‘Steenrijke eigenaar haalt Neymar’

door
‘Steenrijke eigenaar haalt Neymar’

Het wordt nog een hete zomer in het Parc des Princes, want de contractverlenging van Kylian Mbappé lijkt slechts het startsignaal geweest te zijn voor een heuse revolutie. Technisch directeur Leonardo vloog al op straat, de verwachting is dat ook trainer Mauricio Pochettino snel zal volgen en er lijken ook in de spelersgroep nog koppen te gaan rollen.


Zo gingen er de laatste dagen opnieuw geruchten dat Neymar deze zomer Parijs nog zou kunnen verlaten, ondanks dat zijn contract door een clausule op 1 juli nog automatisch verlengd zou worden tot 2027. Voorzitter Nasser Al-Khelaïfi verraste enkele dagen geleden al in een interview met Marca niet volmondig 'neen' te antwoorden toen hem gevraagd werd naar een vertrek van Neymar, terwijl hij ook liet optekenen dat bepaalde spelers weer 'nederig' moeten worden.

Die uitspraken zouden Neymar op de kast gejaagd hebben en volgens RMC Sport heeft de club inmiddels al aan zijn recordaankoop laten weten dat hij andere oorden mag opzoeken. Neymar zou ook serieus overwegen op die vertrekwens in te gaan en zou zelfs al een volgende bestemming in gedachten hebben. Hij zou namelijk denken aan een transfer naar Chelsea.

LUKAKU
De Blues werden onlangs overgenomen door Todd Boehly en de Amerikaan wil een statement maken door deze zomer een grote naam naar Stamford Bridge te halen. Hij zat bijvoorbeeld al samen met Jorge Mendes om te informeren naar een mogelijke transfer van Cristiano Ronaldo, maar ook Neymar zou dus op zijn lijstje staan. Door het nakende vertrek van Romelu Lukaku naar Internazionale kan Chelsea nog wel aanvallende versterking gebruiken en de kans lijkt te groeien dat Boehly bij Neymar zal aankloppen.

LEES OOK: Pocognoli jubelt na enorme stunt: Pogba boven water

Zou Neymar een topaanwinst zijn voor Chelsea?

Meest recent

Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

3
3
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

24
24
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

30
30
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

26
26
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

141
141
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

375
375
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

77
77
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

48
48
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

70
70
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

230
230
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

143
143
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

158
158
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

51
51
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

228
228
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

55
55
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

106
106
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

553
553
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

217
217
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

126
126
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

285
285
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

471
471
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

292
292
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

677
677
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

504
504

Meer sportnieuws