'Club Brugge en Anderlecht strijden voor peperdure parel'

door
'Club Brugge en Anderlecht strijden voor peperdure parel'

Bij zowel Club Brugge als Anderlecht staat de teller momenteel op twee zomeraanwinsten, maar het lijkt vrijwel zeker dat dat aantal nog zal oplopen. Bij Paars-Wit lijkt in eerste instantie Sebastiano Esposito nog op komst, terwijl de landskampioen op een aantal posities nog versterking zou zoeken. Beide rivalen zouden ook hun oog laten vallen hebben op een Franse parel.


Bij Le 10 Sport beweren ze immers dat zowel Club als Anderlecht aast op Alain Virginius. Het is niet de eerste keer dat de 19-jarige flankaanvaller van FC Sochaux aan de twee Belgische topclubs gelinkt wordt. Club zou in de zomer van 2021 al interesse gehad hebben, terwijl er in mei zelfs sprake was van een bod van Anderlecht. Maar voor beide teams is er wel een struikelblok.

De voorbije weken was Virginius immers één van de sensaties van het EK U19, waar hij met drie goals en drie assists in vier wedstrijden Frankrijk tot in de halve finale bracht. Daardoor heeft Sochaux nu geld geroken en ze zouden maar liefst 7 à 10 miljoen euro voor hun goudhaantje willen vangen. Dat bedrag lijkt voor Anderlecht veel te hoog gegrepen en zelfs bij Club zullen ze daar toch twee keer over nadenken.

KAPITAALKRACHTIGE CONCURRENTEN
Er zijn bovendien nog meer clubs die op Virginius azen en zij beschikken ook over een pak meer financiële middelen dan de Belgische teams. Bayer Leverkusen en Newcastle United bewezen de voorbije jaren immers al dat ze er niet verlegen om zitten om grote transfersommen uit te geven wanneer ze dat nodig achten. De kans dat Virginius straks effectief in de Jupiler Pro League flitst, lijkt dus eerder klein.

LEES OOK: 'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Moet Club toch 7 miljoen neerleggen voor hem?

Meest recent

OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

1
1
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

37
37
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

22
22
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

180
180
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

27
27
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

652
652
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

73
73
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

78
78
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

258
258
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

147
147
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

602
602
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

55
55
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

47
47
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

48
48
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

330
330
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

174
174
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

425
425
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

223
223
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

252
252
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

76
76
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

314
314
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

314
314
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

357
357
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

92
92
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

477
477

Meer sportnieuws