Undav tempert nu al de verwachtingen bij Brighton

107 stemmen
Undav tempert nu al de verwachtingen bij Brighton

Enkele weken geleden werd hij nog verkozen tot Profvoetballer van het Jaar in de Jupiler Pro League, maar intussen maakt Deniz Undav zich al op voor zijn volgende avontuur. De spits is begonnen aan de voorbereiding bij Brighton & Hove Albion, dat in januari al 7 miljoen euro neertelde om hem bij Union weg te kapen.


De 25-jarige spits staat zo op het punt om voor de eerste keer de Premier League te ontdekken. Daar zullen ze ongetwijfeld de nodige verwachtingen hebben van de Turkse Duitser na een boerenjaar bij Union, dat hij ei zo na naar de titel loodste met 26 goals en dertien assists in zijn eerste seizoen op het hoogste niveau. Maar bij Brighton probeert hij de verwachtingen te temperen.

"Ik heb er vertrouwen in dat ik me aan de Premier League zal kunnen aanpassen, maar ik denk niet dat ik 26 keer ga scoren", verklaart hij immers op de officiële kanalen van zijn club. "Want het is een pak moeilijker om te scoren in Engeland. Ik ga niet zeggen hoeveel keer ik wil scoren, want dan gaan de mensen me daar het hele seizoen naar vragen. Ik zal gewoon proberen om te scoren. Alleen misschien geen 26 keer, wellicht een paar keer minder."

DROOMDEBUUT
Het wordt uitkijken hoe Undav de aanpassing zal verteren, nadat hij iets meer dan een jaar geleden nog in 1B aan de slag was. De spits kan alvast uitkijken naar een droomdebuut, want Brighton begint zijn seizoen straks meteen met een klepper. Op de openingsspeeldag op 7 augustus gaan ze meteen op Old Trafford op bezoek bij Manchester United.


LEES OOK: Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Zal Undav ook in de Premier League potten breken?

Meest recent

Rode Duivels hebben misschien joker waar niemand over praat

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

1
1
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

29
29
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

13
13
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

5
5
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

21
21
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

130
130
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

86
86
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

418
418
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

443
443
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

139
139
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

80
80
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

78
78
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

164
164
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

71
71
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

116
116
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

403
403
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

34
34
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

189
189
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

110
110
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

329
329
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

171
171
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

76
76
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

861
861
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

264
264

Meer sportnieuws