'Derde keer niet de goede keer voor Barça en Lewandowksi'

door
'Derde keer niet de goede keer voor Barça en Lewandowksi'

Het einde van de transfersoap rond Robert Lewandowski is nog lang niet in zicht. De spits mag de voorbije weken dan wel al meermaals duidelijk gemaakt hebben dat hij toe is aan een nieuwe uitdaging en tot elke prijs deze zomer Bayern München wil verlaten, de Duitse kampioen lijkt vastbesloten om zijn topschutter aan zijn nog één jaar lopende contract te houden.


Dat is balen voor Lewandowski en ook voor FC Barcelona, dat van de Pool absoluut zijn nieuwe aanvalsleider wil gaan maken. Alleen geeft Bayern voorlopig geen krimp. Barça zag al twee aanbiedingen ter waarde van respectievelijk 32 en 35 miljoen euro van tafel geveegd worden en nu meldt BILD dat ook een derde Catalaans bod in Mûnchen op een njet gestoten is.

Deze keer had Barça 40 miljoen euro veil, waar nog 5 miljoen aan bonussen bij konden komen. Ook dat was dus onvoldoende om Bayern te verleiden aan de onderhandelingstafel plaats te nemen, al lijkt Barcelona wel alsmaar dichter bij de vraagprijs te komen. Die zou volgens de geruchtenmolen zo'n 50 miljoen euro bedragen.

GEEN MOEITE DOEN
Een vierde bod kan dus mogelijk wel succes hebben, al beweerde voormalig Bayern-voorzitter Uli Hoeness woensdag in de Duitse pers nog wat anders. "Ik weet niets van een nieuw bod van Barcelona. Maar van wat ik heb begrepen uit meerdere gesprekken bij Bayern, kan Barcelona zich de moeite besparen", verklaarde hij immers. "Het standpunt van Bayern is helder. De club wil dat Robert zijn contract uitdient."

LEES OOK: Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Zal Barça er nog in slagen Lewandowski te strikken?

Meest recent

Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

41
41
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

26
26
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

21
21
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

341
341
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

124
124
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

241
241
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

48
48
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

141
141
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

57
57
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

138
138
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

142
142
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

217
217
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

196
196
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

341
341
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

178
178
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

165
165
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

236
236
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

341
341
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

171
171
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

117
117
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

429
429
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

243
243
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

549
549
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

93
93
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

94
94

Meer sportnieuws