Antwerp wrijft zich in de handen: "Zelfde parcours als Zirkzee"

door
Antwerp wrijft zich in de handen:

Antwerp heeft torenhoge ambities voor het nieuwe seizoen en die werden de voorbije maanden ook kracht bijgezet op de transfermarkt. Na de aanstelling van Marc Overmars als technisch directeur en Mark van Bommel als trainer werden ook al enkele stevige inkomende transfers gerealiseerd. De komst van Vincent Janssen sprong uiteraard het meest in het oog, maar ook Christopher Scott zou weleens hoge ogen kunnen gooien.


De 20-jarige Duitse jeugdinternational strijkt alvast neer met de nodige adelbrieven, want hij kreeg zijn opleiding bij Bayern München en werd daar ook hoog ingeschat. Hij heeft ook twee invalbeurten bij de A-ploeg op zijn teller staan, maar de grote doorbraak bleef door de enorme concurrentie uit. Maar in Duitsland verwachten ze dat Scott op de Bosuil wel hoge ogen zal gooien.

Holger Seitz, het hoofd van de academie van Bayern, voorspelt in Het Laatste Nieuws zelfs dat Scott bij Antwerp een gelijkaardige impact kan hebben als Joshua Zirkzee bij Anderlecht vorig seizoen. "Joshua kennen we bij Bayern natuurlijk goed. Hij heeft in België laten zien hoe doelgevaarlijk hij is. Dat vertrouwen we ook Christopher toe. ‘Scottie’ is een heel ander type dan Zirkzee, maar kan in België hetzelfde parcours afleggen", stelt hij.

DUBBELE CIJFERS
Bij Antwerp zullen ze zich in de handen wrijven als Scott meteen zo'n grote impact kan hebben in hun elftal. Zirkzee drukte vorig seizoen immers snel zijn stempel bij Anderlecht en liet vooral fraaie statistieken optekenen. Met achttien goals en dertien assists liet hij op beide vlakken dubbele cijfers optekenen.

LEES OOK: Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Zal Scott bij Antwerp meteen zijn stempel drukken?

Meest recent

'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

9
9
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

29
29
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

18
18
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

51
51
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

186
186
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

216
216
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

222
222
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

306
306
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

257
257
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

137
137
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

46
46
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

236
236
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

63
63
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

507
507
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

423
423
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

161
161
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

249
249
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

43
43
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

916
916
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

147
147
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

559
559
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

286
286
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

68
68
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

648
648

Meer sportnieuws