'Gents toptarget mag het al vergeten bij Vanhaezebrouck'

door
'Gents toptarget mag het al vergeten bij Vanhaezebrouck'

AA Gent stoomt zich klaar voor het komende seizoen. De Buffalo's willen er volgend seizoen wel bij zijn in POI. De club haalde al Hugo Cuypers bij KV Mechelen, maar de Gentse honger lijkt allesbehalve gestild.


De Oost-Vlamingen worden door Sport Aktuality in verband gebracht met een transfer van Jakub Kadak (21). De Slovaakse middenvelder wordt in zijn thuisland gezien als een groot talent. Hij wordt zelfs vergeleken met het Slovaakse icoon Marek Hamsik. Kadak staat momenteel nog onder contract bij AS Trencin, waar Gent in het verleden al meerdere spelers ging halen. Hij ligt er nog vast tot eind dit jaar.

Kadak liet fraaie statistieken optekenen het afgelopen seizoen. In de 33 duels die hij speelde met Trencin, scoorde hij 15 keer en gaf hij 8 assists. Ondanks die mooie cijfers moet Kadak volgens Transfermarkt nog altijd maar 600.000 euro kosten. Een prikje in de huidige mercato. Gent zou wel stevige concurrentie krijgen, want Kadak staat naar verluidt ook in het boekje van verschillende Europese topclubs. Blauw-Wit zou echter dicht bij een akkoord zijn en de concurrentie zo aftroeven.

HEIN

Hein Vanhaezebrouck zal het graag horen. De Gentse oefenmeester kan versterking gebruiken om zijn visie zo goed mogelijk over te brengen op het veld. Al zal hij na een interview van Kadak wel eens twee keer nadenken over diens komst. De Slovaak kreeg bij Football Talent Scout verschillende vragen voorgeschoteld. Op de vraag wat zijn grootste zwakte is, verraste hij. "Ik denk dat mijn grootste zwakte verdedigen is. Daar hou ik echt niet van", klonk het. 

LEES OOK: Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

Zal Gent Kadak strikken?

Meest recent

'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

44
44
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

97
97
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

128
128
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

104
104
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

29
29
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

129
129
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

131
131
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

127
127
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

32
32
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

203
203
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

119
119
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

377
377
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

64
64
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

216
216
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

109
109
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

283
283
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

125
125
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

263
263
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

62
62
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

418
418
‘Guardiola wil sleutelpion van Club Brugge wegplukken’

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

507
507
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

305
305
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

444
444
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

244
244

Meer sportnieuws