The Athletic onthult favoriet in strijd om De Ketelaere

door
The Athletic onthult favoriet in strijd om De Ketelaere

Maandag vertrekt Club Brugge op stage naar het Nederlandse Wageningen en dat zal in principe ook met Charles De Ketelaere zijn. De Rode Duivel wordt net als de andere internationals dan weer op training verwacht, maar het is nog een open vraag of hij bij de start van de competitie of op 1 september nog een speler van Blauw-Zwart zal zijn.


De Ketelaere is deze zomer immers grof wild op de transfermarkt en lijkt stilaan ook klaar voor een stap hogerop. Hoewel de 21-jarige zelf niet uitsloot dat hij nog een jaartje op Jan Breydel zou blijven - een scenario dat ook Club zelf en bondscoach Roberto Martinez graag zouden zien - lijkt een transfer nog steeds de meest waarschijnlijke uitkomst. Een aantal clubs dingen ook naar zijn hand.

Bij het gerenommeerde The Athletic duiden ze AC Milan aan als de favoriet om De Ketelaere te strikken. De voorbije weken was er ook interesse vanuit Engeland, waar Leicester City hem al langer volgt en de jongste dagen ook Leeds United kwam opzetten, maar de Rossoneri lijken nog steeds een streepje voor te hebben op de concurrentie. Als Italiaans kampioen kunnen ze De Ketelaere uiteraard ook Champions League-voetbal bieden.

BELANGRIJKE STAP
Wie weet wordt de interesse van Milan snel ook concreet, want de mercato lijkt immers helemaal los te kunnen barsten in San Siro. De voorbije dagen zaten alle transferdossiers nog in de koelkast omdat er onzekerheid was over het lot van sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara, want hun contracten liepen donderdag af. Op het laatste nippertje werd er echter alsnog een overeenkomst gevonden. Maldini en Massara tekenden bij tot 2024, waardoor ze zich nu volop kunnen gaan focussen op het vinden van versterking. Daarbij lijkt De Ketelaere hoog op hun lijstje te staan.

LEES OOK: Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Zou AC Milan een goede club zijn voor De Ketelaere?

Meest recent

‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

12
12
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

31
31
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

7
7
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

57
57
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

179
179
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

300
300
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

130
130
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

96
96
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

30
30
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

47
47
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

234
234
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

79
79
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

166
166
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

242
242
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

152
152
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

508
508
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

23
23
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

109
109
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

154
154
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

58
58
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

254
254
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

301
301
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

48
48
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

157
157

Meer sportnieuws