'Real Madrid zorgt voor straffe wending in dossier Tielemans'

374
'Real Madrid zorgt voor straffe wending in dossier Tielemans'

Het leek de voorbije maanden een uitgemaakte zaak dat Youri Tielemans deze zomer Leicester City zou gaan verlaten. De 25-jarige middenvelder voelt zich klaar voor een stap hogerop en Leicester is ook genoodzaakt mee te werken bij een goed bod, want de Rode Duivel gaat zijn laatste contractjaar in. Maar plots is het heel stil geworden omtrent zijn volgende bestemming.


Lange tijd leek Arsenal de voornaamste kandidaat om Tielemans binnen te halen, maar de Gunners strikten met Fabio Vieira (FC Porto) al een andere centrale middenvelder. Daardoor lijkt onze landgenoot niet langer een prioriteit te zijn. Manchester United werd ook genoemd, maar ook daar lijkt Tielemans slechts het plan-B te zijn. In eerste instantie richt Erik ten Hag immers zijn pijlen op landgenoot Frenkie de Jong.

Tielemans dreigt zo met lege handen achter te blijven, maar er zou weleens een verrassende wending in de maak kunnen zijn. Mundo Deportivo sluit immers niet uit dat hij straks neerstrijkt bij niemand minder dan Real Madrid. Niet deze zomer, maar wel in 2023. Dan kan hij immers gratis vertrekken bij Leicester en Real zou hem dan graag binnenhalen.

TCHOUAMENI
De Koninklijke sloeg de voorbije jaren wel vaker transfervrij toe met onder meer David Alaba en Antonio Rüdiger. Het zou voor de zomer van 2023 al drie vrije doelwitten bepaald hebben, met naast Tielemans ook nog Riyad Mahrez (Man City) en Serge Gnabry (Bayern München) op het verlanglijstje. Als hij nog een jaartje geduld oefent bij de Foxes, zou er dus weleens een absolute toptransfer aan kunnen komen voor Tielemans. Deze zomer zal de Champions League-winnaar geen grote sommen meer uitgeven om zijn middenveld te versterken, want ze betaalden al 80 miljoen euro voor de komst van Aurelien Tchouameni.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

Moet Tielemans nog een jaartje geduld oefenen?

Meest recent

Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

33
33
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

260
260
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

93
93
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

8
8
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

160
160
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

8
8
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

44
44
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

194
194
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

133
133
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

115
115
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

231
231
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

112
112
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

50
50
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

126
126
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

376
376
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

103
103
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

47
47
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

492
492
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

112
112
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

120
120
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

91
91
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

292
292
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

392
392

Meer sportnieuws