'Real Madrid zorgt voor straffe wending in dossier Tielemans'

374 stemmen
'Real Madrid zorgt voor straffe wending in dossier Tielemans'

Het leek de voorbije maanden een uitgemaakte zaak dat Youri Tielemans deze zomer Leicester City zou gaan verlaten. De 25-jarige middenvelder voelt zich klaar voor een stap hogerop en Leicester is ook genoodzaakt mee te werken bij een goed bod, want de Rode Duivel gaat zijn laatste contractjaar in. Maar plots is het heel stil geworden omtrent zijn volgende bestemming.


Lange tijd leek Arsenal de voornaamste kandidaat om Tielemans binnen te halen, maar de Gunners strikten met Fabio Vieira (FC Porto) al een andere centrale middenvelder. Daardoor lijkt onze landgenoot niet langer een prioriteit te zijn. Manchester United werd ook genoemd, maar ook daar lijkt Tielemans slechts het plan-B te zijn. In eerste instantie richt Erik ten Hag immers zijn pijlen op landgenoot Frenkie de Jong.

Tielemans dreigt zo met lege handen achter te blijven, maar er zou weleens een verrassende wending in de maak kunnen zijn. Mundo Deportivo sluit immers niet uit dat hij straks neerstrijkt bij niemand minder dan Real Madrid. Niet deze zomer, maar wel in 2023. Dan kan hij immers gratis vertrekken bij Leicester en Real zou hem dan graag binnenhalen.

TCHOUAMENI
De Koninklijke sloeg de voorbije jaren wel vaker transfervrij toe met onder meer David Alaba en Antonio Rüdiger. Het zou voor de zomer van 2023 al drie vrije doelwitten bepaald hebben, met naast Tielemans ook nog Riyad Mahrez (Man City) en Serge Gnabry (Bayern München) op het verlanglijstje. Als hij nog een jaartje geduld oefent bij de Foxes, zou er dus weleens een absolute toptransfer aan kunnen komen voor Tielemans. Deze zomer zal de Champions League-winnaar geen grote sommen meer uitgeven om zijn middenveld te versterken, want ze betaalden al 80 miljoen euro voor de komst van Aurelien Tchouameni.

LEES OOK: Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

🚀

Moet Tielemans nog een jaartje geduld oefenen?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

31
31
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

66
66
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

16
16
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

123
123
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

120
120
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

23
23
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

113
113
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

202
202
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

55
55
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

182
182
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

187
187
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

265
265
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

104
104
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

411
411
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

575
575
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

149
149
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

227
227
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

307
307
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

580
580
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws