'Beerschot laat spits schieten, 3 sterkhouders blijven voorlopig'

door
'Beerschot laat spits schieten, 3 sterkhouders blijven voorlopig'

Beerschot trok de voorbije weken stevig door op de transfermarkt, want het haalde in een vrij korte tijdspanne maar liefst acht nieuwe spelers naar het Kiel. Daarmee lijkt de kern voor komend seizoen stilaan vorm te krijgen nadat eerder heel wat spelers vertrokken waren. Het lijkt echter niet helemaal uitgesloten dat nog een aantal sterkhouders andere oorden opzoeken.


Voorlopig ziet het er wel goed uit voor Beerschot, stelt Gazet van Antwerpen. Zo werd er de voorbije weken druk gespeculeerd dat Ilias Sebaoui, Jan Van den Bergh en Lawrence Shankland nog zouden kunnen vertrekken. Er was immers de nodige interesse voor het trio. Vooral KV Mechelen wou Sebaoui graag binnenrijven, terwijl Van den Bergh ook op het lijstje van een aantal eersteklassers stond. Shankland kon dan weer terugkeren naar Schotland.

Beerschot heeft echter nog geen enkel concreet bod binnengekregen op één van de bovengenoemde spelers en dus hoopt het hen nog aan boord te kunnen houden. Dat zal bij Stipe Radic een pak moeilijker worden, want de Kroaat wil zelf absoluut vertrekken. Hij lijkt te zullen gaan kiezen uit Sheffield United, Lech Poznan en een Duitse club.

GEEN NTELO
Op inkomend vlak mag er dan weer een streep getrokken worden door de naam van Mitchy Ntelo. La Dernière Heure had dinsdag gemeld dat Beerschot onderhandelde met de spits van Standard, maar tegenover GvA ontkent de club dat. Ntelo wil zelf deze voorbereiding zijn kans gaan bij de Rouches na een goed jaar op huurbasis bij MVV, terwijl Deinze wel geïnteresseerd zou zijn om hem binnen te halen.

LEES OOK: Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Zal Beerschot alle drie zijn sterkhouders kunnen houden?

Meest recent

Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

32
32
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

38
38
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

83
83
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

178
178
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

57
57
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

118
118
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

302
302
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

111
111
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

498
498
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

246
246
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

71
71
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

241
241
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

199
199
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

257
257
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

180
180
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

455
455
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

402
402
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

256
256
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

61
61
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

127
127
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

178
178
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

73
73
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

340
340
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

207
207
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

237
237

Meer sportnieuws