Club Brugge mag nieuw record op palmares schrijven

door
Club Brugge mag nieuw record op palmares schrijven

De voorbereiding op het seizoen 2022/2023 loopt volop, een seizoen waarin Club Brugge geschiedenis wil schrijven door een vierde opeenvolgende titel aan zijn palmares toe te voegen. Bij de start van het nieuwe jaargang mag Blauw-Zwart alvast een ander record bijschrijven. Dat valt immers te lezen op Transfermarkt.be.


Donderdag valt immers op de website Transfermarkt te lezen dat Club Brugge momenteel de meest waardevolle ploeg in de geschiedenis van het Belgische voetbal is, volgens hun berekeningen. Zonder dat er een update is geweest, stijgt de waarde van de regerende landskampioen van 159,80 miljoen euro naar 173,75 miljoen euro. "Dat heeft te maken met uitgeleende spelers die terugkeren naar hun moederclub", legt Bart Tamsyn, Area Manager bij Transfermarkt, uit. "Op Transfermarkt keren die spelers op 30 juni terug, terwijl op 1 juli de echte transfers worden verwerkt."

"Zo keert bij Club Brugge onder andere Loïs Openda terug met een marktwaarde van 7,5 miljoen euro, terwijl ook David Okereke 4,5 miljoen euro toevoegt. Bij RSC Anderlecht zien we dan weer het omgekeerd effect, want met Joshua Zirkzee en Christian Kouamé verliezen zij 20 miljoen euro aan marktwaarde. Bij RFC Seraing is er daardoor zelfs een daling met meer dan 50% van de marktwaarde van de club. De waarde van de hele competitie zakt hierdoor ook met 2,1% van 823,35 miljoen euro naar 805,98 miljoen euro."

RECORD VOOR 1 DAG
Lang zal Club Brugge niet kunnen genieten van hun record. "Klopt", aldus Tamsyn. "Nadat de echte transfers vrijdag verwerkt worden, zal Club Brugge 2,3 miljoen euro zakken naar 171,45 miljoen euro. Dit als er donderdag niets meer gebeurt op de transfermarkt natuurlijk. Op Jan Breydel ziet men dan immers onder meer Faitout Maouassa, Michael Krmencik en Bas Dost, samen goed voor 7 miljoen euro, andere oorden opzoeken."

LEES OOK: 'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

Is de huidige marktwaarde van Club Brugge correct?

Meest recent

'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

32
32
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

22
22
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

71
71
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

130
130
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

189
189
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

89
89
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

105
105
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

160
160
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

260
260
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

63
63
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

386
386
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

243
243
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

390
390
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

470
470
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

365
365
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

113
113
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

515
515
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

250
250
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

733
733
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

431
431
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

151
151
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

648
648
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

71
71
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

177
177
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

876
876

Meer sportnieuws