'Club Brugge en Anderlecht strijden voor peperdure parel'

door
'Club Brugge en Anderlecht strijden voor peperdure parel'

Bij zowel Club Brugge als Anderlecht staat de teller momenteel op twee zomeraanwinsten, maar het lijkt vrijwel zeker dat dat aantal nog zal oplopen. Bij Paars-Wit lijkt in eerste instantie Sebastiano Esposito nog op komst, terwijl de landskampioen op een aantal posities nog versterking zou zoeken. Beide rivalen zouden ook hun oog laten vallen hebben op een Franse parel.


Bij Le 10 Sport beweren ze immers dat zowel Club als Anderlecht aast op Alain Virginius. Het is niet de eerste keer dat de 19-jarige flankaanvaller van FC Sochaux aan de twee Belgische topclubs gelinkt wordt. Club zou in de zomer van 2021 al interesse gehad hebben, terwijl er in mei zelfs sprake was van een bod van Anderlecht. Maar voor beide teams is er wel een struikelblok.

De voorbije weken was Virginius immers één van de sensaties van het EK U19, waar hij met drie goals en drie assists in vier wedstrijden Frankrijk tot in de halve finale bracht. Daardoor heeft Sochaux nu geld geroken en ze zouden maar liefst 7 à 10 miljoen euro voor hun goudhaantje willen vangen. Dat bedrag lijkt voor Anderlecht veel te hoog gegrepen en zelfs bij Club zullen ze daar toch twee keer over nadenken.

KAPITAALKRACHTIGE CONCURRENTEN
Er zijn bovendien nog meer clubs die op Virginius azen en zij beschikken ook over een pak meer financiële middelen dan de Belgische teams. Bayer Leverkusen en Newcastle United bewezen de voorbije jaren immers al dat ze er niet verlegen om zitten om grote transfersommen uit te geven wanneer ze dat nodig achten. De kans dat Virginius straks effectief in de Jupiler Pro League flitst, lijkt dus eerder klein.

LEES OOK: 'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Moet Club toch 7 miljoen neerleggen voor hem?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

76
76
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

8
8
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

30
30
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

146
146
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

94
94
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

145
145
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

298
298
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

544
544
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

375
375
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

291
291
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

400
400
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

648
648
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

132
132
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

141
141
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

52
52
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

26
26
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

51
51
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

71
71
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

165
165
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

112
112
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

348
348
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

247
247
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

45
45
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

254
254
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

67
67

Meer sportnieuws