd. Na hun contractverlenging zou Milan weleens snel in actie kunnen schieten.



Ook Noa Lang lijkt plots op weg naar een toptransfer. Arsenal lijkt immers snel werk te gaan maken van zijn komst. De Gunners hadden aanvankelijk hun zinnen gezet op Raphinha (Leeds United), maar die lijkt nu op weg te zijn naar Chelsea. Daardoor schakelt Arsenal door naar zijn plan B en dat zou Lang zijn. Club zou dus snel twee zeer lucratieve transfers kunnen afronden.

Daarnaast blijft de landskampioen werk maken van versterking. Het laatste doelwit is Anass Salah-Eddine, een 20-jarige linksachter van Ajax. Daar mocht hij eind vorig seizoen debuteren in de hoofdmacht, maar een echte doorbraak in Amsterdam lijkt er niet in te zitten. Volgens Nederlandse bronnen zouden de onderhandelingen omtrent zijn overgang zelfs al vergevorderd zijn.



Ook het middenveld zal Club nog versterken. Daarvoor mag wel de naam van Vinicius Souza geschrapt worden. De Braziliaan zou namelijk de voorkeur geven aan een buitenlands avontuur. Casper Nielsen blijft wel een optie voor Club en de Deen wil zelf ook absoluut naar het Jan Breydelstadion. Alleen zal dan wel een uitweg gevonden moeten worden uit de impasse in de onderhandelingen met Union.

Bij Anderlecht blijven ze dan weer in blijde verwachting van Sebastiano Esposito. Het duurt wat langer dan gehoopt voor zijn transfer helemaal afgerond wordt, maar op Neerpede maken ze zich geen zorgen. Het dossier zou enkel vertraging opgelopen hebben omdat ze bij Inter de voorbije dagen al hun aandacht gaven aan de terugkeer van Romelu Lukaku.



Antwerp pakte enkele dagen geleden uit met de komst van Christopher Scott, die weggeplukt werd bij de B-ploeg van Bayern München. De 20-jarige wordt in Duitsland hoog ingeschat, maar desondanks wist de Great Old hem voor een relatief spotprijsje te strikken. Ze zouden slechts 1,4 miljoen euro op tafel hebben moeten leggen voor de veelbelovende offensieve middenvelder.

Bij Standard nemen ze weldra afscheid van twee spelers. Het Burnley van Vincent Kompany staat op het punt om Jackson Muleka en Samuel Bastien naar Engeland te halen. Er zou een akkoord zijn over de transfers van beide spelers. Voor Muleka zou Burnley 4 miljoen euro betalen, al moet Standard wel de helft van die som nog afstaan aan TP Mazembe. Voor Bastien krijgen ze een pak minder, want de middenvelder ging zijn laatste contractjaar in.



KV Mechelen zal wellicht snel een tweede offensieve versterking strikken na de komst van Yonas Malede. Het lijkt namelijk ook de strijd te winnen om Julien Ngoy, die vrij is nadat hij niet bijtekende bij Eupen. De spits zal eerstdaags een meerjarig contract tekenen, ondanks dat Charleroi en enkele buitenlandse clubs ook aan zijn mouw trokken.

BUITENLAND

Schokkend nieuws vanuit Parijs, want bij PSG zou nu ook Lionel Messi moeten vertrekken. Nieuwe sportieve baas Luis Campos wil de ploeg rond Kylian Mbappé bouwen en daarom moet na Neymar nu ook de Argentijnse ster beschikken, ondanks een contract dat nog een jaar loopt. De kans lijkt echter wel klein dat PSG een oplossing zal vonden voor zijn beide vedetten, die vastzitten aan voor vele andere clubs onbetaalbare contracten en mogelijk ook zelf niet staan te springen voor een transfer.



Manchester City staat op het punt om zijn derde grote transfer van de zomer af te ronden. Na Julian Alvarez en Erling Haaland lijkt nu ook Kalvin Phillips snel neer te gaan strijken bij de Engelse kampioen. Zijn medische testen werden al ingepland nadat City een akkoord vond met Leeds United over een transfersom van 45 à 50 miljoen pond.

Bij FC Barcelona moeten ze eerst nog spelers verkopen voor ze zich kunnen versterken. Trainer Xavi wil daar wat haast bij maken en liet daarom aan drie spelers weten dat ze zich niet meer op training moeten melden. Oscar Mingueza, Riqui Puig en Samuel Umtiti kregen te horen dat ze ze niet meer welkom zijn en een andere club moeten zoeken.

LEES OOK: Afscheid Messi ontspoort: Bedrijf gaat diep door het stof

Wie zal Club Brugge het meeste opleveren?

Meest recent

Rode Duivels: vuilbak gaat open over Van Bommel en Mannaert

Mark van Bommel is nog geen drie maanden bondscoach, maar rond de Rode Duivels veranderde er ...

87
87
Standard ontdekt smaakmaker: "6 miljoen? Ik wil meer"

Standard is wisselvallig bezig. Goed wordt afgewisseld met slecht. Eén speler is echter wel ...

13
13
Leko streng: "Niet denken dat je Lionel Messi bent"

Club Brugge blijft het goed doen in de Jupiler Pro League. Door de 1-4-zege tegen La Louvière ...

36
36
Twee pionnen bewijzen ongelijk van Sibierski

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van Cercle Brugge. Paars-Wit kroop door het oog van de naald ...

57
57
Romario verdedigt Ronaldo: "Loop naar de maan!"

Romário heeft zich uitgesproken over de rel rond Cristiano Ronaldo en bondscoach Jorge Jesus. ...

37
37
Euvrard ziet nieuwe JPL-uitblinker: "Kwaliteit!"

Standard speelt namiddag de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. De Rouches staan al zeven punten ...

21
21
Kompany heeft duidelijke boodschap na blunder Neuer

Bayern München speelde 2-2 op het veld van FC Augsburg. Dat was een tegenvaller en dat kwam ook ...

69
69
De Bruyne schittert met twee goals, Godts basispion

Vanavond stonden nog een aantal interessante matchen op het programma in het buitenland. Zo kwamen ...

52
52
AA Gent blijft doorstomen: ook Essevee gaat voor de bijl

Rik De Mil en co zijn het verliezen helemaal verleerd bij AA Gent. De Buffalo's wonnen nu ook aan de ...

63
63
Racing Genk dankt Heymans in zege tegen hulpeloze Kerels

KV Kortrijk heeft dan wel een nieuwe coach, de pijnpunten werden in een dol Genks openingskwartier ...

36
36
Haalt RSCA kampioenenmaker terug als coach?

Cheikhou Kouyaté heeft zijn schoenen aan de haak gehangen. De ex-speler van RSC Anderlecht ...

192
192
Beerschot doet Kiel ontploffen na knotsgek spektakel

De Mannekes wilden na een sterke reeks opnieuw naast Dender aan kop van de Challenger Pro League ...

152
152
Club Brugge-pion wil meer: "Hopelijk nog meer in de basis"

Club Brugge won gemakkelijk met 1-4 op het veld van La Louvière. Jorne Spileers en Jan ...

123
123
Zorgen bij Club Brugge om blessure Forbs: Leko geeft update

Club Brugge won eenvoudig met 1-4 op het veld van La Louvière. Een grote tegenvaller was dat ...

201
201
Cercle Brugge likt zijn wonden: "Dit is een mokerslag"

Cercle Brugge leek na 85 minuten op weg naar een verdiende zege tegen een zwak RSC Anderlecht. Maar ...

99
99
Tottenham krijgt Old Trafford stil, Barça onklopbaar

In de vroege avond stonden er heel wat interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

37
37
Euvrard looft aanwinst: "Gaf zijn visitekaartje af"

Standard speelt zondag voor gesloten deuren de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. Vincent ...

53
53
Geen roest bij Club: landskampioen flitst voorbij moedige Wolven

Er zit voorlopig geen roest op de vormcurve van Club Brugge na de interlandbreak. Blauw-Zwart ...

86
86
Boskamp ziet probleem bij JPL-topclub: "Wat is er loos?"

Johan Boskamp volgt het Belgische voetbal op de voet voor Het Belang van Limburg. De voormalige ...

59
59
Bruno verklaart: "Daarom spelen Stroeykens en Bertaccini"

Anderlecht won met 1-2 op het veld van Cercle Brugge. De Brusselaars kwamen héél goed ...

500
500
Club Brugge met voorsprong rust in: "Onze grote man"

Club Brugge heeft zijn eerste 45 minuten achter de rug liggen op het veld van La Louvière. ...

104
104
Thorup aan zet: toptalent KRC Genk wacht op zijn kans

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen. De club mag dan weliswaar meer en meer op ...

99
99
Anderlecht komt goed weg: "Dit was krankzinnig"

RSC Anderlecht heeft met 1-2 gewonnen van Cercle Brugge. Dat was echter compleet onverdiend. Toch ...

182
182
CPL zindert: Lierse herademt, ongezien Hasselts spektakelstuk

De Challenger Pro League zorgde deze namiddag opnieuw voor heel wat spektakel. Lierse hoopte op ...

92
92
De Cuyper met goal matchwinnaar, Chelsea haalt uit

Om 16u begonnen er vier matchen in de Premier League. Onder meer Chelsea en Aston Villa moesten aan ...

71
71

Meer sportnieuws