The Athletic onthult favoriet in strijd om De Ketelaere

door
The Athletic onthult favoriet in strijd om De Ketelaere

Maandag vertrekt Club Brugge op stage naar het Nederlandse Wageningen en dat zal in principe ook met Charles De Ketelaere zijn. De Rode Duivel wordt net als de andere internationals dan weer op training verwacht, maar het is nog een open vraag of hij bij de start van de competitie of op 1 september nog een speler van Blauw-Zwart zal zijn.


De Ketelaere is deze zomer immers grof wild op de transfermarkt en lijkt stilaan ook klaar voor een stap hogerop. Hoewel de 21-jarige zelf niet uitsloot dat hij nog een jaartje op Jan Breydel zou blijven - een scenario dat ook Club zelf en bondscoach Roberto Martinez graag zouden zien - lijkt een transfer nog steeds de meest waarschijnlijke uitkomst. Een aantal clubs dingen ook naar zijn hand.

Bij het gerenommeerde The Athletic duiden ze AC Milan aan als de favoriet om De Ketelaere te strikken. De voorbije weken was er ook interesse vanuit Engeland, waar Leicester City hem al langer volgt en de jongste dagen ook Leeds United kwam opzetten, maar de Rossoneri lijken nog steeds een streepje voor te hebben op de concurrentie. Als Italiaans kampioen kunnen ze De Ketelaere uiteraard ook Champions League-voetbal bieden.

BELANGRIJKE STAP
Wie weet wordt de interesse van Milan snel ook concreet, want de mercato lijkt immers helemaal los te kunnen barsten in San Siro. De voorbije dagen zaten alle transferdossiers nog in de koelkast omdat er onzekerheid was over het lot van sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara, want hun contracten liepen donderdag af. Op het laatste nippertje werd er echter alsnog een overeenkomst gevonden. Maldini en Massara tekenden bij tot 2024, waardoor ze zich nu volop kunnen gaan focussen op het vinden van versterking. Daarbij lijkt De Ketelaere hoog op hun lijstje te staan.

LEES OOK: Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

Zou AC Milan een goede club zijn voor De Ketelaere?

Meest recent

Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

6
6
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

12
12
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

64
64
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

30
30
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

69
69
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

68
68
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

85
85
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

175
175
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

174
174
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

336
336
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

164
164
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

235
235
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

185
185
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

134
134
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

119
119
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

378
378
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

427
427
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

382
382
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

88
88
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

423
423
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

265
265
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

350
350
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

111
111
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

714
714

Meer sportnieuws