Beerschot moet vertrek volgende sterkhouder vrezen

door
Beerschot moet vertrek volgende sterkhouder vrezen

Beerschot moet het komende seizoen aan de bak in de Challenger Pro League, nadat het vorig seizoen een rampjaar beleefde en uit de Jupiler Pro League degradeerde. Dat zorgde ervoor dat er deze zomer op het Kiel een nieuwe start genomen werd, waarbij een pak nieuwe spelers binnengehaald werd. Voorlopig staat de teller op acht nieuwkomers en dat was nodig ook.


De voorbije maanden was er een heuse exodus gaande bij de Ratten, want heel wat sterkhouders zagen 1B niet zitten en kozen eieren voor hun geld. Maar liefst veertien spelers zwaaiden op die manier al af. Huurlingen Avenatti, Lemos en De Smet keerden terug naar hun moederclubs, Biebauw stopte en Bourdin, Halaimia en Noubissi zijn nog op zoek naar een nieuwe club nadat ze hun contract ontbonden of niet verlengden. Vonden al onderdak: Dom, Holzhauser (OH Leuven), Pietermaat (Patro Eisden), Suzuki (Gamba Osaka), Mukuna-Trouet (Jong KAA Gent) en Krekovic (Sibenik).

Aan dat lijstje mag nu ook Fessou Placca toegevoegd worden. De Togolese spits werd vorig seizoen al uitgeleend aan Al-Tadamon en er werd niet meer op hem gerekend. Zijn aflopende contract werd dan ook niet verlengd en hij heeft nu een nieuwe club gevonden. De 27-jarige tekende een contract voor anderhalf jaar bij het Wit-Russische Shakhter Soligorsk.

OOK VAN DEN BERGH WEG?
Maar daarbij stopt het mogelijk niet, want Beerschot moet ook nog een vertrek van Jan Van den Bergh vrezen. De verdediger geeft in Gazet van Antwerpen aan dat hij voorlopig volledig op Beerschot focust, maar dat hij niet ongevoelig blijft voor de interesse van verschillende eersteklassers. Hij hoopt dat de club dan ook niet te moeilijk zal doen als één van die clubs concreet zou worden.


LEES OOK: Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Moet Beerschot meewerken aan een transfer van Van den Bergh?

Meest recent

Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

28
28
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

36
36
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

114
114
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

168
168
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

54
54
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

334
334
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

88
88
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

368
368
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

166
166
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

297
297
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

478
478
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

210
210
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

147
147
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

257
257
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

54
54
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

389
389
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

354
354
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

65
65
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

373
373
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

182
182
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

200
200
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

110
110
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

269
269
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

111
111
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

211
211

Meer sportnieuws