'Beerschot laat spits schieten, 3 sterkhouders blijven voorlopig'

door
'Beerschot laat spits schieten, 3 sterkhouders blijven voorlopig'

Beerschot trok de voorbije weken stevig door op de transfermarkt, want het haalde in een vrij korte tijdspanne maar liefst acht nieuwe spelers naar het Kiel. Daarmee lijkt de kern voor komend seizoen stilaan vorm te krijgen nadat eerder heel wat spelers vertrokken waren. Het lijkt echter niet helemaal uitgesloten dat nog een aantal sterkhouders andere oorden opzoeken.


Voorlopig ziet het er wel goed uit voor Beerschot, stelt Gazet van Antwerpen. Zo werd er de voorbije weken druk gespeculeerd dat Ilias Sebaoui, Jan Van den Bergh en Lawrence Shankland nog zouden kunnen vertrekken. Er was immers de nodige interesse voor het trio. Vooral KV Mechelen wou Sebaoui graag binnenrijven, terwijl Van den Bergh ook op het lijstje van een aantal eersteklassers stond. Shankland kon dan weer terugkeren naar Schotland.

Beerschot heeft echter nog geen enkel concreet bod binnengekregen op één van de bovengenoemde spelers en dus hoopt het hen nog aan boord te kunnen houden. Dat zal bij Stipe Radic een pak moeilijker worden, want de Kroaat wil zelf absoluut vertrekken. Hij lijkt te zullen gaan kiezen uit Sheffield United, Lech Poznan en een Duitse club.

GEEN NTELO
Op inkomend vlak mag er dan weer een streep getrokken worden door de naam van Mitchy Ntelo. La Dernière Heure had dinsdag gemeld dat Beerschot onderhandelde met de spits van Standard, maar tegenover GvA ontkent de club dat. Ntelo wil zelf deze voorbereiding zijn kans gaan bij de Rouches na een goed jaar op huurbasis bij MVV, terwijl Deinze wel geïnteresseerd zou zijn om hem binnen te halen.

LEES OOK: PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

🚀

Zal Beerschot alle drie zijn sterkhouders kunnen houden?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

27
27
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

28
28
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

58
58
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

30
30
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

27
27
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

134
134
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

54
54
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

186
186
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

29
29
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

572
572
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

247
247
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

201
201
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

102
102
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

65
65
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

113
113
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

736
736
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

196
196
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

330
330
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

51
51
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

691
691
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

151
151

Meer sportnieuws