'De Ketelaere krijgt desastreus transfernieuws'

door
'De Ketelaere krijgt desastreus transfernieuws'

Club Brugge legt momenteel de basis voor het nieuwe seizoen. De Bruggelingen willen een vierde titel op een rij pakken, maar het is afwachten met welke spelersselectie ze dat zullen proberen te doen. Club haalde al Ferran Jutgla en Bjorn Meijer, maar er mag nog meer verwacht worden op Jan Breydel. Ook aan uitgaande zijde zal er waarschijnlijk nog iets bewegen de komende mercato.


Blauw-Zwart lijkt afscheid te gaan nemen van Noa Lang. De Nederlander wil een stap hogerop zetten. Vooral AC Milan lijkt momenteel concreet voor de international. Daarnaast is er ook het dossier van Charles De Ketelaere. Ook het Brugse goudhaantje wordt nadrukkelijk in verband gebracht met de Rossoneri, maar ook in Engeland kennen ze CDK maar al te goed.

Zo meldde The Athletic dat Leeds United er serieus aan denkt om De Ketelaere naar de Premier League te halen. De Engelsen zien hem als een valse negen of een schaduwspits. Aan middelen zal het Leeds niet ontbreken. De club staat op het punt om Raphinha voor veel geld van de hand te doen. Onder meer Arsenal wil de Braziliaan maar wat graag binnenhalen. Club Brugge zou naar verluidt mikken op 40 miljoen voor CDK.

GAKPO

Als CDK naar Leeds wil, dan heeft het Eindhovens Dagblad slechts nieuws voor onze landgenoot. De krant weet namelijk dat de Premier League-club officieel aangeklopt heeft bij Cody Gakpo van PSV. Het grote talent zou kandidaat nummer één zijn om de plaats van Rafinha in te nemen. Het lijkt onwaarschijnlijk dat Leeds zowel Gakpo als De Ketelaere zal halen, al weet je maar nooit.

LEES OOK: 'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Wie zal Leeds halen?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

116
116
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

56
56
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

7
7
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

64
64
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

47
47
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

61
61
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

245
245
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

30
30
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

390
390
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

258
258
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

345
345
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

24
24
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

113
113
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

68
68
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

435
435
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

167
167
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

335
335
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

128
128
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

480
480
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

292
292
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

243
243
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

180
180

Meer sportnieuws