'Real Madrid zorgt voor straffe wending in dossier Tielemans'

374 stemmen
'Real Madrid zorgt voor straffe wending in dossier Tielemans'

Het leek de voorbije maanden een uitgemaakte zaak dat Youri Tielemans deze zomer Leicester City zou gaan verlaten. De 25-jarige middenvelder voelt zich klaar voor een stap hogerop en Leicester is ook genoodzaakt mee te werken bij een goed bod, want de Rode Duivel gaat zijn laatste contractjaar in. Maar plots is het heel stil geworden omtrent zijn volgende bestemming.


Lange tijd leek Arsenal de voornaamste kandidaat om Tielemans binnen te halen, maar de Gunners strikten met Fabio Vieira (FC Porto) al een andere centrale middenvelder. Daardoor lijkt onze landgenoot niet langer een prioriteit te zijn. Manchester United werd ook genoemd, maar ook daar lijkt Tielemans slechts het plan-B te zijn. In eerste instantie richt Erik ten Hag immers zijn pijlen op landgenoot Frenkie de Jong.

Tielemans dreigt zo met lege handen achter te blijven, maar er zou weleens een verrassende wending in de maak kunnen zijn. Mundo Deportivo sluit immers niet uit dat hij straks neerstrijkt bij niemand minder dan Real Madrid. Niet deze zomer, maar wel in 2023. Dan kan hij immers gratis vertrekken bij Leicester en Real zou hem dan graag binnenhalen.

TCHOUAMENI
De Koninklijke sloeg de voorbije jaren wel vaker transfervrij toe met onder meer David Alaba en Antonio Rüdiger. Het zou voor de zomer van 2023 al drie vrije doelwitten bepaald hebben, met naast Tielemans ook nog Riyad Mahrez (Man City) en Serge Gnabry (Bayern München) op het verlanglijstje. Als hij nog een jaartje geduld oefent bij de Foxes, zou er dus weleens een absolute toptransfer aan kunnen komen voor Tielemans. Deze zomer zal de Champions League-winnaar geen grote sommen meer uitgeven om zijn middenveld te versterken, want ze betaalden al 80 miljoen euro voor de komst van Aurelien Tchouameni.

LEES OOK: Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Moet Tielemans nog een jaartje geduld oefenen?

Meest recent

Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

41
41
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

10
10
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

20
20
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

35
35
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

72
72
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

59
59
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

147
147
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

193
193
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

432
432
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

186
186
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

288
288
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

28
28
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

41
41
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

163
163
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

193
193
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

481
481
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

185
185
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

42
42
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

43
43
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

122
122
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

261
261
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

538
538

Meer sportnieuws