'Derde keer niet de goede keer voor Barça en Lewandowksi'

door
'Derde keer niet de goede keer voor Barça en Lewandowksi'

Het einde van de transfersoap rond Robert Lewandowski is nog lang niet in zicht. De spits mag de voorbije weken dan wel al meermaals duidelijk gemaakt hebben dat hij toe is aan een nieuwe uitdaging en tot elke prijs deze zomer Bayern München wil verlaten, de Duitse kampioen lijkt vastbesloten om zijn topschutter aan zijn nog één jaar lopende contract te houden.


Dat is balen voor Lewandowski en ook voor FC Barcelona, dat van de Pool absoluut zijn nieuwe aanvalsleider wil gaan maken. Alleen geeft Bayern voorlopig geen krimp. Barça zag al twee aanbiedingen ter waarde van respectievelijk 32 en 35 miljoen euro van tafel geveegd worden en nu meldt BILD dat ook een derde Catalaans bod in Mûnchen op een njet gestoten is.

Deze keer had Barça 40 miljoen euro veil, waar nog 5 miljoen aan bonussen bij konden komen. Ook dat was dus onvoldoende om Bayern te verleiden aan de onderhandelingstafel plaats te nemen, al lijkt Barcelona wel alsmaar dichter bij de vraagprijs te komen. Die zou volgens de geruchtenmolen zo'n 50 miljoen euro bedragen.

GEEN MOEITE DOEN
Een vierde bod kan dus mogelijk wel succes hebben, al beweerde voormalig Bayern-voorzitter Uli Hoeness woensdag in de Duitse pers nog wat anders. "Ik weet niets van een nieuw bod van Barcelona. Maar van wat ik heb begrepen uit meerdere gesprekken bij Bayern, kan Barcelona zich de moeite besparen", verklaarde hij immers. "Het standpunt van Bayern is helder. De club wil dat Robert zijn contract uitdient."

LEES OOK: Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Zal Barça er nog in slagen Lewandowski te strikken?

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

100
100
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

119
119
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

166
166
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

272
272
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

464
464
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

199
199
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

253
253
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

298
298
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

147
147
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

370
370
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

238
238
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

332
332
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

617
617
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

428
428
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

145
145
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

170
170
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

310
310
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

871
871
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

368
368
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

80
80
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

354
354
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

619
619
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

144
144
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

284
284

Meer sportnieuws