'Real Madrid zorgt voor straffe wending in dossier Tielemans'

door
'Real Madrid zorgt voor straffe wending in dossier Tielemans'

Het leek de voorbije maanden een uitgemaakte zaak dat Youri Tielemans deze zomer Leicester City zou gaan verlaten. De 25-jarige middenvelder voelt zich klaar voor een stap hogerop en Leicester is ook genoodzaakt mee te werken bij een goed bod, want de Rode Duivel gaat zijn laatste contractjaar in. Maar plots is het heel stil geworden omtrent zijn volgende bestemming.


Lange tijd leek Arsenal de voornaamste kandidaat om Tielemans binnen te halen, maar de Gunners strikten met Fabio Vieira (FC Porto) al een andere centrale middenvelder. Daardoor lijkt onze landgenoot niet langer een prioriteit te zijn. Manchester United werd ook genoemd, maar ook daar lijkt Tielemans slechts het plan-B te zijn. In eerste instantie richt Erik ten Hag immers zijn pijlen op landgenoot Frenkie de Jong.

Tielemans dreigt zo met lege handen achter te blijven, maar er zou weleens een verrassende wending in de maak kunnen zijn. Mundo Deportivo sluit immers niet uit dat hij straks neerstrijkt bij niemand minder dan Real Madrid. Niet deze zomer, maar wel in 2023. Dan kan hij immers gratis vertrekken bij Leicester en Real zou hem dan graag binnenhalen.

TCHOUAMENI
De Koninklijke sloeg de voorbije jaren wel vaker transfervrij toe met onder meer David Alaba en Antonio Rüdiger. Het zou voor de zomer van 2023 al drie vrije doelwitten bepaald hebben, met naast Tielemans ook nog Riyad Mahrez (Man City) en Serge Gnabry (Bayern München) op het verlanglijstje. Als hij nog een jaartje geduld oefent bij de Foxes, zou er dus weleens een absolute toptransfer aan kunnen komen voor Tielemans. Deze zomer zal de Champions League-winnaar geen grote sommen meer uitgeven om zijn middenveld te versterken, want ze betaalden al 80 miljoen euro voor de komst van Aurelien Tchouameni.

LEES OOK: ‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Moet Tielemans nog een jaartje geduld oefenen?

Meest recent

Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

11
11
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

153
153
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

164
164
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

194
194
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

251
251
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

50
50
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

229
229
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

169
169
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

172
172
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

413
413
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

357
357
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

104
104
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

287
287
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

188
188
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

553
553
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

705
705
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

422
422
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

345
345
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

170
170
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

647
647
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

616
616
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

385
385
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

175
175

Meer sportnieuws