'Derde keer niet de goede keer voor Barça en Lewandowksi'

door
'Derde keer niet de goede keer voor Barça en Lewandowksi'

Het einde van de transfersoap rond Robert Lewandowski is nog lang niet in zicht. De spits mag de voorbije weken dan wel al meermaals duidelijk gemaakt hebben dat hij toe is aan een nieuwe uitdaging en tot elke prijs deze zomer Bayern München wil verlaten, de Duitse kampioen lijkt vastbesloten om zijn topschutter aan zijn nog één jaar lopende contract te houden.


Dat is balen voor Lewandowski en ook voor FC Barcelona, dat van de Pool absoluut zijn nieuwe aanvalsleider wil gaan maken. Alleen geeft Bayern voorlopig geen krimp. Barça zag al twee aanbiedingen ter waarde van respectievelijk 32 en 35 miljoen euro van tafel geveegd worden en nu meldt BILD dat ook een derde Catalaans bod in Mûnchen op een njet gestoten is.

Deze keer had Barça 40 miljoen euro veil, waar nog 5 miljoen aan bonussen bij konden komen. Ook dat was dus onvoldoende om Bayern te verleiden aan de onderhandelingstafel plaats te nemen, al lijkt Barcelona wel alsmaar dichter bij de vraagprijs te komen. Die zou volgens de geruchtenmolen zo'n 50 miljoen euro bedragen.

GEEN MOEITE DOEN
Een vierde bod kan dus mogelijk wel succes hebben, al beweerde voormalig Bayern-voorzitter Uli Hoeness woensdag in de Duitse pers nog wat anders. "Ik weet niets van een nieuw bod van Barcelona. Maar van wat ik heb begrepen uit meerdere gesprekken bij Bayern, kan Barcelona zich de moeite besparen", verklaarde hij immers. "Het standpunt van Bayern is helder. De club wil dat Robert zijn contract uitdient."

LEES OOK: 'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Zal Barça er nog in slagen Lewandowski te strikken?

Meest recent

Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

32
32
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

117
117
Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

41
41
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

124
124
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

306
306
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

14
14
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

55
55
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

463
463
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

356
356
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

239
239
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

289
289
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

83
83
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

666
666
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

243
243
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

454
454
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

706
706
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

215
215
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

419
419
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

191
191
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

184
184
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

173
173
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

80
80
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

271
271
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

83
83
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

357
357

Meer sportnieuws