Anderlecht maakt zijn voorbereidingsprogramma compleet

door
Anderlecht maakt zijn voorbereidingsprogramma compleet

Bij Anderlecht stonden ze vorig weekend een eerste keer op het oefenveld, maar daarbij werd wel meteen duidelijk dat er nog heel wat werk aan de winkel is. Felice Mazzu ging bij zijn officieuze debuut meteen met 0-1 de boot in tegen STVV, al kon hij daarbij nog niet op een volledige kern rekenen. Dat zal de komende weken stilaan wel het geval zijn, zeker als ook de komst van Sebastiano Esposito nog eens afgerond wordt.


Stilaan kan Mazzu zijn elftal dus beginnen smeden en daarvoor heeft de trainer nog een aantal oefenmatchen. Anderlecht heeft immers nog een wedstrijd aan zijn voorbereidingsprogramma toegevoegd. Op 12 juli spelen ze immers ook nog tegen Almere City, zo maakte de Nederlandse tweedeklasser bekend. Zij kwamen deze week nog in het nieuws door Anthony Limbombe verrassend te strikken.

Het valt wel nog af te wachten met welk elftal Paars-Wit daar zal aantreden, want enkele dagen geleden werd voor dezelfde dag ook al een wedstrijd tegen Helmond Sport vastgelegd. Er staan verder de komende weken ook nog wedstrijden gepland tegen Roda JC (2 juli), FC Nordsjaelland (9 juli) en Olympique Lyon (16 juli). Anderlecht begint aan de competitie op 24 juli met een thuiswedstrijd tegen KV Oostende. Het zal er dan snel moeten staan, want begin augustus zal het ook meteen aan de bak moeten in de derde voorronde van de Conference League. RSCA zal hopen dat het daarin deze keer beter doet dan vorig seizoen, toen Vitesse hen uit de groepsfase hield.


LEES OOK: Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Zal Anderlecht met dat programma klaar zijn voor de start?

Meest recent

Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

3
3
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

33
33
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

133
133
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

74
74
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

198
198
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

119
119
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

409
409
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

88
88
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

84
84
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

325
325
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

127
127
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

236
236
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

162
162
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

45
45
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

97
97
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

98
98
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

60
60
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

314
314
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

197
197
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

292
292
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

77
77
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

266
266
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

631
631
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

45
45

Meer sportnieuws