'Danjuma (ex-Club) pakt naast fraaie transfer'

door
'Danjuma (ex-Club) pakt naast fraaie transfer'

Arnaut Danjuma (25) kende een topseizoen bij Villarreal. De Nederlandse aanvaller speelde de pannen van het dak voor zijn Spaanse werkgever, met wie hij het tot in de halve finale van de Champions League schopte. Danjuma had een groot aandeel in de successen van de club uit de regio Valencia.


De ex-speler van Club Brugge was in 11 duels op het kampioenenbal namelijk goed voor 6 goals en 3 assists. Daar kwamen nog eens 10 goals en 3 beslissende passes bovenop in La Liga. De prestaties van Danjuma bleven niet onopgemerkt. Zo staat hij naar verluidt bij heel wat clubs op het verlanglijstje. Ook in Engeland kennen ze zijn naam. Zo zou West Ham United verregaande interesse hebben in de speler.

Meer nog: volgens Fabrizio Romano hadden de Engelsen 40 miljoen euro veil voor Danjuma. De deal ketste echter af op de persoonlijke voorwaarden van de speler, die zich geen zorgen maakt en gerust nog een seizoen bij Villarreal wil voetballen. David Moyes, de trainer van West Ham, zou zich volgens Romano nu focussen of Armando Broja (Chelsea) en Jesse Lingard (transfervrij). Die laatstgenoemde speelde als eens op huurbasis voor de Hammers.

CLUB BRUGGE

We kennen Danjuma natuurlijk uit zijn periode bij Club Brugge. Blauw-Zwart kocht hem in 2018 weg bij NEC Nijmegen. Danjuma maakte indruk en dat leverde hem een transfer op naar Bournemouth voor bijna 16,5 miljoen euro. Villarreal plukte hem daar weg in de zomer van 2021 voor 23,50 miljoen. Binnenkort volgt mogelijk een nieuwe transfer voor de voetballer met Nigeriaanse roots.

LEES OOK: 'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Is Danjuma absolute top?

Meest recent

Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

12
12
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

72
72
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

101
101
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

355
355
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

367
367
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

30
30
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

316
316
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

106
106
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

103
103
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

206
206
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

102
102
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

58
58
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

226
226
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

128
128
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

178
178
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

238
238
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

336
336
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

19
19
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

427
427
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

59
59
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

208
208
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

338
338
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

70
70
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

212
212
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

273
273

Meer sportnieuws