‘Steenrijke eigenaar haalt Neymar’

721 stemmen
‘Steenrijke eigenaar haalt Neymar’

Het wordt nog een hete zomer in het Parc des Princes, want de contractverlenging van Kylian Mbappé lijkt slechts het startsignaal geweest te zijn voor een heuse revolutie. Technisch directeur Leonardo vloog al op straat, de verwachting is dat ook trainer Mauricio Pochettino snel zal volgen en er lijken ook in de spelersgroep nog koppen te gaan rollen.


Zo gingen er de laatste dagen opnieuw geruchten dat Neymar deze zomer Parijs nog zou kunnen verlaten, ondanks dat zijn contract door een clausule op 1 juli nog automatisch verlengd zou worden tot 2027. Voorzitter Nasser Al-Khelaïfi verraste enkele dagen geleden al in een interview met Marca niet volmondig 'neen' te antwoorden toen hem gevraagd werd naar een vertrek van Neymar, terwijl hij ook liet optekenen dat bepaalde spelers weer 'nederig' moeten worden.

Die uitspraken zouden Neymar op de kast gejaagd hebben en volgens RMC Sport heeft de club inmiddels al aan zijn recordaankoop laten weten dat hij andere oorden mag opzoeken. Neymar zou ook serieus overwegen op die vertrekwens in te gaan en zou zelfs al een volgende bestemming in gedachten hebben. Hij zou namelijk denken aan een transfer naar Chelsea.

LUKAKU
De Blues werden onlangs overgenomen door Todd Boehly en de Amerikaan wil een statement maken door deze zomer een grote naam naar Stamford Bridge te halen. Hij zat bijvoorbeeld al samen met Jorge Mendes om te informeren naar een mogelijke transfer van Cristiano Ronaldo, maar ook Neymar zou dus op zijn lijstje staan. Door het nakende vertrek van Romelu Lukaku naar Internazionale kan Chelsea nog wel aanvallende versterking gebruiken en de kans lijkt te groeien dat Boehly bij Neymar zal aankloppen.

LEES OOK: Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Zou Neymar een topaanwinst zijn voor Chelsea?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

88
88
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

14
14
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

45
45
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

27
27
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

117
117
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

27
27
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

275
275
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

155
155
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

44
44
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

211
211
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

141
141
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

137
137
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

91
91
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

426
426
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

333
333
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

132
132
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

135
135
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

96
96
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

33
33
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

165
165
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

199
199
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws