'AA Gent vindt opmerkelijke uitweg voor Chakvetadze'

162 stemmen
'AA Gent vindt opmerkelijke uitweg voor Chakvetadze'

In vergelijking met vorig seizoen wacht AA Gent straks een rustig seizoensbegin, met enkel de Supercup en de competitie. Als bekerwinnaar ontsnappen de Buffalo's deze keer aan al te vroege Europese voorrondes, want ze moeten zich pas in de tweede helft van augustus melden voor de play-offs van de Europa League. Dat geeft Hein Vanhaezebrouck meer dan voldoende tijd om zijn elftal op orde te krijgen.


Het staat wel nu al vast dat hij daarin geen plaats zal hebben voor Giorgi Chakvetadze. De 22-jarige Georgiër leek enkele jaren geleden nog het volgende Gentse goudhaantje te gaan worden, maar werd door blessures helemaal teruggeslagen. Hij kwam twee seizoenen amper aan de bak en toen hij vorig seizoen eindelijk weer fit was, kon hij geen basisplaats afdwingen. In januari volgde al een uitleenbeurt aan Hamburg.

Daar kwam Chakvetadze in de tweede seizoenshelft nog twaalf keer in actie, maar dat was niet genoeg om Gent te overtuigen. Bij het ingaan van zijn laatste contractjaar lijkt een nieuw (tijdelijk?) vertrek in de maak. Volgens Georgische bronnen is de aanvallende middenvelder immers op weg naar Slovan Bratislava. De onderhandelingen over de transfer zouden al vergevorderd zijn en de deal zou één dezer dagen beklonken moeten worden.

VOET
Met de Slowaakse kampioen zou Chakvetadze zeer snel aan de bak mogen in de voorrondes van de Champions League, want op 6 juli speelt Slovan al tegen Dinamo Batumi, de kampioen uit zijn thuisland. Hij zou al de tweede oude bekende van de JPL zijn die deze zomer in Bratislava neerstrijkt, want onlangs versterkte Slovan zich ook al met Siemen Voet, ex-verdediger van Club Brugge en KV Mechelen.

LEES OOK: ‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

🚀

Moet AA Gent zijn contract nog verlengen?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

59
59
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

57
57
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

41
41
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

130
130
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

402
402
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

558
558
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

500
500
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

88
88
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

413
413
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

558
558
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

249
249
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

70
70
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

242
242
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

470
470
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

739
739
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

227
227
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

577
577
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

396
396
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

758
758
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

631
631
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

744
744
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws