'Club Brugge en Anderlecht strijden voor peperdure parel'

door
'Club Brugge en Anderlecht strijden voor peperdure parel'

Bij zowel Club Brugge als Anderlecht staat de teller momenteel op twee zomeraanwinsten, maar het lijkt vrijwel zeker dat dat aantal nog zal oplopen. Bij Paars-Wit lijkt in eerste instantie Sebastiano Esposito nog op komst, terwijl de landskampioen op een aantal posities nog versterking zou zoeken. Beide rivalen zouden ook hun oog laten vallen hebben op een Franse parel.


Bij Le 10 Sport beweren ze immers dat zowel Club als Anderlecht aast op Alain Virginius. Het is niet de eerste keer dat de 19-jarige flankaanvaller van FC Sochaux aan de twee Belgische topclubs gelinkt wordt. Club zou in de zomer van 2021 al interesse gehad hebben, terwijl er in mei zelfs sprake was van een bod van Anderlecht. Maar voor beide teams is er wel een struikelblok.

De voorbije weken was Virginius immers één van de sensaties van het EK U19, waar hij met drie goals en drie assists in vier wedstrijden Frankrijk tot in de halve finale bracht. Daardoor heeft Sochaux nu geld geroken en ze zouden maar liefst 7 à 10 miljoen euro voor hun goudhaantje willen vangen. Dat bedrag lijkt voor Anderlecht veel te hoog gegrepen en zelfs bij Club zullen ze daar toch twee keer over nadenken.

KAPITAALKRACHTIGE CONCURRENTEN
Er zijn bovendien nog meer clubs die op Virginius azen en zij beschikken ook over een pak meer financiële middelen dan de Belgische teams. Bayer Leverkusen en Newcastle United bewezen de voorbije jaren immers al dat ze er niet verlegen om zitten om grote transfersommen uit te geven wanneer ze dat nodig achten. De kans dat Virginius straks effectief in de Jupiler Pro League flitst, lijkt dus eerder klein.

LEES OOK: 'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Moet Club toch 7 miljoen neerleggen voor hem?

Meest recent

'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

7
7
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

20
20
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

45
45
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

400
400
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

181
181
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

76
76
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

79
79
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

71
71
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

221
221
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

109
109
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

160
160
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

77
77
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

269
269
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

235
235
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

276
276
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

388
388
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

320
320
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

148
148
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

186
186
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

208
208
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

448
448
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

271
271
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

177
177

Meer sportnieuws