TRANSFERUURTJE: 'Club sluit topdeals, Messi weg bij PSG'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club sluit topdeals, Messi weg bij PSG'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijkt de kassa zeer snel te kunnen gaan rinkelen. Er blijft immers heel wat interesse heersen voor Charles De Ketelaere. De Rode Duivel blijft het hof gemaakt worden door Leicester City, die enkel nog wachten tot ze een paar spelers verkocht hebben om een bod uit te brengen. De topfavoriet voor zijn handtekening blijft echter AC Milan. De Rossoneri kunnen volop aan hun mercato beginnen nu de toekomst van sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara veiliggesteld werd. Na hun contractverlenging zou Milan weleens snel in actie kunnen schieten.



Ook Noa Lang lijkt plots op weg naar een toptransfer. Arsenal lijkt immers snel werk te gaan maken van zijn komst. De Gunners hadden aanvankelijk hun zinnen gezet op Raphinha (Leeds United), maar die lijkt nu op weg te zijn naar Chelsea. Daardoor schakelt Arsenal door naar zijn plan B en dat zou Lang zijn. Club zou dus snel twee zeer lucratieve transfers kunnen afronden.

Daarnaast blijft de landskampioen werk maken van versterking. Het laatste doelwit is Anass Salah-Eddine, een 20-jarige linksachter van Ajax. Daar mocht hij eind vorig seizoen debuteren in de hoofdmacht, maar een echte doorbraak in Amsterdam lijkt er niet in te zitten. Volgens Nederlandse bronnen zouden de onderhandelingen omtrent zijn overgang zelfs al vergevorderd zijn.



Ook het middenveld zal Club nog versterken. Daarvoor mag wel de naam van Vinicius Souza geschrapt worden. De Braziliaan zou namelijk de voorkeur geven aan een buitenlands avontuur. Casper Nielsen blijft wel een optie voor Club en de Deen wil zelf ook absoluut naar het Jan Breydelstadion. Alleen zal dan wel een uitweg gevonden moeten worden uit de impasse in de onderhandelingen met Union.

Bij Anderlecht blijven ze dan weer in blijde verwachting van Sebastiano Esposito. Het duurt wat langer dan gehoopt voor zijn transfer helemaal afgerond wordt, maar op Neerpede maken ze zich geen zorgen. Het dossier zou enkel vertraging opgelopen hebben omdat ze bij Inter de voorbije dagen al hun aandacht gaven aan de terugkeer van Romelu Lukaku.



Antwerp pakte enkele dagen geleden uit met de komst van Christopher Scott, die weggeplukt werd bij de B-ploeg van Bayern München. De 20-jarige wordt in Duitsland hoog ingeschat, maar desondanks wist de Great Old hem voor een relatief spotprijsje te strikken. Ze zouden slechts 1,4 miljoen euro op tafel hebben moeten leggen voor de veelbelovende offensieve middenvelder.

Bij Standard nemen ze weldra afscheid van twee spelers. Het Burnley van Vincent Kompany staat op het punt om Jackson Muleka en Samuel Bastien naar Engeland te halen. Er zou een akkoord zijn over de transfers van beide spelers. Voor Muleka zou Burnley 4 miljoen euro betalen, al moet Standard wel de helft van die som nog afstaan aan TP Mazembe. Voor Bastien krijgen ze een pak minder, want de middenvelder ging zijn laatste contractjaar in.



KV Mechelen zal wellicht snel een tweede offensieve versterking strikken na de komst van Yonas Malede. Het lijkt namelijk ook de strijd te winnen om Julien Ngoy, die vrij is nadat hij niet bijtekende bij Eupen. De spits zal eerstdaags een meerjarig contract tekenen, ondanks dat Charleroi en enkele buitenlandse clubs ook aan zijn mouw trokken.

BUITENLAND

Schokkend nieuws vanuit Parijs, want bij PSG zou nu ook Lionel Messi moeten vertrekken. Nieuwe sportieve baas Luis Campos wil de ploeg rond Kylian Mbappé bouwen en daarom moet na Neymar nu ook de Argentijnse ster beschikken, ondanks een contract dat nog een jaar loopt. De kans lijkt echter wel klein dat PSG een oplossing zal vonden voor zijn beide vedetten, die vastzitten aan voor vele andere clubs onbetaalbare contracten en mogelijk ook zelf niet staan te springen voor een transfer.



Manchester City staat op het punt om zijn derde grote transfer van de zomer af te ronden. Na Julian Alvarez en Erling Haaland lijkt nu ook Kalvin Phillips snel neer te gaan strijken bij de Engelse kampioen. Zijn medische testen werden al ingepland nadat City een akkoord vond met Leeds United over een transfersom van 45 à 50 miljoen pond.

Bij FC Barcelona moeten ze eerst nog spelers verkopen voor ze zich kunnen versterken. Trainer Xavi wil daar wat haast bij maken en liet daarom aan drie spelers weten dat ze zich niet meer op training moeten melden. Oscar Mingueza, Riqui Puig en Samuel Umtiti kregen te horen dat ze ze niet meer welkom zijn en een andere club moeten zoeken.

LEES OOK: Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Wie zal Club Brugge het meeste opleveren?

Meest recent

Straf statement Bayern: Kompany hemel in geprezen na monsterzege

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

36
36
Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Nicky Hayen staat bij KRC Genk voor enkele cruciale wedstrijden. De Limburgers hopen zich immers ...

229
229
Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Marc Coucke is een ondernemer pur sang en is uitgegroeid tot één van de grootste ...

25
25
Anderlecht stomverbaasd: terugkeer Biglia naar België?

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer clubboegbeeld Lucas Biglia weer in huis. In de nasleep van het ...

242
242
‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Arthur Vermeeren leek stilaan zijn plek te vinden bij Olympique Marseille, maar de twijfel is in ...

105
105
Engeland verwoestend na Spurs-drama: per direct ontslag geëist

Het horror-seizoen van Tottenham Hotspur is opnieuw een dieptriest hoofdstuk rijker. De Engelse club ...

88
88
'Harde beslissing Garcia: man in vorm naast WK-selectie'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

201
201
'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelstrijd in de Champions' Play-Offs, is ...

224
224
'Anderlecht gooit trainersdossier om: versterking voor Taravel'

RSC Anderlecht lijkt het seizoen dan toch te gaan uit doen met Jérémy Taravel als ...

261
261
Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

320
320
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

278
278
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

89
89
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

383
383
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

83
83
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

125
125
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

107
107
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

293
293
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

83
83
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

64
64
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

71
71
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

79
79
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

56
56
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

29
29
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

570
570
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

171
171

Meer sportnieuws