'Danjuma (ex-Club) pakt naast fraaie transfer'

57 stemmen
'Danjuma (ex-Club) pakt naast fraaie transfer'

Arnaut Danjuma (25) kende een topseizoen bij Villarreal. De Nederlandse aanvaller speelde de pannen van het dak voor zijn Spaanse werkgever, met wie hij het tot in de halve finale van de Champions League schopte. Danjuma had een groot aandeel in de successen van de club uit de regio Valencia.


De ex-speler van Club Brugge was in 11 duels op het kampioenenbal namelijk goed voor 6 goals en 3 assists. Daar kwamen nog eens 10 goals en 3 beslissende passes bovenop in La Liga. De prestaties van Danjuma bleven niet onopgemerkt. Zo staat hij naar verluidt bij heel wat clubs op het verlanglijstje. Ook in Engeland kennen ze zijn naam. Zo zou West Ham United verregaande interesse hebben in de speler.

Meer nog: volgens Fabrizio Romano hadden de Engelsen 40 miljoen euro veil voor Danjuma. De deal ketste echter af op de persoonlijke voorwaarden van de speler, die zich geen zorgen maakt en gerust nog een seizoen bij Villarreal wil voetballen. David Moyes, de trainer van West Ham, zou zich volgens Romano nu focussen of Armando Broja (Chelsea) en Jesse Lingard (transfervrij). Die laatstgenoemde speelde als eens op huurbasis voor de Hammers.

CLUB BRUGGE

We kennen Danjuma natuurlijk uit zijn periode bij Club Brugge. Blauw-Zwart kocht hem in 2018 weg bij NEC Nijmegen. Danjuma maakte indruk en dat leverde hem een transfer op naar Bournemouth voor bijna 16,5 miljoen euro. Villarreal plukte hem daar weg in de zomer van 2021 voor 23,50 miljoen. Binnenkort volgt mogelijk een nieuwe transfer voor de voetballer met Nigeriaanse roots.

LEES OOK: 'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Is Danjuma absolute top?

Meest recent

FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

7
7
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

38
38
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

114
114
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

90
90
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

74
74
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

56
56
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

126
126
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

345
345
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

69
69
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

422
422
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

96
96
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

280
280
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

477
477
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

350
350
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

444
444
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

524
524
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

891
891
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

212
212
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

378
378
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

125
125
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

271
271
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

511
511
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

61
61
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

495
495

Meer sportnieuws