TRANSFERUURTJE: 'Club sluit topdeals, Messi weg bij PSG'

556 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club sluit topdeals, Messi weg bij PSG'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijkt de kassa zeer snel te kunnen gaan rinkelen. Er blijft immers heel wat interesse heersen voor Charles De Ketelaere. De Rode Duivel blijft het hof gemaakt worden door Leicester City, die enkel nog wachten tot ze een paar spelers verkocht hebben om een bod uit te brengen. De topfavoriet voor zijn handtekening blijft echter AC Milan. De Rossoneri kunnen volop aan hun mercato beginnen nu de toekomst van sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara veiliggesteld werd. Na hun contractverlenging zou Milan weleens snel in actie kunnen schieten.



Ook Noa Lang lijkt plots op weg naar een toptransfer. Arsenal lijkt immers snel werk te gaan maken van zijn komst. De Gunners hadden aanvankelijk hun zinnen gezet op Raphinha (Leeds United), maar die lijkt nu op weg te zijn naar Chelsea. Daardoor schakelt Arsenal door naar zijn plan B en dat zou Lang zijn. Club zou dus snel twee zeer lucratieve transfers kunnen afronden.

Daarnaast blijft de landskampioen werk maken van versterking. Het laatste doelwit is Anass Salah-Eddine, een 20-jarige linksachter van Ajax. Daar mocht hij eind vorig seizoen debuteren in de hoofdmacht, maar een echte doorbraak in Amsterdam lijkt er niet in te zitten. Volgens Nederlandse bronnen zouden de onderhandelingen omtrent zijn overgang zelfs al vergevorderd zijn.



Ook het middenveld zal Club nog versterken. Daarvoor mag wel de naam van Vinicius Souza geschrapt worden. De Braziliaan zou namelijk de voorkeur geven aan een buitenlands avontuur. Casper Nielsen blijft wel een optie voor Club en de Deen wil zelf ook absoluut naar het Jan Breydelstadion. Alleen zal dan wel een uitweg gevonden moeten worden uit de impasse in de onderhandelingen met Union.

Bij Anderlecht blijven ze dan weer in blijde verwachting van Sebastiano Esposito. Het duurt wat langer dan gehoopt voor zijn transfer helemaal afgerond wordt, maar op Neerpede maken ze zich geen zorgen. Het dossier zou enkel vertraging opgelopen hebben omdat ze bij Inter de voorbije dagen al hun aandacht gaven aan de terugkeer van Romelu Lukaku.



Antwerp pakte enkele dagen geleden uit met de komst van Christopher Scott, die weggeplukt werd bij de B-ploeg van Bayern München. De 20-jarige wordt in Duitsland hoog ingeschat, maar desondanks wist de Great Old hem voor een relatief spotprijsje te strikken. Ze zouden slechts 1,4 miljoen euro op tafel hebben moeten leggen voor de veelbelovende offensieve middenvelder.

Bij Standard nemen ze weldra afscheid van twee spelers. Het Burnley van Vincent Kompany staat op het punt om Jackson Muleka en Samuel Bastien naar Engeland te halen. Er zou een akkoord zijn over de transfers van beide spelers. Voor Muleka zou Burnley 4 miljoen euro betalen, al moet Standard wel de helft van die som nog afstaan aan TP Mazembe. Voor Bastien krijgen ze een pak minder, want de middenvelder ging zijn laatste contractjaar in.



KV Mechelen zal wellicht snel een tweede offensieve versterking strikken na de komst van Yonas Malede. Het lijkt namelijk ook de strijd te winnen om Julien Ngoy, die vrij is nadat hij niet bijtekende bij Eupen. De spits zal eerstdaags een meerjarig contract tekenen, ondanks dat Charleroi en enkele buitenlandse clubs ook aan zijn mouw trokken.

BUITENLAND

Schokkend nieuws vanuit Parijs, want bij PSG zou nu ook Lionel Messi moeten vertrekken. Nieuwe sportieve baas Luis Campos wil de ploeg rond Kylian Mbappé bouwen en daarom moet na Neymar nu ook de Argentijnse ster beschikken, ondanks een contract dat nog een jaar loopt. De kans lijkt echter wel klein dat PSG een oplossing zal vonden voor zijn beide vedetten, die vastzitten aan voor vele andere clubs onbetaalbare contracten en mogelijk ook zelf niet staan te springen voor een transfer.



Manchester City staat op het punt om zijn derde grote transfer van de zomer af te ronden. Na Julian Alvarez en Erling Haaland lijkt nu ook Kalvin Phillips snel neer te gaan strijken bij de Engelse kampioen. Zijn medische testen werden al ingepland nadat City een akkoord vond met Leeds United over een transfersom van 45 à 50 miljoen pond.

Bij FC Barcelona moeten ze eerst nog spelers verkopen voor ze zich kunnen versterken. Trainer Xavi wil daar wat haast bij maken en liet daarom aan drie spelers weten dat ze zich niet meer op training moeten melden. Oscar Mingueza, Riqui Puig en Samuel Umtiti kregen te horen dat ze ze niet meer welkom zijn en een andere club moeten zoeken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Wie zal Club Brugge het meeste opleveren?

Meest recent

Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

21
21
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

26
26
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

237
237
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

280
280
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

99
99
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

181
181
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

59
59
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

49
49
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

55
55
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

259
259
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

598
598
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

151
151
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

466
466
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

237
237
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

335
335
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

227
227
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

172
172
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

110
110
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

271
271
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

454
454
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

754
754
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

528
528
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

451
451
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

112
112
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

995
995

Meer sportnieuws