'AA Gent en Union al akkoord over transfer Nielsen'

door
'AA Gent en Union al akkoord over transfer Nielsen'

De transfersoap van de zomer in de Jupiler Pro League tot dusver kent Casper Nielsen als spil. De Deense middenvelder was vorig seizoen één van de uitblinkers bij het verrassende Union en wil zijn topseizoen graag verzilveren, want op zijn 28ste is het nu of nooit voor een toptransfer en hij wil ook graag een plaats in de Deense WK-selectie afdwingen. Alleen zitten Nielsen en Union niet op dezelfde lijn.


De Brusselaars willen heel wat boter bij de vis en schakelden ook Mogi Bayat in om het onderste uit de kan te halen in de onderhandelingen. Dat zorgde ervoor dat Club Brugge al afhaakte, tot grote onvrede van Nielsen. Die weigerde deze week zelfs mee te spelen in de eerste oefenwedstrijd van Union tegen Rebecq. Nochtans lijkt hij zeker niet te hoeven wanhopen, want er zijn nog heel wat andere gegadigden in binnen- en buitenland.

Zo mengde AA Gent zich donderdag plots in de strijd - wellicht geen toeval gezien de uitstekende band tussen de Buffalo's en Bayat. Die heeft duidelijk geholpen, want Het Laatste Nieuws weet dat er nu zelfs al een akkoord is op clubniveau. Gent zou bereid zijn om 5 miljoen euro plus bonussen neer te tellen en daar kan Union wel mee leven. Aanvankelijk mikten ze op 6 miljoen plus bonussen, maar een miljoentje minder is ook goed.

CLUB BRUGGE
Alleen lijkt Gent toch van een kale reis terug te keren, want Nielsen zelf heeft geen trek in een overgang naar de Ghelamco Arena. Hij wil zelf nog steeds absoluut naar Club Brugge, waar hij straks in de Champions League zou kunnen aantreden. Alleen is de landskampioen nog steeds niet bereid om aan de pittige eisen van Union te voldoen en is het nog maar de vraag of ze dat ooit zullen zijn. Nielsen lijkt de situatie voorlopig nog even aan te kijken, anders zet hij wellicht de stap naar het buitenland.

LEES OOK: STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Zal AA Gent Nielsen nog kunnen overtuigen?

Meest recent

KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

26
26
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

93
93
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

110
110
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

75
75
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

24
24
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

148
148
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

235
235
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

97
97
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

440
440
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

230
230
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

412
412
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

351
351
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

372
372
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

72
72
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

60
60
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

94
94
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

225
225
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

85
85
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

341
341
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

212
212
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

94
94
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

171
171
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

227
227
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

83
83
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

156
156

Meer sportnieuws