'AA Gent en Union al akkoord over transfer Nielsen'

door
'AA Gent en Union al akkoord over transfer Nielsen'

De transfersoap van de zomer in de Jupiler Pro League tot dusver kent Casper Nielsen als spil. De Deense middenvelder was vorig seizoen één van de uitblinkers bij het verrassende Union en wil zijn topseizoen graag verzilveren, want op zijn 28ste is het nu of nooit voor een toptransfer en hij wil ook graag een plaats in de Deense WK-selectie afdwingen. Alleen zitten Nielsen en Union niet op dezelfde lijn.


De Brusselaars willen heel wat boter bij de vis en schakelden ook Mogi Bayat in om het onderste uit de kan te halen in de onderhandelingen. Dat zorgde ervoor dat Club Brugge al afhaakte, tot grote onvrede van Nielsen. Die weigerde deze week zelfs mee te spelen in de eerste oefenwedstrijd van Union tegen Rebecq. Nochtans lijkt hij zeker niet te hoeven wanhopen, want er zijn nog heel wat andere gegadigden in binnen- en buitenland.

Zo mengde AA Gent zich donderdag plots in de strijd - wellicht geen toeval gezien de uitstekende band tussen de Buffalo's en Bayat. Die heeft duidelijk geholpen, want Het Laatste Nieuws weet dat er nu zelfs al een akkoord is op clubniveau. Gent zou bereid zijn om 5 miljoen euro plus bonussen neer te tellen en daar kan Union wel mee leven. Aanvankelijk mikten ze op 6 miljoen plus bonussen, maar een miljoentje minder is ook goed.

CLUB BRUGGE
Alleen lijkt Gent toch van een kale reis terug te keren, want Nielsen zelf heeft geen trek in een overgang naar de Ghelamco Arena. Hij wil zelf nog steeds absoluut naar Club Brugge, waar hij straks in de Champions League zou kunnen aantreden. Alleen is de landskampioen nog steeds niet bereid om aan de pittige eisen van Union te voldoen en is het nog maar de vraag of ze dat ooit zullen zijn. Nielsen lijkt de situatie voorlopig nog even aan te kijken, anders zet hij wellicht de stap naar het buitenland.

LEES OOK: Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Zal AA Gent Nielsen nog kunnen overtuigen?

Meest recent

Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

89
89
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

21
21
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

112
112
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

34
34
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

48
48
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

26
26
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

54
54
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

41
41
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

311
311
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

145
145
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

105
105
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

439
439
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

171
171
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

187
187
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

98
98
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

110
110
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

208
208
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

54
54
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

54
54
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

566
566
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

183
183
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

242
242
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

234
234
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

705
705
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

323
323

Meer sportnieuws