Kenny Saief vindt opmerkelijke nieuwe club

door
Kenny Saief vindt opmerkelijke nieuwe club

Kenny Saief landde in 2014 ooit bij KAA Gent. Daarna kocht RSC Anderlecht hem. Daar loopt zijn contract op 1 juli af, maar Saief heeft al een verrassende nieuwe club beet.

Saief verkaste in 2014 van Hapoel Ramat haSharon naar Gent. Voor de Buffalo's speelde Saief 113 duels (15 goals, 9 assists). In de Arteveldestad maakte hij deel uit van de ploeg die de eerste landstitel in de clubgeschiedenis wist te winnen. Hij won er ook een supercup. In januari 2018 nam RSC Anderlecht Saief op huurbasis over. In juli van datzelfde jaar plukte Paars-Wit de speler definitief weg uit Oost-Vlaanderen. Het legde daarvoor 3,7 miljoen euro op tafel.

Het jaar daarop werd Saief op huurbasis gestald bij FC Cincinnati. Daarna werd hij ook nog uitgeleend aan Lechia Gdansk en FC Ashdod. Saief staat officieel tot 30 juni 2022 nog op de loonlijst van RSCA, maar die overeenkomst zal niet verlengd worden. De speler bleef echter niet bij de pakken zitten, want hij heeft al een nieuwe club beet. En op een wel zeer verrassende bestemming.

BAKOE

Saief gaat namelijk aan de slag bij Neftçi Bakoe. Dat maakte de club in kwestie bekend op haar officiële kanalen. Saief tekent transfervrij een contract voor twee seizoenen bij de kampioen van 2021 van Azerbeidzjan. Voor Saief komt er zo voorlopig een einde aan het Belgische voetbalhoofdstuk in zijn carrière. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

Vreemde keuze?

Meest recent

Frisse wind bij Antwerp: Oosting doet oproep aan fans

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

8
8
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

144
144
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

36
36
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

213
213
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

68
68
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

139
139
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

115
115
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

15
15
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

98
98
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

296
296
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

117
117
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

521
521
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

176
176
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

184
184
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

218
218
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

128
128
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

321
321
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

201
201
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

257
257
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

367
367
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

255
255
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

434
434
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

184
184
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

195
195
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

121
121

Meer sportnieuws