'Moses Simon maakt transfer van 10 miljoen'

door
'Moses Simon maakt transfer van 10 miljoen'

Toen Moses Simon in zijn eerste maanden bij AA Gent furore maakte, lanceerde Michel Louwagie snel de uitspraak dat de Nigeriaanse winger voor minder dan 20 miljoen euro niet zou lanceren. Die uitspraak zou hen nog lange tijd achtervolgen, want Simon kon die veelbelovende start niet doortrekken en de 'man van 20 miljoen' verliet de Buffalo's uiteindelijk voor een pak minder.


Via Levante kwam hij uiteindelijk in de Ligue 1 terecht bij FC Nantes en daar gedijt Simon nu wel uitstekend. Hij was vorig seizoen goed voor zes goals en acht assists in de Ligue 1 en won met zijn club ook verrassend de Coupe de France. Dat kan hem nu een fraaie transfer opleveren, want de inmiddels 26-jarige wordt het hof gemaakt door Leeds United en vooral OGC Nice.

Volgens RMC Sport heeft die laatste club zelfs al een persoonlijk akkoord bereikt met Simon, maar de clubs zullen nog veel werk hebben om eruit te raken. Ouest-France stelt nu immers dat Nantes het eerste bod van Nice zonder pardon van tafel geveegd heeft. De Zuid-Fransen hadden 10 miljoen euro veil, maar Simon zal dus voor een hoger bedrag vertrekken.

EINDELIJK 20 MILJOEN
Als de clubs toch tot een akkoord komen, zal Simon eindelijk zijn naam waarmaken. Dan zal hij immers 20 miljoen euro opgeleverd hebben... over zijn hele carrière. Tot dusver werden immers al 9,3 miljoen euro aan transfersommen betaald voor Simon. Gent plukte hem destijds voor 800.000 euro weg bij AS Trencin, waarna het hem voor 3,5 miljoen verpatste aan Getafe. Daar kwam Nantes hem vervolgens voor 5 miljoen weghalen.

LEES OOK: 'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

Denk je dat Simon ooit nog 20 miljoen zal opleveren?

Meest recent

AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

5
5
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

30
30
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

92
92
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

149
149
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

124
124
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

73
73
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

333
333
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

88
88
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

137
137
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

133
133
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

68
68
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

73
73
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

75
75
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

207
207
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

186
186
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

316
316
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

455
455
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

205
205
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

388
388
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

56
56
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

187
187
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

172
172
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

91
91
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

211
211
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

63
63

Meer sportnieuws