Esposito komt met update over transfer naar Anderlecht

562 stemmen
Esposito komt met update over transfer naar Anderlecht

Het is woensdag bijzonder druk in Milaan, want Romelu Lukaku is er neergestreken om zijn medische en fysieke testen af te leggen alvorens zijn gedroomde terugkeer naar Internazionale helemaal af te ronden. Honderden fans stonden de Rode Duivel op te wachten, maar zij kregen niet alleen Lukaku te zien. Ook een andere bekende naam daagde immers op.


Op hetzelfde moment als dat Romelu Lukaku in het CONI was om zijn fysieke testen af te leggen, was ook Sebastiano Esposito er ook aanwezig. De 19-jarige spits was twee jaar geleden nog de poulain van Lukaku toen ze samen bij Inter speelden. "Ik wist dat Romelu hier was, maar ik dacht niet dat ik hem zou zien. Ik heb een half uur met hem gesproken. Hij ziet er gretig uit, verklaarde Esposito nadien aan de verzamelde journalisten aan het centrum.

Ongetwijfeld zullen de twee het ook gehad hebben over Anderlecht. De voorbije dagen meldden verschillende media al dat de transfer van Esposito naar Paars-Wit rond is en enkel de officiële aankondiging nog zou ontbreken. Maar bij de speler zelf klonk toch een ander geluid. "We zullen zien. Het is nog vroeg en er ontbreken nog enkele zaken", vertelde hij immers.

LIEVER IN ITALIË
Esposito leek bovendien niet laaiend over zijn nakende overgang naar België. "Ik wou niet wachten, ik wou gewoon spelen in gelijk welk land. Ik was liever in Italië gebleven, maar de aanbiedingen zijn wat ze zijn", aldus de belofteninternational. "Ik heb mijn prioriteiten gesteld. Maar daarna is het doel zeker om terug te keren bij Inter." Ondanks de aankoopoptie van Anderlecht dus.

LEES OOK: Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

Zal hij een meerwaarde zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

110
110
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

16
16
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

76
76
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

153
153
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

70
70
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

139
139
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

137
137
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

21
21
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

213
213
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

95
95
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

166
166
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

118
118
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

262
262
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

37
37
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

168
168
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

111
111
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

232
232
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1216
1216
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

111
111
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

308
308
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

396
396
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

30
30
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

60
60
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

362
362

Meer sportnieuws