'Real Madrid zorgt voor straffe wending in dossier Tielemans'

door
'Real Madrid zorgt voor straffe wending in dossier Tielemans'

Het leek de voorbije maanden een uitgemaakte zaak dat Youri Tielemans deze zomer Leicester City zou gaan verlaten. De 25-jarige middenvelder voelt zich klaar voor een stap hogerop en Leicester is ook genoodzaakt mee te werken bij een goed bod, want de Rode Duivel gaat zijn laatste contractjaar in. Maar plots is het heel stil geworden omtrent zijn volgende bestemming.


Lange tijd leek Arsenal de voornaamste kandidaat om Tielemans binnen te halen, maar de Gunners strikten met Fabio Vieira (FC Porto) al een andere centrale middenvelder. Daardoor lijkt onze landgenoot niet langer een prioriteit te zijn. Manchester United werd ook genoemd, maar ook daar lijkt Tielemans slechts het plan-B te zijn. In eerste instantie richt Erik ten Hag immers zijn pijlen op landgenoot Frenkie de Jong.

Tielemans dreigt zo met lege handen achter te blijven, maar er zou weleens een verrassende wending in de maak kunnen zijn. Mundo Deportivo sluit immers niet uit dat hij straks neerstrijkt bij niemand minder dan Real Madrid. Niet deze zomer, maar wel in 2023. Dan kan hij immers gratis vertrekken bij Leicester en Real zou hem dan graag binnenhalen.

TCHOUAMENI
De Koninklijke sloeg de voorbije jaren wel vaker transfervrij toe met onder meer David Alaba en Antonio Rüdiger. Het zou voor de zomer van 2023 al drie vrije doelwitten bepaald hebben, met naast Tielemans ook nog Riyad Mahrez (Man City) en Serge Gnabry (Bayern München) op het verlanglijstje. Als hij nog een jaartje geduld oefent bij de Foxes, zou er dus weleens een absolute toptransfer aan kunnen komen voor Tielemans. Deze zomer zal de Champions League-winnaar geen grote sommen meer uitgeven om zijn middenveld te versterken, want ze betaalden al 80 miljoen euro voor de komst van Aurelien Tchouameni.

LEES OOK: “Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Moet Tielemans nog een jaartje geduld oefenen?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

10
10
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

10
10
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

28
28
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

122
122
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

43
43
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

46
46
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

37
37
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

70
70
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

105
105
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

125
125
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

295
295
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

189
189
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

96
96
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

245
245
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

81
81
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

87
87
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

318
318
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

162
162
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

267
267
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

647
647
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

112
112
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

517
517
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

213
213
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

160
160

Meer sportnieuws