'Club Brugge en Anderlecht strijden voor peperdure parel'

331
'Club Brugge en Anderlecht strijden voor peperdure parel'

Bij zowel Club Brugge als Anderlecht staat de teller momenteel op twee zomeraanwinsten, maar het lijkt vrijwel zeker dat dat aantal nog zal oplopen. Bij Paars-Wit lijkt in eerste instantie Sebastiano Esposito nog op komst, terwijl de landskampioen op een aantal posities nog versterking zou zoeken. Beide rivalen zouden ook hun oog laten vallen hebben op een Franse parel.


Bij Le 10 Sport beweren ze immers dat zowel Club als Anderlecht aast op Alain Virginius. Het is niet de eerste keer dat de 19-jarige flankaanvaller van FC Sochaux aan de twee Belgische topclubs gelinkt wordt. Club zou in de zomer van 2021 al interesse gehad hebben, terwijl er in mei zelfs sprake was van een bod van Anderlecht. Maar voor beide teams is er wel een struikelblok.

De voorbije weken was Virginius immers één van de sensaties van het EK U19, waar hij met drie goals en drie assists in vier wedstrijden Frankrijk tot in de halve finale bracht. Daardoor heeft Sochaux nu geld geroken en ze zouden maar liefst 7 à 10 miljoen euro voor hun goudhaantje willen vangen. Dat bedrag lijkt voor Anderlecht veel te hoog gegrepen en zelfs bij Club zullen ze daar toch twee keer over nadenken.

KAPITAALKRACHTIGE CONCURRENTEN
Er zijn bovendien nog meer clubs die op Virginius azen en zij beschikken ook over een pak meer financiële middelen dan de Belgische teams. Bayer Leverkusen en Newcastle United bewezen de voorbije jaren immers al dat ze er niet verlegen om zitten om grote transfersommen uit te geven wanneer ze dat nodig achten. De kans dat Virginius straks effectief in de Jupiler Pro League flitst, lijkt dus eerder klein.

LEES OOK: Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

Moet Club toch 7 miljoen neerleggen voor hem?

Meest recent

Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

49
49
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

19
19
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

19
19
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

200
200
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

18
18
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

331
331
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

32
32
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

598
598
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

55
55
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

23
23
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

507
507
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

207
207
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1002
1002
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

157
157
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

26
26
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

207
207
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

15
15
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

97
97
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

312
312
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

250
250
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

124
124
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

298
298
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

126
126
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

65
65
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

137
137

Meer sportnieuws