'Club Brugge en Anderlecht strijden voor peperdure parel'

door
'Club Brugge en Anderlecht strijden voor peperdure parel'

Bij zowel Club Brugge als Anderlecht staat de teller momenteel op twee zomeraanwinsten, maar het lijkt vrijwel zeker dat dat aantal nog zal oplopen. Bij Paars-Wit lijkt in eerste instantie Sebastiano Esposito nog op komst, terwijl de landskampioen op een aantal posities nog versterking zou zoeken. Beide rivalen zouden ook hun oog laten vallen hebben op een Franse parel.


Bij Le 10 Sport beweren ze immers dat zowel Club als Anderlecht aast op Alain Virginius. Het is niet de eerste keer dat de 19-jarige flankaanvaller van FC Sochaux aan de twee Belgische topclubs gelinkt wordt. Club zou in de zomer van 2021 al interesse gehad hebben, terwijl er in mei zelfs sprake was van een bod van Anderlecht. Maar voor beide teams is er wel een struikelblok.

De voorbije weken was Virginius immers één van de sensaties van het EK U19, waar hij met drie goals en drie assists in vier wedstrijden Frankrijk tot in de halve finale bracht. Daardoor heeft Sochaux nu geld geroken en ze zouden maar liefst 7 à 10 miljoen euro voor hun goudhaantje willen vangen. Dat bedrag lijkt voor Anderlecht veel te hoog gegrepen en zelfs bij Club zullen ze daar toch twee keer over nadenken.

KAPITAALKRACHTIGE CONCURRENTEN
Er zijn bovendien nog meer clubs die op Virginius azen en zij beschikken ook over een pak meer financiële middelen dan de Belgische teams. Bayer Leverkusen en Newcastle United bewezen de voorbije jaren immers al dat ze er niet verlegen om zitten om grote transfersommen uit te geven wanneer ze dat nodig achten. De kans dat Virginius straks effectief in de Jupiler Pro League flitst, lijkt dus eerder klein.

LEES OOK: Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Moet Club toch 7 miljoen neerleggen voor hem?

Meest recent

'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

7
7
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

41
41
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

21
21
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

61
61
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

214
214
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

63
63
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

280
280
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

191
191
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

42
42
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

16
16
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

82
82
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

74
74
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

117
117
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

781
781
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

165
165
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

270
270
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

560
560
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

201
201
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

175
175
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

59
59
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

99
99
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

317
317
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

406
406
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

295
295

Meer sportnieuws