'Atlético bepaalt prijskaartje Carrasco'

106 stemmen
'Atlético bepaalt prijskaartje Carrasco'

Atlético Madrid heeft met Yannick Carrasco (28) al één Rode Duivel in zijn rangen. Naar verluidt zou daar snel Axel Witsel kunnen bijkomen. De middenvelder zou transfervrij zijn handtekening zetten in de Spaanse hoofdstad. Of Witsel samen met Carrasco zal spelen, is niet zeker. De flankspeler geniet immers grote belangstelling.


Volgens AS willen Chelsea, Manchester United en Tottenham de speler inlijven. De drie clubs zouden al gepolst hebben over een transfer. Ook Newcastle United werd in het verleden al in verband gebracht met Carrasco. De steenrijke Magpies beschikken over schijnbaar eindeloze financiële mogelijkheden en kunnen zonder twijfel voldoen aan de voorwaarden van Carrasco, die nog tot midden 2024 vastligt in Madrid.

Atlético zou nu ook een prijskaartje om de nek gehangen hebben van Carrasco. In Tiempo de Juego van Cadena Cope viel te horen dat Los Colchoneros bereid zijn om te luisteren naar aanbiedingen voor Carrasco. Zo'n 40 miljoen euro kan naar verluidt al volstaan om afscheid te nemen van onze landgenoot. Dat is ook exact de waarde die Transfermarkt op het hoofd plakt van Carrasco.

FINANCIËLE PROBLEMEN 

De prijs die Atlético vraagt, valt nog goed mee in de huidige mercato. Dat zou te maken hebben met het feit dat de club dringend geld nodig heeft om de boekhouding in evenwicht te brengen. De Madrilenen zouden volgens El Partidazo de COPE ook te kampen hebben met een te grote loonmassa, waardoor de transfer van Witsel zelfs op de helling zou kunnen komen te staan.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Waar past Carrasco het best?

Meest recent

'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

32
32
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

38
38
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

45
45
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

65
65
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

141
141
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

234
234
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

250
250
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

178
178
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

309
309
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

122
122
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

578
578
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

86
86
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

58
58
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

334
334
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

58
58
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

139
139
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

36
36
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

95
95
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

124
124
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

180
180
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

219
219
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

552
552
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

267
267
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

1000
1000

Meer sportnieuws