Albert: "Lukaku zal op hen revanche willen nemen"

98 stemmen
Albert:

De 'Romback' werd deze week een feit, want Internazionale presteerde wat aanvankelijk bijna onmogelijk leek: Romelu Lukaku terug naar San Siro halen, een jaar nadat hij nog voor 115 miljoen euro aan Chelsea verkocht werd. De passage van de Rode Duivel op Stamford Bridge werd echter een flop en dus wou Lukaku zelf absoluut terug naar Milaan.


Daar stonden ze ook met open armen klaar om hem te ontvangen, tenminste bij het bestuur en trainer Simone Inzaghi. De fans waren niet allermaal even enthousiast, want velen nemen Lukaku zijn transfer nog steeds kwalijk. Het stak vooral dat hij in het begin van de zomer verklaard had dat hij zeker bij Inter zou blijven, om dan in augustus alsnog een transfer door te drukken.

Maar volgens Philippe Albert is die scepsis van een deel van de fans niet per se een slechte zaak. "Hij zal revanche willen nemen. Omwille van zijn mislukte passage bij Chelsea, maar ook omwille van een deel van de fans van Inter, die hem al gevraagd hebben om zijn waarde op het veld te bewijzen", verklaart de analist aan RTBF. "Ik ben ervan overtuigd dat hij snel weer de weg naar de netten zal vinden en de supporters weer voor zich zal winnen."

MATCH MET LAUTARO
Daarvoor wijst Albert ook naar de compleet andere speelstijl bij Inter, die Lukaku beter moet liggen dan bij Chelsea. Daar zocht Thomas Tuchel eerder naar een valse negen, maar daar liggen de kwaliteiten van Lukaku niet. Bij Inter mag hij opnieuw een duo vormen met Lautaro Martinez, met wie hij in de twee vorige seizoenen al een uitstekende verstandhouding had.

Zal Lukaku bij Inter weer ontploffen?

Meest recent

Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

99
99
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

36
36
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

66
66
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

56
56
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

57
57
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

95
95
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

148
148
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

265
265
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

270
270
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

188
188
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

348
348
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

128
128
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

596
596
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

88
88
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

61
61
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

342
342
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

60
60
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

144
144
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

37
37
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

99
99
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

124
124
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

183
183
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

226
226
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

557
557

Meer sportnieuws