TRANSFERUURTJE: 'Club sluit topdeals, Messi weg bij PSG'

556 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club sluit topdeals, Messi weg bij PSG'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijkt de kassa zeer snel te kunnen gaan rinkelen. Er blijft immers heel wat interesse heersen voor Charles De Ketelaere. De Rode Duivel blijft het hof gemaakt worden door Leicester City, die enkel nog wachten tot ze een paar spelers verkocht hebben om een bod uit te brengen. De topfavoriet voor zijn handtekening blijft echter AC Milan. De Rossoneri kunnen volop aan hun mercato beginnen nu de toekomst van sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara veiliggesteld werd. Na hun contractverlenging zou Milan weleens snel in actie kunnen schieten.



Ook Noa Lang lijkt plots op weg naar een toptransfer. Arsenal lijkt immers snel werk te gaan maken van zijn komst. De Gunners hadden aanvankelijk hun zinnen gezet op Raphinha (Leeds United), maar die lijkt nu op weg te zijn naar Chelsea. Daardoor schakelt Arsenal door naar zijn plan B en dat zou Lang zijn. Club zou dus snel twee zeer lucratieve transfers kunnen afronden.

Daarnaast blijft de landskampioen werk maken van versterking. Het laatste doelwit is Anass Salah-Eddine, een 20-jarige linksachter van Ajax. Daar mocht hij eind vorig seizoen debuteren in de hoofdmacht, maar een echte doorbraak in Amsterdam lijkt er niet in te zitten. Volgens Nederlandse bronnen zouden de onderhandelingen omtrent zijn overgang zelfs al vergevorderd zijn.



Ook het middenveld zal Club nog versterken. Daarvoor mag wel de naam van Vinicius Souza geschrapt worden. De Braziliaan zou namelijk de voorkeur geven aan een buitenlands avontuur. Casper Nielsen blijft wel een optie voor Club en de Deen wil zelf ook absoluut naar het Jan Breydelstadion. Alleen zal dan wel een uitweg gevonden moeten worden uit de impasse in de onderhandelingen met Union.

Bij Anderlecht blijven ze dan weer in blijde verwachting van Sebastiano Esposito. Het duurt wat langer dan gehoopt voor zijn transfer helemaal afgerond wordt, maar op Neerpede maken ze zich geen zorgen. Het dossier zou enkel vertraging opgelopen hebben omdat ze bij Inter de voorbije dagen al hun aandacht gaven aan de terugkeer van Romelu Lukaku.



Antwerp pakte enkele dagen geleden uit met de komst van Christopher Scott, die weggeplukt werd bij de B-ploeg van Bayern München. De 20-jarige wordt in Duitsland hoog ingeschat, maar desondanks wist de Great Old hem voor een relatief spotprijsje te strikken. Ze zouden slechts 1,4 miljoen euro op tafel hebben moeten leggen voor de veelbelovende offensieve middenvelder.

Bij Standard nemen ze weldra afscheid van twee spelers. Het Burnley van Vincent Kompany staat op het punt om Jackson Muleka en Samuel Bastien naar Engeland te halen. Er zou een akkoord zijn over de transfers van beide spelers. Voor Muleka zou Burnley 4 miljoen euro betalen, al moet Standard wel de helft van die som nog afstaan aan TP Mazembe. Voor Bastien krijgen ze een pak minder, want de middenvelder ging zijn laatste contractjaar in.



KV Mechelen zal wellicht snel een tweede offensieve versterking strikken na de komst van Yonas Malede. Het lijkt namelijk ook de strijd te winnen om Julien Ngoy, die vrij is nadat hij niet bijtekende bij Eupen. De spits zal eerstdaags een meerjarig contract tekenen, ondanks dat Charleroi en enkele buitenlandse clubs ook aan zijn mouw trokken.

BUITENLAND

Schokkend nieuws vanuit Parijs, want bij PSG zou nu ook Lionel Messi moeten vertrekken. Nieuwe sportieve baas Luis Campos wil de ploeg rond Kylian Mbappé bouwen en daarom moet na Neymar nu ook de Argentijnse ster beschikken, ondanks een contract dat nog een jaar loopt. De kans lijkt echter wel klein dat PSG een oplossing zal vonden voor zijn beide vedetten, die vastzitten aan voor vele andere clubs onbetaalbare contracten en mogelijk ook zelf niet staan te springen voor een transfer.



Manchester City staat op het punt om zijn derde grote transfer van de zomer af te ronden. Na Julian Alvarez en Erling Haaland lijkt nu ook Kalvin Phillips snel neer te gaan strijken bij de Engelse kampioen. Zijn medische testen werden al ingepland nadat City een akkoord vond met Leeds United over een transfersom van 45 à 50 miljoen pond.

Bij FC Barcelona moeten ze eerst nog spelers verkopen voor ze zich kunnen versterken. Trainer Xavi wil daar wat haast bij maken en liet daarom aan drie spelers weten dat ze zich niet meer op training moeten melden. Oscar Mingueza, Riqui Puig en Samuel Umtiti kregen te horen dat ze ze niet meer welkom zijn en een andere club moeten zoeken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

Wie zal Club Brugge het meeste opleveren?

Meest recent

Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

9
9
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

26
26
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

30
30
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

24
24
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

85
85
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

53
53
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

33
33
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

232
232
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

162
162
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

177
177
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

354
354
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

93
93
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

211
211
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

73
73
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

392
392
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

182
182
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

169
169
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

73
73
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

287
287
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

297
297
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

100
100
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

348
348
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1058
1058
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

518
518
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

438
438

Meer sportnieuws