Basaksehir wil na Storm ook tweede ‘Belg’

door
Basaksehir wil na Storm ook tweede ‘Belg’

Ahmed Touba gaat RKC Waalwijk deze zomer zo goed als zeker verlaten. De speler wil een stap hogerop zetten. Hij mag dromen van een zeer mooie transfer.


Touba wordt elke mercato aan heel wat clubs gelinkt. Deze keer is dat niet anders. Celtic, Bayer Leverkusen, Benfica, Olympique Marseille, Toulouse, Angers en AEK Athene werden de afgelopen weken genoemd. Maar tot op heden speelt de ex-speler van Club Brugge en Oud-Heverlee Leuven nog altijd voor RKC. Touba, die de afgelopen jaren met de nodige makelaars samenwerkte, komt in heel wat datalijstjes voor en scoort op bepaalde aspecten zeer goed.

Volgens onze bronnen is de Turkse club Basaksehir – de club van Lucas Biglia en Nacer Chadli die ook graag Nikola Storm wil vastleggen - momenteel veruit de concreetste piste voor de linksvoetige verdediger. Toch gaat een deal zeker niet makkelijk worden, want er zijn ‘heel wat obstakels’ te overwinnen in het dossier, zo klinkt het. Mede daardoor is een transfer op dit moment nog niet afgerond en het is nog maar de vraag of die er snel gaat komen.

ALGERIJE

Bij RKC willen ze een mooie som voor hun 24-jarige verdediger. Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van één miljoen euro en zijn contract loopt nog één seizoen. De kans dat het deze zomer tot een oplossing komt is dus zeer groot. Touba speelde 62 wedstrijden voor RKC Waalwijk, waarin hij goed was voor 3 goals, 2 assists en 12 gele kaarten. De speler stond ook een tijdje op de radar van bondscoach Roberto Martinez, maar Touba koos ondertussen voor het nationaal elftal van Algerije.

CR

Moeten Belgische clubs polsen voor Touba?

Meest recent

Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

1
1
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

14
14
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

34
34
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

53
53
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

15
15
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

61
61
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

209
209
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

96
96
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

180
180
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

49
49
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

179
179
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

84
84
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

129
129
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

83
83
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

336
336
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

227
227
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

321
321
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

298
298
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

431
431
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

211
211
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

65
65
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

365
365
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

68
68

Meer sportnieuws