'De Ketelaere krijgt desastreus transfernieuws'

1261
'De Ketelaere krijgt desastreus transfernieuws'

Club Brugge legt momenteel de basis voor het nieuwe seizoen. De Bruggelingen willen een vierde titel op een rij pakken, maar het is afwachten met welke spelersselectie ze dat zullen proberen te doen. Club haalde al Ferran Jutgla en Bjorn Meijer, maar er mag nog meer verwacht worden op Jan Breydel. Ook aan uitgaande zijde zal er waarschijnlijk nog iets bewegen de komende mercato.


Blauw-Zwart lijkt afscheid te gaan nemen van Noa Lang. De Nederlander wil een stap hogerop zetten. Vooral AC Milan lijkt momenteel concreet voor de international. Daarnaast is er ook het dossier van Charles De Ketelaere. Ook het Brugse goudhaantje wordt nadrukkelijk in verband gebracht met de Rossoneri, maar ook in Engeland kennen ze CDK maar al te goed.

Zo meldde The Athletic dat Leeds United er serieus aan denkt om De Ketelaere naar de Premier League te halen. De Engelsen zien hem als een valse negen of een schaduwspits. Aan middelen zal het Leeds niet ontbreken. De club staat op het punt om Raphinha voor veel geld van de hand te doen. Onder meer Arsenal wil de Braziliaan maar wat graag binnenhalen. Club Brugge zou naar verluidt mikken op 40 miljoen voor CDK.

GAKPO

Als CDK naar Leeds wil, dan heeft het Eindhovens Dagblad slechts nieuws voor onze landgenoot. De krant weet namelijk dat de Premier League-club officieel aangeklopt heeft bij Cody Gakpo van PSV. Het grote talent zou kandidaat nummer één zijn om de plaats van Rafinha in te nemen. Het lijkt onwaarschijnlijk dat Leeds zowel Gakpo als De Ketelaere zal halen, al weet je maar nooit.

LEES OOK: De Ketelaere scoort na 10 maanden en doet opvallende bekentenis

Wie zal Leeds halen?

Meest recent

Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

12
12
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

17
17
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

36
36
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

15
15
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

103
103
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

100
100
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

46
46
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

137
137
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

177
177
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

75
75
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

188
188
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

96
96
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

171
171
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

191
191
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

77
77
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

398
398
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

268
268
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

231
231
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1006
1006
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

408
408
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

170
170
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

206
206

Meer sportnieuws