‘Steenrijke eigenaar haalt Neymar’

door
‘Steenrijke eigenaar haalt Neymar’

Het wordt nog een hete zomer in het Parc des Princes, want de contractverlenging van Kylian Mbappé lijkt slechts het startsignaal geweest te zijn voor een heuse revolutie. Technisch directeur Leonardo vloog al op straat, de verwachting is dat ook trainer Mauricio Pochettino snel zal volgen en er lijken ook in de spelersgroep nog koppen te gaan rollen.


Zo gingen er de laatste dagen opnieuw geruchten dat Neymar deze zomer Parijs nog zou kunnen verlaten, ondanks dat zijn contract door een clausule op 1 juli nog automatisch verlengd zou worden tot 2027. Voorzitter Nasser Al-Khelaïfi verraste enkele dagen geleden al in een interview met Marca niet volmondig 'neen' te antwoorden toen hem gevraagd werd naar een vertrek van Neymar, terwijl hij ook liet optekenen dat bepaalde spelers weer 'nederig' moeten worden.

Die uitspraken zouden Neymar op de kast gejaagd hebben en volgens RMC Sport heeft de club inmiddels al aan zijn recordaankoop laten weten dat hij andere oorden mag opzoeken. Neymar zou ook serieus overwegen op die vertrekwens in te gaan en zou zelfs al een volgende bestemming in gedachten hebben. Hij zou namelijk denken aan een transfer naar Chelsea.

LUKAKU
De Blues werden onlangs overgenomen door Todd Boehly en de Amerikaan wil een statement maken door deze zomer een grote naam naar Stamford Bridge te halen. Hij zat bijvoorbeeld al samen met Jorge Mendes om te informeren naar een mogelijke transfer van Cristiano Ronaldo, maar ook Neymar zou dus op zijn lijstje staan. Door het nakende vertrek van Romelu Lukaku naar Internazionale kan Chelsea nog wel aanvallende versterking gebruiken en de kans lijkt te groeien dat Boehly bij Neymar zal aankloppen.

LEES OOK: Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Zou Neymar een topaanwinst zijn voor Chelsea?

Meest recent

Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

22
22
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

22
22
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

29
29
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

111
111
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

251
251
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

113
113
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

84
84
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

318
318
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

377
377
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

95
95
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

59
59
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

230
230
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

449
449
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

236
236
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

405
405
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

203
203
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

150
150
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

234
234
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

409
409
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

152
152
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

635
635
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

236
236
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

193
193
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

186
186
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

394
394

Meer sportnieuws