'Antwerp haalt oude bekende uit pensioen, transfer springt af'

door
'Antwerp haalt oude bekende uit pensioen, transfer springt af'

Antwerp heeft zich deze zomer al stevig geroerd op de transfermarkt met de komst van Nederlands International Vincent Janssen en Bayern München-talent Christopher Scott, terwijl ook de komst van Rode Duivel Toby Alderweireld aan de orde lijkt te blijven. Daarnaast pakt de Great Old ook uit met enkele meer verrassende transfers. Zo haalden ze dinsdag nog Davino Verhulst terug naar België.


De ervaren doelman strijkt neer op de Bosuil na een avontuur in Cyprus en wordt de nieuwe doublure van Jean Butez. Antwerp lijkt immers afscheid te nemen van Ortwin De Wolf en Davor Matijas, al sprong de transfer van die laatste af. De Kroaat leek op weg naar Sheriff Tiraspol, maar heeft volgens Gazet van Antwerpen alsnog bedankt voor het aanbod. Matijas bezocht Sheriff, maar zag een transfer toch niet zitten omwille van de onrust in Moldavië, dat net als Oekraïne bedreigd wordt door Rusland.

Daarnaast overweegt Antwerp nog een zeer opmerkelijke zin. Zo lijkt er een opvallende nieuwe rol in de maak voor Maxime Biset. De 36-jarige was afgelopen seizoen één van de assistenten van Brian Priske, maar na de komst van Mark van Bommel was er voor hem geen plaats meer in de A-kern. De nieuwe coach bracht immers een leger aan eigen Nederlandse assistenten mee.

PENSIOEN
Biset zou nu aan de slag gaan bij de U23, die komend seizoen in eerste nationale uitkomen. Hij zou er echter niet alleen assistent van hoofdtrainer Gill Swerts worden, maar ook uit spelerspensioen komen. Elke beloftenploeg mag immers ook één ervaren speler inschrijven en de ex-verdediger zou dus weer zijn voetbalschoenen aan kunnen binden. Biset zou inmiddels al een week meetrainen met de beloften om te zien hoe het gesteld staat met zijn conditie na een jaar stilliggen.

LEES OOK: ‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

Zou een terugkeer van Biset als speler een slimme zet zijn?

Meest recent

Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

8
8
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

119
119
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

21
21
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

22
22
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

23
23
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

176
176
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

110
110
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

184
184
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

157
157
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

60
60
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

249
249
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

300
300
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

325
325
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

82
82
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

440
440
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

383
383
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

471
471
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

223
223
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

109
109
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

210
210
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

82
82
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

426
426
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

665
665
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

94
94

Meer sportnieuws