‘Mazzu hoopt op Anderlecht-transferlawine’

door
‘Mazzu hoopt op Anderlecht-transferlawine’

RSC Anderlecht stelt weldra Sebastiano Esposito voor en volgens heel wat media gaat de club dan even stoppen met ingaande transfers. Paars-Wit zijn geld is met ongeveer 6 miljoen euro dat werd uitgegeven dan ook stilaan op. Felice Mazzu wil echter meer.


La Dernière Heure ving geluiden op dat de technische staf nog meer nieuwe spelers wil. Zo zouden ze graag een extra mobiele aanvaller willen, al rekent het bestuur daarvoor op Nilson Angulo en Benito Raman. Daarnaast zouden ze ook nog een centrale verdediger willen, wat zeker geen overbodige luxe zou zijn. Mazzu wil met drie centrale verdedigers spelen en momenteel heeft Anderlecht er 5 in de kern en enkel Wesley Hoedt is daar een ervaren pion. Als back-ups moeten de jonkies Killian Sardella en Noah Sadiki bij een blessure of schorsing inspringen. 

ERVARING

Tot slot zouden ze ook nog een defensieve middenvelder willen. Marco Kana liet daar vorig jaar een zeer goede indruk achter en er is ook nog Josh Cullen, maar de Ier zou niet van plan zijn om zijn in 2023 aflopende contract te verlengen. Hij kan nog ten gelde worden gemaakt. Daarnaast zou Mazzu eventueel ook Kristoffer Olsson daar kunnen uitproberen, want om als acht te functioneren mist hij duidelijk de nodige dynamiek in zijn spel. Het is geen geheim dat Mazzu graag Casper Nielsen zou willen.

Mazzu werd aangetrokken om mee te spelen voor de landstitel en hij beseft maar al te goed dat dit met de huidige kern wellicht niet mogelijk is. Als Anderlecht de groepsfase in Europa haalt krijgt het een zeer drukke agenda, en de coach wil er wellicht wat ervaring bij want de kern van RSCA is nu piepjong.

LEES OOK: Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Kan RSCA met deze kern meespelen voor de titel?

Meest recent

Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

49
49
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

20
20
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

92
92
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

46
46
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

58
58
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

750
750
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

191
191
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

270
270
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

112
112
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

94
94
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

386
386
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

139
139
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

188
188
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

540
540
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

33
33
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

60
60
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

242
242
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

188
188
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

100
100
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

202
202
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

438
438
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

23
23
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

163
163
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

37
37

Meer sportnieuws