‘Mazzu hoopt op Anderlecht-transferlawine’

658 stemmen
‘Mazzu hoopt op Anderlecht-transferlawine’

RSC Anderlecht stelt weldra Sebastiano Esposito voor en volgens heel wat media gaat de club dan even stoppen met ingaande transfers. Paars-Wit zijn geld is met ongeveer 6 miljoen euro dat werd uitgegeven dan ook stilaan op. Felice Mazzu wil echter meer.


La Dernière Heure ving geluiden op dat de technische staf nog meer nieuwe spelers wil. Zo zouden ze graag een extra mobiele aanvaller willen, al rekent het bestuur daarvoor op Nilson Angulo en Benito Raman. Daarnaast zouden ze ook nog een centrale verdediger willen, wat zeker geen overbodige luxe zou zijn. Mazzu wil met drie centrale verdedigers spelen en momenteel heeft Anderlecht er 5 in de kern en enkel Wesley Hoedt is daar een ervaren pion. Als back-ups moeten de jonkies Killian Sardella en Noah Sadiki bij een blessure of schorsing inspringen. 

ERVARING

Tot slot zouden ze ook nog een defensieve middenvelder willen. Marco Kana liet daar vorig jaar een zeer goede indruk achter en er is ook nog Josh Cullen, maar de Ier zou niet van plan zijn om zijn in 2023 aflopende contract te verlengen. Hij kan nog ten gelde worden gemaakt. Daarnaast zou Mazzu eventueel ook Kristoffer Olsson daar kunnen uitproberen, want om als acht te functioneren mist hij duidelijk de nodige dynamiek in zijn spel. Het is geen geheim dat Mazzu graag Casper Nielsen zou willen.

Mazzu werd aangetrokken om mee te spelen voor de landstitel en hij beseft maar al te goed dat dit met de huidige kern wellicht niet mogelijk is. Als Anderlecht de groepsfase in Europa haalt krijgt het een zeer drukke agenda, en de coach wil er wellicht wat ervaring bij want de kern van RSCA is nu piepjong.

LEES OOK: 'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Kan RSCA met deze kern meespelen voor de titel?

Meest recent

België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

12
12
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

37
37
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

125
125
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

53
53
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

21
21
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

47
47
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

115
115
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

241
241
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

25
25
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

177
177
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

32
32
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

348
348
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

169
169
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

475
475
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

382
382
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

690
690
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

251
251
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

361
361
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

175
175
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

592
592
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

651
651
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

452
452
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

690
690
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

136
136
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

270
270

Meer sportnieuws