Undav tempert nu al de verwachtingen bij Brighton

door
Undav tempert nu al de verwachtingen bij Brighton

Enkele weken geleden werd hij nog verkozen tot Profvoetballer van het Jaar in de Jupiler Pro League, maar intussen maakt Deniz Undav zich al op voor zijn volgende avontuur. De spits is begonnen aan de voorbereiding bij Brighton & Hove Albion, dat in januari al 7 miljoen euro neertelde om hem bij Union weg te kapen.


De 25-jarige spits staat zo op het punt om voor de eerste keer de Premier League te ontdekken. Daar zullen ze ongetwijfeld de nodige verwachtingen hebben van de Turkse Duitser na een boerenjaar bij Union, dat hij ei zo na naar de titel loodste met 26 goals en dertien assists in zijn eerste seizoen op het hoogste niveau. Maar bij Brighton probeert hij de verwachtingen te temperen.

"Ik heb er vertrouwen in dat ik me aan de Premier League zal kunnen aanpassen, maar ik denk niet dat ik 26 keer ga scoren", verklaart hij immers op de officiële kanalen van zijn club. "Want het is een pak moeilijker om te scoren in Engeland. Ik ga niet zeggen hoeveel keer ik wil scoren, want dan gaan de mensen me daar het hele seizoen naar vragen. Ik zal gewoon proberen om te scoren. Alleen misschien geen 26 keer, wellicht een paar keer minder."

DROOMDEBUUT
Het wordt uitkijken hoe Undav de aanpassing zal verteren, nadat hij iets meer dan een jaar geleden nog in 1B aan de slag was. De spits kan alvast uitkijken naar een droomdebuut, want Brighton begint zijn seizoen straks meteen met een klepper. Op de openingsspeeldag op 7 augustus gaan ze meteen op Old Trafford op bezoek bij Manchester United.


LEES OOK: 'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Zal Undav ook in de Premier League potten breken?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

17
17
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

37
37
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

33
33
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

14
14
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

200
200
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

119
119
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

308
308
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

304
304
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

210
210
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

312
312
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

125
125
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

200
200
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

125
125
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

159
159
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

174
174
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

649
649
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

670
670
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

312
312
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

109
109
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

196
196
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

166
166
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

53
53
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

288
288

Meer sportnieuws