Basaksehir wil na Storm ook tweede ‘Belg’

door
Basaksehir wil na Storm ook tweede ‘Belg’

Ahmed Touba gaat RKC Waalwijk deze zomer zo goed als zeker verlaten. De speler wil een stap hogerop zetten. Hij mag dromen van een zeer mooie transfer.


Touba wordt elke mercato aan heel wat clubs gelinkt. Deze keer is dat niet anders. Celtic, Bayer Leverkusen, Benfica, Olympique Marseille, Toulouse, Angers en AEK Athene werden de afgelopen weken genoemd. Maar tot op heden speelt de ex-speler van Club Brugge en Oud-Heverlee Leuven nog altijd voor RKC. Touba, die de afgelopen jaren met de nodige makelaars samenwerkte, komt in heel wat datalijstjes voor en scoort op bepaalde aspecten zeer goed.

Volgens onze bronnen is de Turkse club Basaksehir – de club van Lucas Biglia en Nacer Chadli die ook graag Nikola Storm wil vastleggen - momenteel veruit de concreetste piste voor de linksvoetige verdediger. Toch gaat een deal zeker niet makkelijk worden, want er zijn ‘heel wat obstakels’ te overwinnen in het dossier, zo klinkt het. Mede daardoor is een transfer op dit moment nog niet afgerond en het is nog maar de vraag of die er snel gaat komen.

ALGERIJE

Bij RKC willen ze een mooie som voor hun 24-jarige verdediger. Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van één miljoen euro en zijn contract loopt nog één seizoen. De kans dat het deze zomer tot een oplossing komt is dus zeer groot. Touba speelde 62 wedstrijden voor RKC Waalwijk, waarin hij goed was voor 3 goals, 2 assists en 12 gele kaarten. De speler stond ook een tijdje op de radar van bondscoach Roberto Martinez, maar Touba koos ondertussen voor het nationaal elftal van Algerije.

CR

Moeten Belgische clubs polsen voor Touba?

Meest recent

Pijnlijke statistiek onthult groot probleem bij Anderlecht

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

1
1
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

15
15
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

53
53
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

51
51
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

24
24
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

34
34
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

79
79
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

43
43
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

200
200
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

205
205
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

61
61
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

145
145
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

152
152
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

105
105
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

159
159
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

180
180
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

197
197
'Tielemans hakt zelf knoop door over zomertransfer'

Hij mag dan wel geblesseerd zijn, de kans lijkt groot dat Youri Tielemans straks toch in de selectie ...

68
68
Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Voor Antwerp eindigt het reguliere seizoen zondag met een wedstrijd tegen OH Leuven waarin voor hen ...

141
141
De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

234
234
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

292
292
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

460
460
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

10
10
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

314
314
'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

In eigen land dreigt KRC Genk naast de top zes te grijpen, maar in Freiburg hoopt het straks een ...

180
180

Meer sportnieuws