Beerschot moet vertrek volgende sterkhouder vrezen

door
Beerschot moet vertrek volgende sterkhouder vrezen

Beerschot moet het komende seizoen aan de bak in de Challenger Pro League, nadat het vorig seizoen een rampjaar beleefde en uit de Jupiler Pro League degradeerde. Dat zorgde ervoor dat er deze zomer op het Kiel een nieuwe start genomen werd, waarbij een pak nieuwe spelers binnengehaald werd. Voorlopig staat de teller op acht nieuwkomers en dat was nodig ook.


De voorbije maanden was er een heuse exodus gaande bij de Ratten, want heel wat sterkhouders zagen 1B niet zitten en kozen eieren voor hun geld. Maar liefst veertien spelers zwaaiden op die manier al af. Huurlingen Avenatti, Lemos en De Smet keerden terug naar hun moederclubs, Biebauw stopte en Bourdin, Halaimia en Noubissi zijn nog op zoek naar een nieuwe club nadat ze hun contract ontbonden of niet verlengden. Vonden al onderdak: Dom, Holzhauser (OH Leuven), Pietermaat (Patro Eisden), Suzuki (Gamba Osaka), Mukuna-Trouet (Jong KAA Gent) en Krekovic (Sibenik).

Aan dat lijstje mag nu ook Fessou Placca toegevoegd worden. De Togolese spits werd vorig seizoen al uitgeleend aan Al-Tadamon en er werd niet meer op hem gerekend. Zijn aflopende contract werd dan ook niet verlengd en hij heeft nu een nieuwe club gevonden. De 27-jarige tekende een contract voor anderhalf jaar bij het Wit-Russische Shakhter Soligorsk.

OOK VAN DEN BERGH WEG?
Maar daarbij stopt het mogelijk niet, want Beerschot moet ook nog een vertrek van Jan Van den Bergh vrezen. De verdediger geeft in Gazet van Antwerpen aan dat hij voorlopig volledig op Beerschot focust, maar dat hij niet ongevoelig blijft voor de interesse van verschillende eersteklassers. Hij hoopt dat de club dan ook niet te moeilijk zal doen als één van die clubs concreet zou worden.


LEES OOK: Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

Moet Beerschot meewerken aan een transfer van Van den Bergh?

Meest recent

'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

22
22
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

39
39
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

73
73
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

148
148
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

171
171
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

99
99
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

177
177
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

312
312
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

103
103
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

533
533
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

264
264
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

449
449
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

379
379
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

395
395
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

74
74
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

64
64
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

98
98
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

235
235
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

87
87
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

351
351
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

219
219
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

100
100
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

179
179
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

234
234

Meer sportnieuws