Beerschot moet vertrek volgende sterkhouder vrezen

door
Beerschot moet vertrek volgende sterkhouder vrezen

Beerschot moet het komende seizoen aan de bak in de Challenger Pro League, nadat het vorig seizoen een rampjaar beleefde en uit de Jupiler Pro League degradeerde. Dat zorgde ervoor dat er deze zomer op het Kiel een nieuwe start genomen werd, waarbij een pak nieuwe spelers binnengehaald werd. Voorlopig staat de teller op acht nieuwkomers en dat was nodig ook.


De voorbije maanden was er een heuse exodus gaande bij de Ratten, want heel wat sterkhouders zagen 1B niet zitten en kozen eieren voor hun geld. Maar liefst veertien spelers zwaaiden op die manier al af. Huurlingen Avenatti, Lemos en De Smet keerden terug naar hun moederclubs, Biebauw stopte en Bourdin, Halaimia en Noubissi zijn nog op zoek naar een nieuwe club nadat ze hun contract ontbonden of niet verlengden. Vonden al onderdak: Dom, Holzhauser (OH Leuven), Pietermaat (Patro Eisden), Suzuki (Gamba Osaka), Mukuna-Trouet (Jong KAA Gent) en Krekovic (Sibenik).

Aan dat lijstje mag nu ook Fessou Placca toegevoegd worden. De Togolese spits werd vorig seizoen al uitgeleend aan Al-Tadamon en er werd niet meer op hem gerekend. Zijn aflopende contract werd dan ook niet verlengd en hij heeft nu een nieuwe club gevonden. De 27-jarige tekende een contract voor anderhalf jaar bij het Wit-Russische Shakhter Soligorsk.

OOK VAN DEN BERGH WEG?
Maar daarbij stopt het mogelijk niet, want Beerschot moet ook nog een vertrek van Jan Van den Bergh vrezen. De verdediger geeft in Gazet van Antwerpen aan dat hij voorlopig volledig op Beerschot focust, maar dat hij niet ongevoelig blijft voor de interesse van verschillende eersteklassers. Hij hoopt dat de club dan ook niet te moeilijk zal doen als één van die clubs concreet zou worden.


Moet Beerschot meewerken aan een transfer van Van den Bergh?

Meest recent

Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

14
14
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

19
19
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

34
34
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

201
201
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

115
115
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

66
66
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

187
187
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

121
121
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

297
297
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

381
381
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

232
232
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

116
116
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

307
307
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

161
161
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

99
99
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

61
61
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

303
303
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

399
399
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

93
93
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

675
675
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

119
119
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

138
138
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

497
497
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

113
113
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

358
358

Meer sportnieuws