Oplossing voor overbodige Buffalo, Guillaume verlaat Franse club

door
Oplossing voor overbodige Buffalo, Guillaume verlaat Franse club

De transferperiode is in volle gang, want heel wat clubs willen al de nodige versterkingen zo snel mogelijk beet hebben om zich zo optimaal te kunnen voorbereiden op het nieuwe seizoen. Bij AA Gent hakten ze ook al snel enkele knopen door, waaronder het vertrek van een aantal overbodige spelers.


Zo kreeg Christopher Operi al snel te horen dat hij na één seizoen alweer mocht vertrekken. De linksachter heeft intussen ook onderdak gevonden, want hij keert terug naar Frankrijk. Hij tekende een contract voor twee jaar met optie op een extra seizoen bij Le Havre, dat onlangs ook al Luka Elsner (ex-Standard) aanstelde als nieuwe trainer.

Er valt nog meer transfernieuws te rapen in de Ligue 2, want daar heeft Valenciennes bekendgemaakt dat het afscheid neemt van Baptiste Guillaume. De 27-jarige voormalige Belgische jeugdinternational was twee seizoenen aan de slag bij de Noord-Franse club, waar hij de voorbije twee seizoenen aan de slag was. Hij liet in die periode 24 doelpunten en vier assists optekenen in 83 wedstrijden.

NIEUWE UITDAGING
Wellicht zal Guilaume nu snel voorgesteld worden bij zijn nieuwe club, want er zou een contract voor twee seizoenen met optie voor hem klaarliggen bij reeksgenoot Guingamp. Hij zet zo zijn carrière verder in Frankrijk, waar hij al zijn hele loopbaan aan de slag is. Eerder kwam hij ook al uit voor Lens, Lille, Strasbourg, Angers en Nîmes.


LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

Had een Belgische club moeten polsen bij Guillaume?

Meest recent

Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

20
20
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

58
58
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

102
102
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

143
143
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

207
207
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

31
31
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

81
81
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

51
51
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

118
118
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

39
39
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

260
260
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

375
375
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

22
22
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

116
116
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

200
200
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

434
434
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

211
211
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

193
193
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

276
276
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1833
1833
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

310
310
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

596
596
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

1081
1081
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

294
294
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

353
353

Meer sportnieuws