‘Steenrijke eigenaar haalt Neymar’

door
‘Steenrijke eigenaar haalt Neymar’

Het wordt nog een hete zomer in het Parc des Princes, want de contractverlenging van Kylian Mbappé lijkt slechts het startsignaal geweest te zijn voor een heuse revolutie. Technisch directeur Leonardo vloog al op straat, de verwachting is dat ook trainer Mauricio Pochettino snel zal volgen en er lijken ook in de spelersgroep nog koppen te gaan rollen.


Zo gingen er de laatste dagen opnieuw geruchten dat Neymar deze zomer Parijs nog zou kunnen verlaten, ondanks dat zijn contract door een clausule op 1 juli nog automatisch verlengd zou worden tot 2027. Voorzitter Nasser Al-Khelaïfi verraste enkele dagen geleden al in een interview met Marca niet volmondig 'neen' te antwoorden toen hem gevraagd werd naar een vertrek van Neymar, terwijl hij ook liet optekenen dat bepaalde spelers weer 'nederig' moeten worden.

Die uitspraken zouden Neymar op de kast gejaagd hebben en volgens RMC Sport heeft de club inmiddels al aan zijn recordaankoop laten weten dat hij andere oorden mag opzoeken. Neymar zou ook serieus overwegen op die vertrekwens in te gaan en zou zelfs al een volgende bestemming in gedachten hebben. Hij zou namelijk denken aan een transfer naar Chelsea.

LUKAKU
De Blues werden onlangs overgenomen door Todd Boehly en de Amerikaan wil een statement maken door deze zomer een grote naam naar Stamford Bridge te halen. Hij zat bijvoorbeeld al samen met Jorge Mendes om te informeren naar een mogelijke transfer van Cristiano Ronaldo, maar ook Neymar zou dus op zijn lijstje staan. Door het nakende vertrek van Romelu Lukaku naar Internazionale kan Chelsea nog wel aanvallende versterking gebruiken en de kans lijkt te groeien dat Boehly bij Neymar zal aankloppen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

Zou Neymar een topaanwinst zijn voor Chelsea?

Meest recent

‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

13
13
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

10
10
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

35
35
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

74
74
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

62
62
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

193
193
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

79
79
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

160
160
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

832
832
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

304
304
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

50
50
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

167
167
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

107
107
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

364
364
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

72
72
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

61
61
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

573
573
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

572
572
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

387
387
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

516
516
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

683
683
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

1062
1062
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

41
41
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

675
675
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1546
1546

Meer sportnieuws