Advocaat Lukaku onthult financiële details Inter-deal

door
Advocaat Lukaku onthult financiële details Inter-deal

Romelu Lukaku kreeg deze week waar hij al maanden op leek te azen, want zijn terugkeer naar Internazionale werd helemaal afgerond. De Nerazzurri huren de Rode Duivel voor één seizoen van Chelsea en dat is best opmerkelijk, want een jaar geleden was Lukaku nog voor 115 miljoen euro van Milaan naar Londen getrokken. Alle partijen deden echter water bij de wijn.


Inter kon zich geen definitieve transfer veroorloven en ook Lukaku zelf moest inleveren. "Ja, maar veel minder dan de pers beweert. Ik lees dat hij een derde of de helft van zijn salaris inlevert. Dat is fout. Hij zal de best betaalde speler in de Serie A zijn", verzekert Sebastien Ledure, de advocaat die de deal voor Lukaku in goede banen geleid heeft, wel in La Dernière Heure.

Ledure geeft daarnaast aan dat het loon van Lukaku bij Inter nog flink kan stijgen door middel van bonussen en variabelen, terwijl die ook de huursom van 8 miljoen euro nog gevoelig kunnen doen oplopen. Het lijkt er dus op dat er een deal gesloten werd waarbij Inter niet al te veel hoeft te betalen als Lukaku flopt, terwijl Chelsea en de speler er wel bij zullen varen als hij zijn oude niveau terugvindt. "De drie partijen hebben slimme toegevingen gedaan", vat Ledure het samen.

TERUG NAAR CHELSEA?
Tenslotte is het ook de vraag wat er zal gebeuren binnen een jaar, wanneer de huurdeal verstrijkt. Een aankoopoptie werd er niet opgenomen in het contract, al werd er in Italië wel gespeculeerd dat Chelsea en Inter een mondeling akkoord zouden hebben om de uitleenbeurt nog met een jaar te verlengen. Ledure sluit echter niet uit dat Lukaku gewoon terugkeert naar Chelsea, waar hij nog tot 2026 onder contract ligt.

Zal Lukaku bij Inter weer ontploffen?

Meest recent

Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

3
3
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

132
132
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

104
104
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

244
244
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

133
133
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

123
123
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

213
213
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

204
204
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

379
379
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

167
167
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

146
146
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

535
535
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

185
185
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

125
125
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

645
645
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

190
190
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

443
443
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

356
356
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

263
263
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

253
253
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

588
588
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

324
324
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

156
156
‘Olivier Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

93
93
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

201
201

Meer sportnieuws