Albert: "Lukaku zal op hen revanche willen nemen"

door
Albert:

De 'Romback' werd deze week een feit, want Internazionale presteerde wat aanvankelijk bijna onmogelijk leek: Romelu Lukaku terug naar San Siro halen, een jaar nadat hij nog voor 115 miljoen euro aan Chelsea verkocht werd. De passage van de Rode Duivel op Stamford Bridge werd echter een flop en dus wou Lukaku zelf absoluut terug naar Milaan.


Daar stonden ze ook met open armen klaar om hem te ontvangen, tenminste bij het bestuur en trainer Simone Inzaghi. De fans waren niet allermaal even enthousiast, want velen nemen Lukaku zijn transfer nog steeds kwalijk. Het stak vooral dat hij in het begin van de zomer verklaard had dat hij zeker bij Inter zou blijven, om dan in augustus alsnog een transfer door te drukken.

Maar volgens Philippe Albert is die scepsis van een deel van de fans niet per se een slechte zaak. "Hij zal revanche willen nemen. Omwille van zijn mislukte passage bij Chelsea, maar ook omwille van een deel van de fans van Inter, die hem al gevraagd hebben om zijn waarde op het veld te bewijzen", verklaart de analist aan RTBF. "Ik ben ervan overtuigd dat hij snel weer de weg naar de netten zal vinden en de supporters weer voor zich zal winnen."

MATCH MET LAUTARO
Daarvoor wijst Albert ook naar de compleet andere speelstijl bij Inter, die Lukaku beter moet liggen dan bij Chelsea. Daar zocht Thomas Tuchel eerder naar een valse negen, maar daar liggen de kwaliteiten van Lukaku niet. Bij Inter mag hij opnieuw een duo vormen met Lautaro Martinez, met wie hij in de twee vorige seizoenen al een uitstekende verstandhouding had.

LEES OOK: Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Zal Lukaku bij Inter weer ontploffen?

Meest recent

Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

3
3
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

35
35
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

15
15
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

13
13
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

16
16
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

164
164
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

204
204
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

290
290
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

136
136
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

72
72
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

49
49
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

245
245
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

454
454
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

244
244
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

149
149
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

415
415
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

208
208
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

412
412
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

169
169
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

102
102
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

689
689
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

315
315
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

768
768
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

533
533

Meer sportnieuws