'Derde keer niet de goede keer voor Barça en Lewandowksi'

door
'Derde keer niet de goede keer voor Barça en Lewandowksi'

Het einde van de transfersoap rond Robert Lewandowski is nog lang niet in zicht. De spits mag de voorbije weken dan wel al meermaals duidelijk gemaakt hebben dat hij toe is aan een nieuwe uitdaging en tot elke prijs deze zomer Bayern München wil verlaten, de Duitse kampioen lijkt vastbesloten om zijn topschutter aan zijn nog één jaar lopende contract te houden.


Dat is balen voor Lewandowski en ook voor FC Barcelona, dat van de Pool absoluut zijn nieuwe aanvalsleider wil gaan maken. Alleen geeft Bayern voorlopig geen krimp. Barça zag al twee aanbiedingen ter waarde van respectievelijk 32 en 35 miljoen euro van tafel geveegd worden en nu meldt BILD dat ook een derde Catalaans bod in Mûnchen op een njet gestoten is.

Deze keer had Barça 40 miljoen euro veil, waar nog 5 miljoen aan bonussen bij konden komen. Ook dat was dus onvoldoende om Bayern te verleiden aan de onderhandelingstafel plaats te nemen, al lijkt Barcelona wel alsmaar dichter bij de vraagprijs te komen. Die zou volgens de geruchtenmolen zo'n 50 miljoen euro bedragen.

GEEN MOEITE DOEN
Een vierde bod kan dus mogelijk wel succes hebben, al beweerde voormalig Bayern-voorzitter Uli Hoeness woensdag in de Duitse pers nog wat anders. "Ik weet niets van een nieuw bod van Barcelona. Maar van wat ik heb begrepen uit meerdere gesprekken bij Bayern, kan Barcelona zich de moeite besparen", verklaarde hij immers. "Het standpunt van Bayern is helder. De club wil dat Robert zijn contract uitdient."

LEES OOK: 'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Trending:

‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Zal Barça er nog in slagen Lewandowski te strikken?

Meest recent

Lokeren haalt ex-spits AA Gent, Lierse SK héél populair

In de Challenger Pro League beginnen ze er ook weer aan. Bij Sporting Lokeren en SK Lierse hadden ze ...

0
0
Terugkeer naar Jupiler Pro League? 'Drie opties voor Witsel'

Axel Witsel kan op zijn 36ste als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club. Begin deze week ...

20
20
Ontbrekend puzzelstuk: aanwinst doet Anderlecht-fans dromen

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

86
86
David vindt nachtelijk akkoord, daverende transfer Giroud

Nadat hij jarenlang het shirt van Lille OSC droeg, lijkt Jonathan David eindelijk zijn toptransfer ...

37
37
'Club Brugge neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis wist Club Brugge inmiddels al twee zomeraanwinsten te strikken. ...

334
334
Kneiterharde toptransfer zet Anderlecht in lichterlaaie

Een verrassende transfer doet de fans van paars-wit nu al watertanden. De club heeft een fysiek ...

247
247
'Tolu-gevecht breekt los: Genk legt pittig prijskaartje vast'

De kans is groot dat de Jupiler Pro League deze zomer opnieuw afscheid neemt van zijn ...

287
287
WK Clubs: Dortmund zit Ramos dwars, alle kwartfinales bekend

Op het wereldkampioenschap voor clubs staan de kwartfinales vast. Dinsdagnacht was het uitkijken ...

71
71
'Jashari-soap barst uit voegen: ongeziene recordsom op tafel'

De transfersoap rond Ardon Jashari werd inmiddels al tot vervelens toe besproken, maar een doorbraak ...

724
724
Exit Vandenhaute? Anderlecht duidelijk na open brief supporters

RSC Anderlecht werkt woensdagmiddag zijn tweede oefenmatch van de voorbereiding af, AEK Larnaca ...

394
394
Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

98
98
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

407
407
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

90
90
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

181
181
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

135
135
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

83
83
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

207
207
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

395
395
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

149
149
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

942
942
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

385
385
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

1121
1121
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

891
891
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

391
391
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

688
688

Meer sportnieuws