Suzuki heeft nieuwe club gevonden na vertrek bij Beerschot

63
Suzuki heeft nieuwe club gevonden na vertrek bij Beerschot

Bij Beerschot kregen ze deze zomer te maken met een heuse uittocht na de degradatie. Heel wat spelers beschikten over een clausule waardoor ze gratis konden vertrekken en maakten daar ook gebruik van. Zo belandden Raphael Holzhauser en Joren Dom bij OH Leuven en koos Tom Pietermaat verrassend genoeg voor eerstenationaler Patro Eisden. Ook Musashi Suzuki heeft nu onderdak gevonden.


De Japanse spits had ook geen trek in een avontuur in 1B en was één van de eersten om zijn contract bij Beerschot formeel te laten ontbinden. De 28-jarige was twee jaar geleden nog de duurste aankoop ooit van de Ratten, die 1,5 miljoen euro neertelden om Suzuki bij HC Sapporo weg te halen. Na een aardige start zakte de spits echter snel samen met de rest van de ploeg weg.

Uiteindelijk klokte Suzuki af op zeven doelpunten en twee assists in 53 wedstrijden op het Kiel. Slechts één van die goals maakte hij afgelopen seizoen. Nu kiest hij voor een terugkeer naar Japan, want Suzuki werd donderdag voorgesteld bij Gamba Osaka. Het is niet duidelijk voor hoe lang hij getekend heeft bij de nummer twaalf in de J1 League. Het wordt al zijn zevende club in zijn thuisland, want Suzuki kwam eerder ook uit voor Kiryu Daiichi, Albirex Niigata, Mito HollyHock, Matsumoto Yamaga en V-V. Nagasaki.




LEES OOK: Charleroi stelt supertalent met geweldig filmpje voor

Had Beerschot hem in 1B nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Smaakmaker voor Union: "Explosief, stevig en prima schot"

In het Belgische voetbal worden er héél veel transfers gedaan. Elke zomer worden de ...

14
14
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

14
14
Leko onthult: deze harde boodschap kreeg falende Diakhon

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

102
102
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

447
447
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

268
268
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

332
332
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

365
365
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

41
41
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

111
111
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

117
117
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

476
476
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

198
198
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

188
188
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

137
137
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

163
163
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

111
111
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

275
275
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

657
657
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

60
60
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

229
229
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

154
154
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

134
134
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

212
212
Leko heeft gekozen: Club Brugge start met deze elf

Vanavond staat er nog eens oudewetse Lommel SK-Club Brugge op het programma. In het verleden hadden ...

130
130
Beveren verrast nog met aanwinst uit de MLS

SK Beveren heeft zich op de laatste dag van de zomermercato nog heel stevig versterking. Zopas ...

51
51

Meer sportnieuws