Inter stelt Lukaku voor: "The boss is back"

door
Inter stelt Lukaku voor:

Een jaar geleden vertrok Romelu Lukaku bij Internazionale nadat Chelsea FC hem de kans bood om weer in de Premier League aan de slag te gaan. Maar één seizoen later staat de Rode Duivel al op punt om terug te keren naar Milaan. De spits is inmiddels in Italië geland om zijn huurtransfer af te ronden.


Lukaku slaagde er bij Chelsea maar niet in om zijn draai te vinden en had naar verluidt een gespannen relatie met coach Thomas Tuchel. Al snel raakte dan ook bekend dat de spits graag wou terugkeren naar Milaan, waar hij misschien wel de beste periode van zijn carrière tot dusver beleefde. En na enkele weken van onderhandelen zijn de betrokken partijen er dus uitgeraakt.

Een definitieve terugkeer naar Inter was nooit aan de orde. Daar hebben de Milanezen te weinig middelen voor. En dus werd een overeenkomst gesloten over een huurbeurt. De vice-kampioen uit de Serie A zou zo'n 8 miljoen euro betalen om hem één seizoen over te nemen. Aan dat bedrag zijn ook nog eens zo'n 2 miljoen euro bonussen en variabelen verbonden.

OFFICIEEL

Alle punten en komma's zijn gezet: Lukaku is opnieuw een speler van Inter. De Nerazzurri stellen Big Rom voor op hun officiële kanalen. Dat doet ze onder meer met een filmpje met daarin onze landgenoot en Inter-voorzitter Steven Zhang. "I’m back, baby", zegt Lukaku. "Ik ben heel gelukkig, bedankt voor het vertrouwen. Weet je nog drie jaar geleden, wanneer we hier ook stonden?", vraagt Lukaku aan Zhang. "Ja, hoor net alsof het gisteren was. Dus we gaan veel doelpunten maken in San Siro, beloof je dat?" "Dat is waarom we hier zijn", laat Lukaku er geen enkele twijfel over bestaan.

LEES OOK: Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

Maakt Lukaku Inter opnieuw kampioen?

Meest recent

'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

43
43
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

15
15
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

58
58
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

151
151
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

244
244
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

224
224
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

264
264
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

226
226
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

269
269
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

70
70
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

296
296
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

239
239
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

265
265
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

182
182
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

343
343
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

142
142
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

107
107
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

174
174
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

290
290
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

565
565
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

543
543
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

52
52
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

317
317
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

260
260
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

79
79

Meer sportnieuws