Undav tempert nu al de verwachtingen bij Brighton

door
Undav tempert nu al de verwachtingen bij Brighton

Enkele weken geleden werd hij nog verkozen tot Profvoetballer van het Jaar in de Jupiler Pro League, maar intussen maakt Deniz Undav zich al op voor zijn volgende avontuur. De spits is begonnen aan de voorbereiding bij Brighton & Hove Albion, dat in januari al 7 miljoen euro neertelde om hem bij Union weg te kapen.


De 25-jarige spits staat zo op het punt om voor de eerste keer de Premier League te ontdekken. Daar zullen ze ongetwijfeld de nodige verwachtingen hebben van de Turkse Duitser na een boerenjaar bij Union, dat hij ei zo na naar de titel loodste met 26 goals en dertien assists in zijn eerste seizoen op het hoogste niveau. Maar bij Brighton probeert hij de verwachtingen te temperen.

"Ik heb er vertrouwen in dat ik me aan de Premier League zal kunnen aanpassen, maar ik denk niet dat ik 26 keer ga scoren", verklaart hij immers op de officiële kanalen van zijn club. "Want het is een pak moeilijker om te scoren in Engeland. Ik ga niet zeggen hoeveel keer ik wil scoren, want dan gaan de mensen me daar het hele seizoen naar vragen. Ik zal gewoon proberen om te scoren. Alleen misschien geen 26 keer, wellicht een paar keer minder."

DROOMDEBUUT
Het wordt uitkijken hoe Undav de aanpassing zal verteren, nadat hij iets meer dan een jaar geleden nog in 1B aan de slag was. De spits kan alvast uitkijken naar een droomdebuut, want Brighton begint zijn seizoen straks meteen met een klepper. Op de openingsspeeldag op 7 augustus gaan ze meteen op Old Trafford op bezoek bij Manchester United.


LEES OOK: 'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

Zal Undav ook in de Premier League potten breken?

Meest recent

'Anderlecht dumpt duo: Taravel krijgt instructies'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

15
15
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

63
63
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

36
36
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

44
44
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

80
80
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

180
180
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

53
53
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

62
62
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

513
513
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

166
166
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

239
239
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

297
297
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

40
40
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

134
134
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

54
54
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

550
550
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

161
161
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

276
276
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

372
372
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

274
274
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

194
194
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

104
104
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

74
74
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

115
115

Meer sportnieuws