Albert: "Lukaku zal op hen revanche willen nemen"

door
Albert:

De 'Romback' werd deze week een feit, want Internazionale presteerde wat aanvankelijk bijna onmogelijk leek: Romelu Lukaku terug naar San Siro halen, een jaar nadat hij nog voor 115 miljoen euro aan Chelsea verkocht werd. De passage van de Rode Duivel op Stamford Bridge werd echter een flop en dus wou Lukaku zelf absoluut terug naar Milaan.


Daar stonden ze ook met open armen klaar om hem te ontvangen, tenminste bij het bestuur en trainer Simone Inzaghi. De fans waren niet allermaal even enthousiast, want velen nemen Lukaku zijn transfer nog steeds kwalijk. Het stak vooral dat hij in het begin van de zomer verklaard had dat hij zeker bij Inter zou blijven, om dan in augustus alsnog een transfer door te drukken.

Maar volgens Philippe Albert is die scepsis van een deel van de fans niet per se een slechte zaak. "Hij zal revanche willen nemen. Omwille van zijn mislukte passage bij Chelsea, maar ook omwille van een deel van de fans van Inter, die hem al gevraagd hebben om zijn waarde op het veld te bewijzen", verklaart de analist aan RTBF. "Ik ben ervan overtuigd dat hij snel weer de weg naar de netten zal vinden en de supporters weer voor zich zal winnen."

MATCH MET LAUTARO
Daarvoor wijst Albert ook naar de compleet andere speelstijl bij Inter, die Lukaku beter moet liggen dan bij Chelsea. Daar zocht Thomas Tuchel eerder naar een valse negen, maar daar liggen de kwaliteiten van Lukaku niet. Bij Inter mag hij opnieuw een duo vormen met Lautaro Martinez, met wie hij in de twee vorige seizoenen al een uitstekende verstandhouding had.

LEES OOK: 'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Zal Lukaku bij Inter weer ontploffen?

Meest recent

Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

68
68
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

124
124
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

48
48
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

95
95
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

33
33
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

268
268
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

189
189
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

258
258
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

265
265
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

34
34
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

175
175
Sporting-Club Brugge: grote favoriet nu al bekend

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

343
343
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

155
155
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

219
219
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

58
58
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

70
70
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

162
162
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

155
155
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

420
420
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

71
71
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

153
153
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

47
47
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

132
132
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

175
175
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

302
302

Meer sportnieuws