'Transfer Witsel plots op de helling'

258 stemmen
'Transfer Witsel plots op de helling'

Het bleef de voorbije dagen zeer stil rond de toekomst van Axel Witsel. Nochtans leek de transfervrije overgang van de Rode Duivel naar Atletico Madrid al een tijdje rond te zijn, waarbij er een volledig akkoord tussen alle partijen gevonden was en de handtekeningen onder een eenjarig contract zelfs al gezet zouden zijn. Alleen blijft de officiële aankondiging uit.


Nu komt vanuit Spanje ook door wat de oorzaak van dat uitstel zou zijn. Volgens Cadena COPE zou Atletico momenteel namelijk niet in staat zijn om Witsel in te schrijven voor La Liga. De Spaanse competitie legt zijn clubs een strikt salarisplafond op, wat bij Atletico 100 miljoen euro zou bedragen. De club zou dat echter overschreden hebben en kan de transfer van Witsel dus pas afronden als het zijn loonmassa terugbrengt.

GRIEZMANN BOEMAN
De transfer van Witsel lijkt dus plots op de helling te staan. Zijn toekomst lijkt nu in handen te liggen van één man: Antoine Griezmann. De Franse aanvaller keerde vorige zomer terug van FC Barcelona op huurbasis en zijn aankoopoptie van 40 miljoen euro werd deze zomer geactiveerd. Hij zou 33 miljoen euro per jaar opstrijken, waarmee hij dus op zijn eentje maar liefst een derde van het totale loonbudget opvreet. 

Atletico wil deze zomer dan ook af van Griezmann, wiens prestaties absoluut niet in verhouding stonden tot zijn kostprijs. Met acht goals en zeven assists in 39 wedstrijden kon hij opnieuw niet helemaal overtuigen, nadat ook zijn passage in Camp Nou een flop werd. Na drie mindere jaren zal het dus niet evident worden voor Atletico om een overnemer te vinden voor de peperdure Fransman.


LEES OOK: 'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Zal de transfer van Witsel snel in orde komen?

Meest recent

'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

24
24
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

184
184
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

171
171
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

191
191
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

285
285
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

288
288
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

235
235
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

125
125
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

350
350
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

243
243
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

132
132
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

104
104
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

150
150
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

184
184
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

137
137
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

96
96
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

455
455
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

112
112
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

302
302
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

134
134
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

302
302
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

166
166
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

404
404
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

244
244
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

179
179

Meer sportnieuws