'Atlético bepaalt prijskaartje Carrasco'

door
'Atlético bepaalt prijskaartje Carrasco'

Atlético Madrid heeft met Yannick Carrasco (28) al één Rode Duivel in zijn rangen. Naar verluidt zou daar snel Axel Witsel kunnen bijkomen. De middenvelder zou transfervrij zijn handtekening zetten in de Spaanse hoofdstad. Of Witsel samen met Carrasco zal spelen, is niet zeker. De flankspeler geniet immers grote belangstelling.


Volgens AS willen Chelsea, Manchester United en Tottenham de speler inlijven. De drie clubs zouden al gepolst hebben over een transfer. Ook Newcastle United werd in het verleden al in verband gebracht met Carrasco. De steenrijke Magpies beschikken over schijnbaar eindeloze financiële mogelijkheden en kunnen zonder twijfel voldoen aan de voorwaarden van Carrasco, die nog tot midden 2024 vastligt in Madrid.

Atlético zou nu ook een prijskaartje om de nek gehangen hebben van Carrasco. In Tiempo de Juego van Cadena Cope viel te horen dat Los Colchoneros bereid zijn om te luisteren naar aanbiedingen voor Carrasco. Zo'n 40 miljoen euro kan naar verluidt al volstaan om afscheid te nemen van onze landgenoot. Dat is ook exact de waarde die Transfermarkt op het hoofd plakt van Carrasco.

FINANCIËLE PROBLEMEN 

De prijs die Atlético vraagt, valt nog goed mee in de huidige mercato. Dat zou te maken hebben met het feit dat de club dringend geld nodig heeft om de boekhouding in evenwicht te brengen. De Madrilenen zouden volgens El Partidazo de COPE ook te kampen hebben met een te grote loonmassa, waardoor de transfer van Witsel zelfs op de helling zou kunnen komen te staan.

LEES OOK: 'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

Waar past Carrasco het best?

Meest recent

'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

15
15
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

28
28
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

139
139
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

125
125
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

139
139
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

226
226
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

33
33
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

87
87
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

132
132
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

581
581
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

148
148
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

207
207
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

411
411
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

89
89
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

197
197
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

157
157
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

100
100
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

80
80
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

14
14
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

175
175
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

162
162
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

161
161
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

222
222
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

111
111
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

324
324

Meer sportnieuws