'Beerschot laat spits schieten, 3 sterkhouders blijven voorlopig'

194 stemmen
'Beerschot laat spits schieten, 3 sterkhouders blijven voorlopig'

Beerschot trok de voorbije weken stevig door op de transfermarkt, want het haalde in een vrij korte tijdspanne maar liefst acht nieuwe spelers naar het Kiel. Daarmee lijkt de kern voor komend seizoen stilaan vorm te krijgen nadat eerder heel wat spelers vertrokken waren. Het lijkt echter niet helemaal uitgesloten dat nog een aantal sterkhouders andere oorden opzoeken.


Voorlopig ziet het er wel goed uit voor Beerschot, stelt Gazet van Antwerpen. Zo werd er de voorbije weken druk gespeculeerd dat Ilias Sebaoui, Jan Van den Bergh en Lawrence Shankland nog zouden kunnen vertrekken. Er was immers de nodige interesse voor het trio. Vooral KV Mechelen wou Sebaoui graag binnenrijven, terwijl Van den Bergh ook op het lijstje van een aantal eersteklassers stond. Shankland kon dan weer terugkeren naar Schotland.

Beerschot heeft echter nog geen enkel concreet bod binnengekregen op één van de bovengenoemde spelers en dus hoopt het hen nog aan boord te kunnen houden. Dat zal bij Stipe Radic een pak moeilijker worden, want de Kroaat wil zelf absoluut vertrekken. Hij lijkt te zullen gaan kiezen uit Sheffield United, Lech Poznan en een Duitse club.

GEEN NTELO
Op inkomend vlak mag er dan weer een streep getrokken worden door de naam van Mitchy Ntelo. La Dernière Heure had dinsdag gemeld dat Beerschot onderhandelde met de spits van Standard, maar tegenover GvA ontkent de club dat. Ntelo wil zelf deze voorbereiding zijn kans gaan bij de Rouches na een goed jaar op huurbasis bij MVV, terwijl Deinze wel geïnteresseerd zou zijn om hem binnen te halen.

LEES OOK: Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon
58

Zal Beerschot alle drie zijn sterkhouders kunnen houden?

Meest recent

‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

38
38
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

26
26
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

34
34
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

150
150
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

21
21
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

289
289
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

58
58
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

192
192
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

352
352
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

47
47
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

178
178
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

93
93
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

310
310
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

478
478
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

410
410
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

162
162
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

85
85
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

412
412
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

210
210
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

499
499
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

138
138
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

342
342
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

603
603
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

337
337

Meer sportnieuws