Basaksehir wil na Storm ook tweede ‘Belg’

door
Basaksehir wil na Storm ook tweede ‘Belg’

Ahmed Touba gaat RKC Waalwijk deze zomer zo goed als zeker verlaten. De speler wil een stap hogerop zetten. Hij mag dromen van een zeer mooie transfer.


Touba wordt elke mercato aan heel wat clubs gelinkt. Deze keer is dat niet anders. Celtic, Bayer Leverkusen, Benfica, Olympique Marseille, Toulouse, Angers en AEK Athene werden de afgelopen weken genoemd. Maar tot op heden speelt de ex-speler van Club Brugge en Oud-Heverlee Leuven nog altijd voor RKC. Touba, die de afgelopen jaren met de nodige makelaars samenwerkte, komt in heel wat datalijstjes voor en scoort op bepaalde aspecten zeer goed.

Volgens onze bronnen is de Turkse club Basaksehir – de club van Lucas Biglia en Nacer Chadli die ook graag Nikola Storm wil vastleggen - momenteel veruit de concreetste piste voor de linksvoetige verdediger. Toch gaat een deal zeker niet makkelijk worden, want er zijn ‘heel wat obstakels’ te overwinnen in het dossier, zo klinkt het. Mede daardoor is een transfer op dit moment nog niet afgerond en het is nog maar de vraag of die er snel gaat komen.

ALGERIJE

Bij RKC willen ze een mooie som voor hun 24-jarige verdediger. Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van één miljoen euro en zijn contract loopt nog één seizoen. De kans dat het deze zomer tot een oplossing komt is dus zeer groot. Touba speelde 62 wedstrijden voor RKC Waalwijk, waarin hij goed was voor 3 goals, 2 assists en 12 gele kaarten. De speler stond ook een tijdje op de radar van bondscoach Roberto Martinez, maar Touba koos ondertussen voor het nationaal elftal van Algerije.

CR

Moeten Belgische clubs polsen voor Touba?

Meest recent

De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

0
0
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

146
146
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

36
36
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

273
273
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

174
174
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

92
92
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

580
580
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

141
141
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

197
197
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

168
168
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

161
161
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

373
373
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

26
26
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

210
210
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

70
70
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

448
448
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

242
242
Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. Hans Vanaken maakte zo alweer een fantastische ...

136
136
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

273
273
‘Club Brugge slaat toe: stunt van de wintermercato’

Club Brugge staat dichter bij een toptransfer dan het de voorbije weken ooit was. Transferwatcher ...

1054
1054
Doku weer lang out? Guardiola geeft cruciale update

Jérémy Doku speelde Galatasaray 35 minuten lang compleet van de mat, maar toen sloeg ...

100
100
Franse pers lyrisch over Club en ziet één uitblinker

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. De Bruggelingen gaan zo naar de tussenronde in de ...

983
983
Union SG trots, maar baalt ook: "Die match in CL..."

Union SG won knap met 1-0 van Atalanta, maar eindigde net buiten de top 24. Toch mogen de ...

133
133
Mignolet geeft signaal: "Gekozen om eerlijk te zijn"

Bij Club Brugge kenden ze nog maar eens een gouden Europese avond. Blauw-Zwart won met 3-0 van ...

573
573

Meer sportnieuws