'AA Gent en Union al akkoord over transfer Nielsen'

door
'AA Gent en Union al akkoord over transfer Nielsen'

De transfersoap van de zomer in de Jupiler Pro League tot dusver kent Casper Nielsen als spil. De Deense middenvelder was vorig seizoen één van de uitblinkers bij het verrassende Union en wil zijn topseizoen graag verzilveren, want op zijn 28ste is het nu of nooit voor een toptransfer en hij wil ook graag een plaats in de Deense WK-selectie afdwingen. Alleen zitten Nielsen en Union niet op dezelfde lijn.


De Brusselaars willen heel wat boter bij de vis en schakelden ook Mogi Bayat in om het onderste uit de kan te halen in de onderhandelingen. Dat zorgde ervoor dat Club Brugge al afhaakte, tot grote onvrede van Nielsen. Die weigerde deze week zelfs mee te spelen in de eerste oefenwedstrijd van Union tegen Rebecq. Nochtans lijkt hij zeker niet te hoeven wanhopen, want er zijn nog heel wat andere gegadigden in binnen- en buitenland.

Zo mengde AA Gent zich donderdag plots in de strijd - wellicht geen toeval gezien de uitstekende band tussen de Buffalo's en Bayat. Die heeft duidelijk geholpen, want Het Laatste Nieuws weet dat er nu zelfs al een akkoord is op clubniveau. Gent zou bereid zijn om 5 miljoen euro plus bonussen neer te tellen en daar kan Union wel mee leven. Aanvankelijk mikten ze op 6 miljoen plus bonussen, maar een miljoentje minder is ook goed.

CLUB BRUGGE
Alleen lijkt Gent toch van een kale reis terug te keren, want Nielsen zelf heeft geen trek in een overgang naar de Ghelamco Arena. Hij wil zelf nog steeds absoluut naar Club Brugge, waar hij straks in de Champions League zou kunnen aantreden. Alleen is de landskampioen nog steeds niet bereid om aan de pittige eisen van Union te voldoen en is het nog maar de vraag of ze dat ooit zullen zijn. Nielsen lijkt de situatie voorlopig nog even aan te kijken, anders zet hij wellicht de stap naar het buitenland.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Zal AA Gent Nielsen nog kunnen overtuigen?

Meest recent

Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

8
8
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

42
42
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

15
15
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

13
13
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

37
37
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

104
104
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

22
22
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

70
70
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

92
92
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

73
73
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

129
129
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

367
367
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

106
106
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

353
353
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

304
304
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

483
483
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

241
241
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

706
706
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

586
586
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

248
248
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

25
25
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

88
88
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

91
91
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

134
134
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

394
394

Meer sportnieuws