'Moses Simon maakt transfer van 10 miljoen'

door
'Moses Simon maakt transfer van 10 miljoen'

Toen Moses Simon in zijn eerste maanden bij AA Gent furore maakte, lanceerde Michel Louwagie snel de uitspraak dat de Nigeriaanse winger voor minder dan 20 miljoen euro niet zou lanceren. Die uitspraak zou hen nog lange tijd achtervolgen, want Simon kon die veelbelovende start niet doortrekken en de 'man van 20 miljoen' verliet de Buffalo's uiteindelijk voor een pak minder.


Via Levante kwam hij uiteindelijk in de Ligue 1 terecht bij FC Nantes en daar gedijt Simon nu wel uitstekend. Hij was vorig seizoen goed voor zes goals en acht assists in de Ligue 1 en won met zijn club ook verrassend de Coupe de France. Dat kan hem nu een fraaie transfer opleveren, want de inmiddels 26-jarige wordt het hof gemaakt door Leeds United en vooral OGC Nice.

Volgens RMC Sport heeft die laatste club zelfs al een persoonlijk akkoord bereikt met Simon, maar de clubs zullen nog veel werk hebben om eruit te raken. Ouest-France stelt nu immers dat Nantes het eerste bod van Nice zonder pardon van tafel geveegd heeft. De Zuid-Fransen hadden 10 miljoen euro veil, maar Simon zal dus voor een hoger bedrag vertrekken.

EINDELIJK 20 MILJOEN
Als de clubs toch tot een akkoord komen, zal Simon eindelijk zijn naam waarmaken. Dan zal hij immers 20 miljoen euro opgeleverd hebben... over zijn hele carrière. Tot dusver werden immers al 9,3 miljoen euro aan transfersommen betaald voor Simon. Gent plukte hem destijds voor 800.000 euro weg bij AS Trencin, waarna het hem voor 3,5 miljoen verpatste aan Getafe. Daar kwam Nantes hem vervolgens voor 5 miljoen weghalen.

LEES OOK: UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Denk je dat Simon ooit nog 20 miljoen zal opleveren?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

0
0
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

16
16
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

21
21
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

8
8
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

153
153
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

97
97
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

273
273
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

33
33
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

241
241
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

202
202
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

295
295
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

121
121
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

183
183
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

121
121
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

149
149
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

165
165
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

630
630
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

645
645
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

294
294
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

108
108
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

194
194
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

160
160
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

52
52
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

279
279

Meer sportnieuws