'Gents toptarget mag het al vergeten bij Vanhaezebrouck'

door
'Gents toptarget mag het al vergeten bij Vanhaezebrouck'

AA Gent stoomt zich klaar voor het komende seizoen. De Buffalo's willen er volgend seizoen wel bij zijn in POI. De club haalde al Hugo Cuypers bij KV Mechelen, maar de Gentse honger lijkt allesbehalve gestild.


De Oost-Vlamingen worden door Sport Aktuality in verband gebracht met een transfer van Jakub Kadak (21). De Slovaakse middenvelder wordt in zijn thuisland gezien als een groot talent. Hij wordt zelfs vergeleken met het Slovaakse icoon Marek Hamsik. Kadak staat momenteel nog onder contract bij AS Trencin, waar Gent in het verleden al meerdere spelers ging halen. Hij ligt er nog vast tot eind dit jaar.

Kadak liet fraaie statistieken optekenen het afgelopen seizoen. In de 33 duels die hij speelde met Trencin, scoorde hij 15 keer en gaf hij 8 assists. Ondanks die mooie cijfers moet Kadak volgens Transfermarkt nog altijd maar 600.000 euro kosten. Een prikje in de huidige mercato. Gent zou wel stevige concurrentie krijgen, want Kadak staat naar verluidt ook in het boekje van verschillende Europese topclubs. Blauw-Wit zou echter dicht bij een akkoord zijn en de concurrentie zo aftroeven.

HEIN

Hein Vanhaezebrouck zal het graag horen. De Gentse oefenmeester kan versterking gebruiken om zijn visie zo goed mogelijk over te brengen op het veld. Al zal hij na een interview van Kadak wel eens twee keer nadenken over diens komst. De Slovaak kreeg bij Football Talent Scout verschillende vragen voorgeschoteld. Op de vraag wat zijn grootste zwakte is, verraste hij. "Ik denk dat mijn grootste zwakte verdedigen is. Daar hou ik echt niet van", klonk het. 

LEES OOK: Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Zal Gent Kadak strikken?

Meest recent

Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

12
12
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

18
18
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

121
121
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

92
92
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

139
139
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

61
61
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

210
210
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

247
247
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

47
47
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

140
140
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

74
74
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

199
199
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

193
193
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

198
198
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

25
25
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

210
210
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

276
276
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

287
287
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

149
149
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

48
48
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

106
106
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

285
285
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

62
62
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

102
102

Meer sportnieuws