Albert: "Lukaku zal op hen revanche willen nemen"

door
Albert:

De 'Romback' werd deze week een feit, want Internazionale presteerde wat aanvankelijk bijna onmogelijk leek: Romelu Lukaku terug naar San Siro halen, een jaar nadat hij nog voor 115 miljoen euro aan Chelsea verkocht werd. De passage van de Rode Duivel op Stamford Bridge werd echter een flop en dus wou Lukaku zelf absoluut terug naar Milaan.


Daar stonden ze ook met open armen klaar om hem te ontvangen, tenminste bij het bestuur en trainer Simone Inzaghi. De fans waren niet allermaal even enthousiast, want velen nemen Lukaku zijn transfer nog steeds kwalijk. Het stak vooral dat hij in het begin van de zomer verklaard had dat hij zeker bij Inter zou blijven, om dan in augustus alsnog een transfer door te drukken.

Maar volgens Philippe Albert is die scepsis van een deel van de fans niet per se een slechte zaak. "Hij zal revanche willen nemen. Omwille van zijn mislukte passage bij Chelsea, maar ook omwille van een deel van de fans van Inter, die hem al gevraagd hebben om zijn waarde op het veld te bewijzen", verklaart de analist aan RTBF. "Ik ben ervan overtuigd dat hij snel weer de weg naar de netten zal vinden en de supporters weer voor zich zal winnen."

MATCH MET LAUTARO
Daarvoor wijst Albert ook naar de compleet andere speelstijl bij Inter, die Lukaku beter moet liggen dan bij Chelsea. Daar zocht Thomas Tuchel eerder naar een valse negen, maar daar liggen de kwaliteiten van Lukaku niet. Bij Inter mag hij opnieuw een duo vormen met Lautaro Martinez, met wie hij in de twee vorige seizoenen al een uitstekende verstandhouding had.

LEES OOK: 'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Zal Lukaku bij Inter weer ontploffen?

Meest recent

Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

0
0
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

35
35
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

46
46
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

245
245
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

39
39
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

165
165
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

46
46
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

88
88
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

574
574
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

71
71
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

170
170
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

442
442
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

115
115
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

268
268
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

67
67
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

388
388
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

656
656
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

212
212
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

668
668
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

174
174
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

376
376
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

80
80
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

113
113
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

243
243
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

136
136

Meer sportnieuws