'Antwerp haalt oude bekende uit pensioen, transfer springt af'

350 stemmen
'Antwerp haalt oude bekende uit pensioen, transfer springt af'

Antwerp heeft zich deze zomer al stevig geroerd op de transfermarkt met de komst van Nederlands International Vincent Janssen en Bayern München-talent Christopher Scott, terwijl ook de komst van Rode Duivel Toby Alderweireld aan de orde lijkt te blijven. Daarnaast pakt de Great Old ook uit met enkele meer verrassende transfers. Zo haalden ze dinsdag nog Davino Verhulst terug naar België.


De ervaren doelman strijkt neer op de Bosuil na een avontuur in Cyprus en wordt de nieuwe doublure van Jean Butez. Antwerp lijkt immers afscheid te nemen van Ortwin De Wolf en Davor Matijas, al sprong de transfer van die laatste af. De Kroaat leek op weg naar Sheriff Tiraspol, maar heeft volgens Gazet van Antwerpen alsnog bedankt voor het aanbod. Matijas bezocht Sheriff, maar zag een transfer toch niet zitten omwille van de onrust in Moldavië, dat net als Oekraïne bedreigd wordt door Rusland.

Daarnaast overweegt Antwerp nog een zeer opmerkelijke zin. Zo lijkt er een opvallende nieuwe rol in de maak voor Maxime Biset. De 36-jarige was afgelopen seizoen één van de assistenten van Brian Priske, maar na de komst van Mark van Bommel was er voor hem geen plaats meer in de A-kern. De nieuwe coach bracht immers een leger aan eigen Nederlandse assistenten mee.

PENSIOEN
Biset zou nu aan de slag gaan bij de U23, die komend seizoen in eerste nationale uitkomen. Hij zou er echter niet alleen assistent van hoofdtrainer Gill Swerts worden, maar ook uit spelerspensioen komen. Elke beloftenploeg mag immers ook één ervaren speler inschrijven en de ex-verdediger zou dus weer zijn voetbalschoenen aan kunnen binden. Biset zou inmiddels al een week meetrainen met de beloften om te zien hoe het gesteld staat met zijn conditie na een jaar stilliggen.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Zou een terugkeer van Biset als speler een slimme zet zijn?

Meest recent

Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

2
2
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

97
97
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

65
65
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

222
222
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

216
216
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

119
119
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

331
331
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

29
29
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

80
80
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

101
101
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

23
23
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

73
73
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

535
535
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

91
91
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

190
190
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

64
64
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

282
282
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

69
69
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

92
92
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

137
137
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

116
116
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

186
186
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

108
108
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

142
142
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

215
215

Meer sportnieuws