The Athletic onthult favoriet in strijd om De Ketelaere

280 stemmen
The Athletic onthult favoriet in strijd om De Ketelaere

Maandag vertrekt Club Brugge op stage naar het Nederlandse Wageningen en dat zal in principe ook met Charles De Ketelaere zijn. De Rode Duivel wordt net als de andere internationals dan weer op training verwacht, maar het is nog een open vraag of hij bij de start van de competitie of op 1 september nog een speler van Blauw-Zwart zal zijn.


De Ketelaere is deze zomer immers grof wild op de transfermarkt en lijkt stilaan ook klaar voor een stap hogerop. Hoewel de 21-jarige zelf niet uitsloot dat hij nog een jaartje op Jan Breydel zou blijven - een scenario dat ook Club zelf en bondscoach Roberto Martinez graag zouden zien - lijkt een transfer nog steeds de meest waarschijnlijke uitkomst. Een aantal clubs dingen ook naar zijn hand.

Bij het gerenommeerde The Athletic duiden ze AC Milan aan als de favoriet om De Ketelaere te strikken. De voorbije weken was er ook interesse vanuit Engeland, waar Leicester City hem al langer volgt en de jongste dagen ook Leeds United kwam opzetten, maar de Rossoneri lijken nog steeds een streepje voor te hebben op de concurrentie. Als Italiaans kampioen kunnen ze De Ketelaere uiteraard ook Champions League-voetbal bieden.

BELANGRIJKE STAP
Wie weet wordt de interesse van Milan snel ook concreet, want de mercato lijkt immers helemaal los te kunnen barsten in San Siro. De voorbije dagen zaten alle transferdossiers nog in de koelkast omdat er onzekerheid was over het lot van sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara, want hun contracten liepen donderdag af. Op het laatste nippertje werd er echter alsnog een overeenkomst gevonden. Maldini en Massara tekenden bij tot 2024, waardoor ze zich nu volop kunnen gaan focussen op het vinden van versterking. Daarbij lijkt De Ketelaere hoog op hun lijstje te staan.

LEES OOK: Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Zou AC Milan een goede club zijn voor De Ketelaere?

Meest recent

'Club Brugge wil dubbelslag slaan bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

46
46
Vossen ziet Genk een gouden transferzaak doen

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

55
55
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

12
12
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

28
28
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

37
37
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

51
51
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

34
34
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

294
294
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

337
337
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

188
188
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

127
127
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

55
55
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

537
537
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

109
109
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

125
125
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

155
155
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

146
146
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

69
69
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

444
444
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

141
141
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

167
167
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

168
168
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

207
207
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

616
616

Meer sportnieuws