Beerschot moet vertrek volgende sterkhouder vrezen

door
Beerschot moet vertrek volgende sterkhouder vrezen

Beerschot moet het komende seizoen aan de bak in de Challenger Pro League, nadat het vorig seizoen een rampjaar beleefde en uit de Jupiler Pro League degradeerde. Dat zorgde ervoor dat er deze zomer op het Kiel een nieuwe start genomen werd, waarbij een pak nieuwe spelers binnengehaald werd. Voorlopig staat de teller op acht nieuwkomers en dat was nodig ook.


De voorbije maanden was er een heuse exodus gaande bij de Ratten, want heel wat sterkhouders zagen 1B niet zitten en kozen eieren voor hun geld. Maar liefst veertien spelers zwaaiden op die manier al af. Huurlingen Avenatti, Lemos en De Smet keerden terug naar hun moederclubs, Biebauw stopte en Bourdin, Halaimia en Noubissi zijn nog op zoek naar een nieuwe club nadat ze hun contract ontbonden of niet verlengden. Vonden al onderdak: Dom, Holzhauser (OH Leuven), Pietermaat (Patro Eisden), Suzuki (Gamba Osaka), Mukuna-Trouet (Jong KAA Gent) en Krekovic (Sibenik).

Aan dat lijstje mag nu ook Fessou Placca toegevoegd worden. De Togolese spits werd vorig seizoen al uitgeleend aan Al-Tadamon en er werd niet meer op hem gerekend. Zijn aflopende contract werd dan ook niet verlengd en hij heeft nu een nieuwe club gevonden. De 27-jarige tekende een contract voor anderhalf jaar bij het Wit-Russische Shakhter Soligorsk.

OOK VAN DEN BERGH WEG?
Maar daarbij stopt het mogelijk niet, want Beerschot moet ook nog een vertrek van Jan Van den Bergh vrezen. De verdediger geeft in Gazet van Antwerpen aan dat hij voorlopig volledig op Beerschot focust, maar dat hij niet ongevoelig blijft voor de interesse van verschillende eersteklassers. Hij hoopt dat de club dan ook niet te moeilijk zal doen als één van die clubs concreet zou worden.


LEES OOK: KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

🚀

Moet Beerschot meewerken aan een transfer van Van den Bergh?

Meest recent

Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

29
29
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

40
40
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

30
30
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

147
147
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

95
95
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

115
115
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

93
93
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

110
110
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

112
112
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

48
48
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

43
43
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

64
64
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

445
445
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

123
123
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

124
124
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

189
189
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

35
35
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

265
265
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

60
60
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

59
59
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

256
256
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

98
98
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

55
55
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

70
70

Meer sportnieuws