'Beerschot laat spits schieten, 3 sterkhouders blijven voorlopig'

194 stemmen
'Beerschot laat spits schieten, 3 sterkhouders blijven voorlopig'

Beerschot trok de voorbije weken stevig door op de transfermarkt, want het haalde in een vrij korte tijdspanne maar liefst acht nieuwe spelers naar het Kiel. Daarmee lijkt de kern voor komend seizoen stilaan vorm te krijgen nadat eerder heel wat spelers vertrokken waren. Het lijkt echter niet helemaal uitgesloten dat nog een aantal sterkhouders andere oorden opzoeken.


Voorlopig ziet het er wel goed uit voor Beerschot, stelt Gazet van Antwerpen. Zo werd er de voorbije weken druk gespeculeerd dat Ilias Sebaoui, Jan Van den Bergh en Lawrence Shankland nog zouden kunnen vertrekken. Er was immers de nodige interesse voor het trio. Vooral KV Mechelen wou Sebaoui graag binnenrijven, terwijl Van den Bergh ook op het lijstje van een aantal eersteklassers stond. Shankland kon dan weer terugkeren naar Schotland.

Beerschot heeft echter nog geen enkel concreet bod binnengekregen op één van de bovengenoemde spelers en dus hoopt het hen nog aan boord te kunnen houden. Dat zal bij Stipe Radic een pak moeilijker worden, want de Kroaat wil zelf absoluut vertrekken. Hij lijkt te zullen gaan kiezen uit Sheffield United, Lech Poznan en een Duitse club.

GEEN NTELO
Op inkomend vlak mag er dan weer een streep getrokken worden door de naam van Mitchy Ntelo. La Dernière Heure had dinsdag gemeld dat Beerschot onderhandelde met de spits van Standard, maar tegenover GvA ontkent de club dat. Ntelo wil zelf deze voorbereiding zijn kans gaan bij de Rouches na een goed jaar op huurbasis bij MVV, terwijl Deinze wel geïnteresseerd zou zijn om hem binnen te halen.

LEES OOK: “We praten nog met hem”: Beerschot houdt kaarten tegen de borst

🚀

Zal Beerschot alle drie zijn sterkhouders kunnen houden?

Meest recent

Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

0
0
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

212
212
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

36
36
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

82
82
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

86
86
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

30
30
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

233
233
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

266
266
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

107
107
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

136
136
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

160
160
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

146
146
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

41
41
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

333
333
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

42
42
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

343
343
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

119
119
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

327
327
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

132
132
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

247
247
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

200
200
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

124
124
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

44
44
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

108
108
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

287
287

Meer sportnieuws