'Antwerp haalt oude bekende uit pensioen, transfer springt af'

door
'Antwerp haalt oude bekende uit pensioen, transfer springt af'

Antwerp heeft zich deze zomer al stevig geroerd op de transfermarkt met de komst van Nederlands International Vincent Janssen en Bayern München-talent Christopher Scott, terwijl ook de komst van Rode Duivel Toby Alderweireld aan de orde lijkt te blijven. Daarnaast pakt de Great Old ook uit met enkele meer verrassende transfers. Zo haalden ze dinsdag nog Davino Verhulst terug naar België.


De ervaren doelman strijkt neer op de Bosuil na een avontuur in Cyprus en wordt de nieuwe doublure van Jean Butez. Antwerp lijkt immers afscheid te nemen van Ortwin De Wolf en Davor Matijas, al sprong de transfer van die laatste af. De Kroaat leek op weg naar Sheriff Tiraspol, maar heeft volgens Gazet van Antwerpen alsnog bedankt voor het aanbod. Matijas bezocht Sheriff, maar zag een transfer toch niet zitten omwille van de onrust in Moldavië, dat net als Oekraïne bedreigd wordt door Rusland.

Daarnaast overweegt Antwerp nog een zeer opmerkelijke zin. Zo lijkt er een opvallende nieuwe rol in de maak voor Maxime Biset. De 36-jarige was afgelopen seizoen één van de assistenten van Brian Priske, maar na de komst van Mark van Bommel was er voor hem geen plaats meer in de A-kern. De nieuwe coach bracht immers een leger aan eigen Nederlandse assistenten mee.

PENSIOEN
Biset zou nu aan de slag gaan bij de U23, die komend seizoen in eerste nationale uitkomen. Hij zou er echter niet alleen assistent van hoofdtrainer Gill Swerts worden, maar ook uit spelerspensioen komen. Elke beloftenploeg mag immers ook één ervaren speler inschrijven en de ex-verdediger zou dus weer zijn voetbalschoenen aan kunnen binden. Biset zou inmiddels al een week meetrainen met de beloften om te zien hoe het gesteld staat met zijn conditie na een jaar stilliggen.

LEES OOK: Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Zou een terugkeer van Biset als speler een slimme zet zijn?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

80
80
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

92
92
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

26
26
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

129
129
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

197
197
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

235
235
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

486
486
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

96
96
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

461
461
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

540
540
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

280
280
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

170
170
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

64
64
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

174
174
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

74
74
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

88
88
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

244
244
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

682
682
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

116
116
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

196
196
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

304
304
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

255
255
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

151
151
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

45
45
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

125
125

Meer sportnieuws