TRANSFERUURTJE: 'Domper De Ketelaere, megatransfer Neymar'

door
TRANSFERUURTJE: 'Domper De Ketelaere, megatransfer Neymar'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt er nog steeds sterk op dat Charles De Ketelaere zal vertrekken bij Club Brugge, al lijkt de Rode Duivel wel één mogelijke bestemming al te mogen schrappen. Hij werd de voorbije dagen gelinkt aan Leeds United, maar dat lijkt in eerst instantie zijn pijlen op een andere aanvaller te richten. Ze zouden zich namelijk al officieel bij PSV gemeld hebben voor Cody Gakpo. De kans lijkt klein dat ze hem én De Ketelaere zullen kunnen halen. Bovendien had de jonge aanvaller zelf ook weinig trek in een transfer naar Leeds, ondanks dat ze net als AC Milan 30 miljoen euro veil hadden.



Intussen krijgt Club wel weer nieuwe hoop op Casper Nielsen. De Deense middenvelder zou immers zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar het Jan Breydelstadion, ondanks dat hij ook concrete interesse uit het buitenland geniet. Alleen blijft de vraagprijs van Union een struikelblok voor de landskampioen. De Brusselaars blijven mikken op een transfersom van 6 miljoen euro en Club wil zover niet gaan. Ook Antwerp zou zich nu in het dossier mengen en geïnformeerd hebben.

Bij Anderlecht lijkt Sebastiano Esposito snel voorgesteld te worden en daarmee zou de mercato van Paars-Wit weleens al voorbij kunnen zijn. Dat zou echter niet naar de zin van Felice Mazzu zijn, want de trainer zou er nog op enkele posities versterking bij willen. Zo zou hij nog minstens drie extra spelers willen: een centrale verdediger, een verdedigende middenvelder en een beweeglijke aanvaller.



Intussen gaan wel nog namen rond van enkele potentiële aanwinsten. Zo zou Rafiu Ishaq een optie zijn voor Anderlecht. De jonge flankaanvaller speelt nog in Nigeria voor Rivers United, waar hij een zeer goed seizoen kende en ook al debuteerde in de nationale ploeg. Hij zou daardoor ook de aandacht getrokken hebben van Olimpija Ljubljana, FC Utrecht, Orlando Pirates, Raja Casablanca, Luzern, Al Ahly Benghazi, Giresunspor, Banik Ostrava en Santa Clara.

Antwerp zal deze zomer nog stevig uithalen op de transfermarkt. Dinsdag rondde het alvast twee nieuwe aanwinsten af, want Davino Verhulst streek neer als nieuwe reservekeeper en daarnaast werd ook Christopher Scott weggekaapt bij Bayern München. De Duitse jeugdinternational kreeg een contract voor vier seizoenen.



Bij AA Gent zijn ze nog op zoek naar een doelman na het vertrek van Sinan Bolat. De Buffalo's aasden op Ruud Boffin, die einde contract is bij Antalyaspor en dus gratis binnengehaald zou kunnen worden. Alleen heeft de 34-jarige voorlopig bedankt voor het aanbod, want het Gentse voorstel komt niet in de buurt van dat van zijn huidige club, die hem voor twee jaar wil laten bijtekenen. 

Standard wacht nog steeds op zijn eerste transfer van de zomer. Het wordt wel opnieuw gelinkt aan Ricardo Mangas, een linksachter die afgelopen seizoen door Boavista verhuurd werd aan Bordeaux. Het lijkt er echter op dat er eerst volk zal moeten vertrekken in Luik. Zo lijkt Selim Amallah vrijwel zeker andere oorden op te gaan zoeken. De middenvelder weigerde al een voorstel van Anderlecht, maar wordt ook nog gelinkt aan Club Brugge, Real Valladolid en Lille. Daarnaast zouden ook Gojko Cimirot en Konstantinos Laifis nog weg mogen. Die laatste bedankte wel al voor Ferencvaros. Voor de jonge Mitchy Ntelo lijkt Beerschot een uitweg te gaan bieden.

BUITENLAND



De kans lijkt alsmaar groter dat Neymar deze zomer nog een spraakmakende transfer zal maken. PSG zou aan de Braziliaanse steraanvaller laten weten hebben dat hij andere oorden mag opzoeken en intussen zou Chelsea al interesse tonen. Bij de Blues wil nieuwe eigenaar Todd Boehly zijn ambities duidelijk maken door een grote naam aan te trekken en eerder polste hij ook al naar Cristiano Ronaldo.

Intussen maakt Chelsea echter ook werk van andere aanvallers. Zo blijven ze mikken op Raheem Sterling en lijken ze nu ook de transfer van Raphinha te kapen. De smaakmaker van Leeds United werd het hof gemaakt door Arsenal en FC Barcelona, maar Chelsea zou nu dicht bij een akkoord ter waarde van 64 miljoen euro staan. 



Bij AS Monaco heeft Philippe Clement zijn eerste grote aanwinst van de zomer beet. De Monegasken hebben immers de komst van Takumi Minamino helemaal afgerond. De Japanse winger komt over van Liverpool, waar hij zich nooit helemaal kon doorzetten. Desondanks was Monaco nog bereid om 15 miljoen euro op tafel te leggen en hem een vierjarig contract voor te schotelen.

LEES OOK: Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

Heeft Chelsea Neymar nodig?

Meest recent

Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

11
11
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

272
272
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

38
38
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

58
58
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

22
22
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

90
90
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

37
37
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

67
67
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

56
56
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

65
65
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

39
39
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

85
85
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

223
223
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

39
39
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

270
270
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

148
148
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

181
181
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

101
101
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

133
133
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

82
82
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

134
134
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

239
239
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

79
79
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

515
515
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

105
105

Meer sportnieuws