Esposito komt met update over transfer naar Anderlecht

door
Esposito komt met update over transfer naar Anderlecht

Het is woensdag bijzonder druk in Milaan, want Romelu Lukaku is er neergestreken om zijn medische en fysieke testen af te leggen alvorens zijn gedroomde terugkeer naar Internazionale helemaal af te ronden. Honderden fans stonden de Rode Duivel op te wachten, maar zij kregen niet alleen Lukaku te zien. Ook een andere bekende naam daagde immers op.


Op hetzelfde moment als dat Romelu Lukaku in het CONI was om zijn fysieke testen af te leggen, was ook Sebastiano Esposito er ook aanwezig. De 19-jarige spits was twee jaar geleden nog de poulain van Lukaku toen ze samen bij Inter speelden. "Ik wist dat Romelu hier was, maar ik dacht niet dat ik hem zou zien. Ik heb een half uur met hem gesproken. Hij ziet er gretig uit, verklaarde Esposito nadien aan de verzamelde journalisten aan het centrum.

Ongetwijfeld zullen de twee het ook gehad hebben over Anderlecht. De voorbije dagen meldden verschillende media al dat de transfer van Esposito naar Paars-Wit rond is en enkel de officiële aankondiging nog zou ontbreken. Maar bij de speler zelf klonk toch een ander geluid. "We zullen zien. Het is nog vroeg en er ontbreken nog enkele zaken", vertelde hij immers.

LIEVER IN ITALIË
Esposito leek bovendien niet laaiend over zijn nakende overgang naar België. "Ik wou niet wachten, ik wou gewoon spelen in gelijk welk land. Ik was liever in Italië gebleven, maar de aanbiedingen zijn wat ze zijn", aldus de belofteninternational. "Ik heb mijn prioriteiten gesteld. Maar daarna is het doel zeker om terug te keren bij Inter." Ondanks de aankoopoptie van Anderlecht dus.

LEES OOK: 'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Zal hij een meerwaarde zijn voor Anderlecht?

Meest recent

De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

12
12
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

222
222
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

56
56
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

138
138
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

555
555
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

136
136
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

40
40
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

217
217
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

857
857
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

136
136
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

181
181
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

98
98
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

42
42
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

756
756
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

513
513
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

67
67
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

449
449
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

228
228
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

369
369
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

248
248
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

459
459
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

414
414
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

244
244
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

147
147

Meer sportnieuws