Anderlecht maakt zijn voorbereidingsprogramma compleet

door
Anderlecht maakt zijn voorbereidingsprogramma compleet

Bij Anderlecht stonden ze vorig weekend een eerste keer op het oefenveld, maar daarbij werd wel meteen duidelijk dat er nog heel wat werk aan de winkel is. Felice Mazzu ging bij zijn officieuze debuut meteen met 0-1 de boot in tegen STVV, al kon hij daarbij nog niet op een volledige kern rekenen. Dat zal de komende weken stilaan wel het geval zijn, zeker als ook de komst van Sebastiano Esposito nog eens afgerond wordt.


Stilaan kan Mazzu zijn elftal dus beginnen smeden en daarvoor heeft de trainer nog een aantal oefenmatchen. Anderlecht heeft immers nog een wedstrijd aan zijn voorbereidingsprogramma toegevoegd. Op 12 juli spelen ze immers ook nog tegen Almere City, zo maakte de Nederlandse tweedeklasser bekend. Zij kwamen deze week nog in het nieuws door Anthony Limbombe verrassend te strikken.

Het valt wel nog af te wachten met welk elftal Paars-Wit daar zal aantreden, want enkele dagen geleden werd voor dezelfde dag ook al een wedstrijd tegen Helmond Sport vastgelegd. Er staan verder de komende weken ook nog wedstrijden gepland tegen Roda JC (2 juli), FC Nordsjaelland (9 juli) en Olympique Lyon (16 juli). Anderlecht begint aan de competitie op 24 juli met een thuiswedstrijd tegen KV Oostende. Het zal er dan snel moeten staan, want begin augustus zal het ook meteen aan de bak moeten in de derde voorronde van de Conference League. RSCA zal hopen dat het daarin deze keer beter doet dan vorig seizoen, toen Vitesse hen uit de groepsfase hield.


LEES OOK: Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Zal Anderlecht met dat programma klaar zijn voor de start?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

233
233
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

198
198
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

110
110
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

54
54
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

164
164
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

306
306
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

273
273
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

111
111
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

41
41
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

114
114
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

232
232
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

280
280
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

560
560
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

365
365
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

452
452
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

139
139
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

79
79
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

654
654
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

651
651
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

429
429
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

441
441
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

304
304
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2287
2287
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

155
155

Meer sportnieuws