The Athletic onthult favoriet in strijd om De Ketelaere

door
The Athletic onthult favoriet in strijd om De Ketelaere

Maandag vertrekt Club Brugge op stage naar het Nederlandse Wageningen en dat zal in principe ook met Charles De Ketelaere zijn. De Rode Duivel wordt net als de andere internationals dan weer op training verwacht, maar het is nog een open vraag of hij bij de start van de competitie of op 1 september nog een speler van Blauw-Zwart zal zijn.


De Ketelaere is deze zomer immers grof wild op de transfermarkt en lijkt stilaan ook klaar voor een stap hogerop. Hoewel de 21-jarige zelf niet uitsloot dat hij nog een jaartje op Jan Breydel zou blijven - een scenario dat ook Club zelf en bondscoach Roberto Martinez graag zouden zien - lijkt een transfer nog steeds de meest waarschijnlijke uitkomst. Een aantal clubs dingen ook naar zijn hand.

Bij het gerenommeerde The Athletic duiden ze AC Milan aan als de favoriet om De Ketelaere te strikken. De voorbije weken was er ook interesse vanuit Engeland, waar Leicester City hem al langer volgt en de jongste dagen ook Leeds United kwam opzetten, maar de Rossoneri lijken nog steeds een streepje voor te hebben op de concurrentie. Als Italiaans kampioen kunnen ze De Ketelaere uiteraard ook Champions League-voetbal bieden.

BELANGRIJKE STAP
Wie weet wordt de interesse van Milan snel ook concreet, want de mercato lijkt immers helemaal los te kunnen barsten in San Siro. De voorbije dagen zaten alle transferdossiers nog in de koelkast omdat er onzekerheid was over het lot van sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara, want hun contracten liepen donderdag af. Op het laatste nippertje werd er echter alsnog een overeenkomst gevonden. Maldini en Massara tekenden bij tot 2024, waardoor ze zich nu volop kunnen gaan focussen op het vinden van versterking. Daarbij lijkt De Ketelaere hoog op hun lijstje te staan.

LEES OOK: ‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Zou AC Milan een goede club zijn voor De Ketelaere?

Meest recent

'De Cat in etalage: Anderlecht loopt miljoenen mis'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

21
21
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

225
225
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

159
159
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

114
114
Anderlecht zit met groot probleem: pijnlijke statistiek onthuld

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

74
74
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

46
46
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

111
111
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

44
44
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

59
59
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

88
88
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

88
88
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

255
255
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

74
74
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

160
160
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

173
173
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

119
119
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

174
174
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

206
206
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

246
246
'Tielemans hakt zelf knoop door over zomertransfer'

Hij mag dan wel geblesseerd zijn, de kans lijkt groot dat Youri Tielemans straks toch in de selectie ...

77
77
Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Voor Antwerp eindigt het reguliere seizoen zondag met een wedstrijd tegen OH Leuven waarin voor hen ...

156
156
De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

252
252
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

329
329
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

497
497

Meer sportnieuws