'Beerschot laat spits schieten, 3 sterkhouders blijven voorlopig'

194 stemmen
'Beerschot laat spits schieten, 3 sterkhouders blijven voorlopig'

Beerschot trok de voorbije weken stevig door op de transfermarkt, want het haalde in een vrij korte tijdspanne maar liefst acht nieuwe spelers naar het Kiel. Daarmee lijkt de kern voor komend seizoen stilaan vorm te krijgen nadat eerder heel wat spelers vertrokken waren. Het lijkt echter niet helemaal uitgesloten dat nog een aantal sterkhouders andere oorden opzoeken.


Voorlopig ziet het er wel goed uit voor Beerschot, stelt Gazet van Antwerpen. Zo werd er de voorbije weken druk gespeculeerd dat Ilias Sebaoui, Jan Van den Bergh en Lawrence Shankland nog zouden kunnen vertrekken. Er was immers de nodige interesse voor het trio. Vooral KV Mechelen wou Sebaoui graag binnenrijven, terwijl Van den Bergh ook op het lijstje van een aantal eersteklassers stond. Shankland kon dan weer terugkeren naar Schotland.

Beerschot heeft echter nog geen enkel concreet bod binnengekregen op één van de bovengenoemde spelers en dus hoopt het hen nog aan boord te kunnen houden. Dat zal bij Stipe Radic een pak moeilijker worden, want de Kroaat wil zelf absoluut vertrekken. Hij lijkt te zullen gaan kiezen uit Sheffield United, Lech Poznan en een Duitse club.

GEEN NTELO
Op inkomend vlak mag er dan weer een streep getrokken worden door de naam van Mitchy Ntelo. La Dernière Heure had dinsdag gemeld dat Beerschot onderhandelde met de spits van Standard, maar tegenover GvA ontkent de club dat. Ntelo wil zelf deze voorbereiding zijn kans gaan bij de Rouches na een goed jaar op huurbasis bij MVV, terwijl Deinze wel geïnteresseerd zou zijn om hem binnen te halen.

LEES OOK: 'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Zal Beerschot alle drie zijn sterkhouders kunnen houden?

Meest recent

Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

4
4
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

41
41
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

50
50
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

68
68
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

276
276
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

100
100
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

73
73
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

268
268
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

188
188
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

67
67
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

496
496
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

192
192
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

150
150
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

444
444
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

215
215
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

305
305
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

427
427
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

780
780
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

316
316
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3738
3738
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

74
74
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

95
95
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

156
156
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

65
65
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

230
230

Meer sportnieuws