'Inter vindt nieuwe huurclub voor Tibo Persyn'

105
'Inter vindt nieuwe huurclub voor Tibo Persyn'

Tibo Persyn werd in de zomer van vorig jaar door Club Brugge naar België gehaald. De jonge flankspeler werd met aankoopoptie gehuurd van Internazionale, maar dat werd geen succes. Onze landgenoot kwam maar weinig aan spelen toe bij Blauw-Zwart. Uiteindelijk kwam hij maar een schamele 81 minuten in actie.


Dat leidde ertoe dat Persyn vanaf januari doorverhuurd werd aan KVC Westerlo. Maar ook bij de kampioen uit 1B liep het niet zoals verwacht. Hij raakte er aan amper 94 minuten. Persyn staat nog altijd tot midden 2024 onder contract bij Inter, maar op een kans bij de Nerazzurri lijkt hij niet meteen te moeten rekenen. De Italianen moesten dus op zoek gaan naar een oplossing voor de jonge Belg. Die lijkt nu nabij.

Volgens Het Nieuwsblad is Persyn op huurbasis op weg naar FC Eindhoven. De Nederlandse tweedeklasser en Inter namen een aankoopoptie op in de deal. De speler zou donderdag al afgezakt zijn naar Eindhoven. Enkel zijn krabbel op het contract ontbreekt nog. Bij FC Eindhoven komt Persyn twee Belgen tegen: Brian De Keersmaecker en Matthias Verreth. FC Eindhoven eindigde het afgelopen seizoen derde in de Keuken Kampioen Divisie en miste dus net de promotie naar de Eredivisie.

JEUGDPRODUCT

Persyn is een jeugdproduct van Club Brugge. Op jonge leeftijd trok hij al naar Italië. De terugkeer naar Club voelde aan als thuiskomen. In zijn tweede wedstrijd en bij zijn enige basisplaats (tegen Beerschot) scoorde Persyn meteen een knap doelpunt, waarmee hij vertrokken leek in Brugge. Niets was minder waar. Persyn kwam er daarna niet meer aan te pas en haalde slechts nog twee keer de selectie bij Club.

LEES OOK: Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

Goede club voor hem?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

20
20
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

13
13
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

12
12
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

35
35
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

133
133
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

38
38
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

93
93
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

54
54
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

181
181
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

61
61
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

174
174
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

27
27
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

914
914
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

51
51
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

160
160
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

888
888
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

48
48
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

152
152
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

297
297
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws