'Antwerp haalt oude bekende uit pensioen, transfer springt af'

door
'Antwerp haalt oude bekende uit pensioen, transfer springt af'

Antwerp heeft zich deze zomer al stevig geroerd op de transfermarkt met de komst van Nederlands International Vincent Janssen en Bayern München-talent Christopher Scott, terwijl ook de komst van Rode Duivel Toby Alderweireld aan de orde lijkt te blijven. Daarnaast pakt de Great Old ook uit met enkele meer verrassende transfers. Zo haalden ze dinsdag nog Davino Verhulst terug naar België.


De ervaren doelman strijkt neer op de Bosuil na een avontuur in Cyprus en wordt de nieuwe doublure van Jean Butez. Antwerp lijkt immers afscheid te nemen van Ortwin De Wolf en Davor Matijas, al sprong de transfer van die laatste af. De Kroaat leek op weg naar Sheriff Tiraspol, maar heeft volgens Gazet van Antwerpen alsnog bedankt voor het aanbod. Matijas bezocht Sheriff, maar zag een transfer toch niet zitten omwille van de onrust in Moldavië, dat net als Oekraïne bedreigd wordt door Rusland.

Daarnaast overweegt Antwerp nog een zeer opmerkelijke zin. Zo lijkt er een opvallende nieuwe rol in de maak voor Maxime Biset. De 36-jarige was afgelopen seizoen één van de assistenten van Brian Priske, maar na de komst van Mark van Bommel was er voor hem geen plaats meer in de A-kern. De nieuwe coach bracht immers een leger aan eigen Nederlandse assistenten mee.

PENSIOEN
Biset zou nu aan de slag gaan bij de U23, die komend seizoen in eerste nationale uitkomen. Hij zou er echter niet alleen assistent van hoofdtrainer Gill Swerts worden, maar ook uit spelerspensioen komen. Elke beloftenploeg mag immers ook één ervaren speler inschrijven en de ex-verdediger zou dus weer zijn voetbalschoenen aan kunnen binden. Biset zou inmiddels al een week meetrainen met de beloften om te zien hoe het gesteld staat met zijn conditie na een jaar stilliggen.

LEES OOK: Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Zou een terugkeer van Biset als speler een slimme zet zijn?

Meest recent

Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

45
45
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

69
69
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

46
46
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

70
70
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

141
141
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

468
468
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

215
215
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

372
372
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

233
233
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

356
356
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

80
80
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

182
182
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

38
38
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

119
119
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

234
234
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

203
203
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

84
84
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

168
168
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

75
75
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

55
55
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

122
122
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

324
324
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

278
278
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

38
38
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

155
155

Meer sportnieuws