Beerschot moet vertrek volgende sterkhouder vrezen

door
Beerschot moet vertrek volgende sterkhouder vrezen

Beerschot moet het komende seizoen aan de bak in de Challenger Pro League, nadat het vorig seizoen een rampjaar beleefde en uit de Jupiler Pro League degradeerde. Dat zorgde ervoor dat er deze zomer op het Kiel een nieuwe start genomen werd, waarbij een pak nieuwe spelers binnengehaald werd. Voorlopig staat de teller op acht nieuwkomers en dat was nodig ook.


De voorbije maanden was er een heuse exodus gaande bij de Ratten, want heel wat sterkhouders zagen 1B niet zitten en kozen eieren voor hun geld. Maar liefst veertien spelers zwaaiden op die manier al af. Huurlingen Avenatti, Lemos en De Smet keerden terug naar hun moederclubs, Biebauw stopte en Bourdin, Halaimia en Noubissi zijn nog op zoek naar een nieuwe club nadat ze hun contract ontbonden of niet verlengden. Vonden al onderdak: Dom, Holzhauser (OH Leuven), Pietermaat (Patro Eisden), Suzuki (Gamba Osaka), Mukuna-Trouet (Jong KAA Gent) en Krekovic (Sibenik).

Aan dat lijstje mag nu ook Fessou Placca toegevoegd worden. De Togolese spits werd vorig seizoen al uitgeleend aan Al-Tadamon en er werd niet meer op hem gerekend. Zijn aflopende contract werd dan ook niet verlengd en hij heeft nu een nieuwe club gevonden. De 27-jarige tekende een contract voor anderhalf jaar bij het Wit-Russische Shakhter Soligorsk.

OOK VAN DEN BERGH WEG?
Maar daarbij stopt het mogelijk niet, want Beerschot moet ook nog een vertrek van Jan Van den Bergh vrezen. De verdediger geeft in Gazet van Antwerpen aan dat hij voorlopig volledig op Beerschot focust, maar dat hij niet ongevoelig blijft voor de interesse van verschillende eersteklassers. Hij hoopt dat de club dan ook niet te moeilijk zal doen als één van die clubs concreet zou worden.


LEES OOK: PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

🚀

Moet Beerschot meewerken aan een transfer van Van den Bergh?

Meest recent

Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

67
67
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

83
83
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

15
15
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

56
56
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

97
97
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

213
213
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

166
166
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

20
20
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

266
266
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

65
65
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

170
170
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

60
60
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

92
92
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

56
56
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

192
192
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

71
71
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

385
385
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

61
61
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

44
44
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

41
41
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

48
48
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

41
41
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

715
715
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

179
179

Meer sportnieuws