'De Ketelaere krijgt desastreus transfernieuws'

door
'De Ketelaere krijgt desastreus transfernieuws'

Club Brugge legt momenteel de basis voor het nieuwe seizoen. De Bruggelingen willen een vierde titel op een rij pakken, maar het is afwachten met welke spelersselectie ze dat zullen proberen te doen. Club haalde al Ferran Jutgla en Bjorn Meijer, maar er mag nog meer verwacht worden op Jan Breydel. Ook aan uitgaande zijde zal er waarschijnlijk nog iets bewegen de komende mercato.


Blauw-Zwart lijkt afscheid te gaan nemen van Noa Lang. De Nederlander wil een stap hogerop zetten. Vooral AC Milan lijkt momenteel concreet voor de international. Daarnaast is er ook het dossier van Charles De Ketelaere. Ook het Brugse goudhaantje wordt nadrukkelijk in verband gebracht met de Rossoneri, maar ook in Engeland kennen ze CDK maar al te goed.

Zo meldde The Athletic dat Leeds United er serieus aan denkt om De Ketelaere naar de Premier League te halen. De Engelsen zien hem als een valse negen of een schaduwspits. Aan middelen zal het Leeds niet ontbreken. De club staat op het punt om Raphinha voor veel geld van de hand te doen. Onder meer Arsenal wil de Braziliaan maar wat graag binnenhalen. Club Brugge zou naar verluidt mikken op 40 miljoen voor CDK.

GAKPO

Als CDK naar Leeds wil, dan heeft het Eindhovens Dagblad slechts nieuws voor onze landgenoot. De krant weet namelijk dat de Premier League-club officieel aangeklopt heeft bij Cody Gakpo van PSV. Het grote talent zou kandidaat nummer één zijn om de plaats van Rafinha in te nemen. Het lijkt onwaarschijnlijk dat Leeds zowel Gakpo als De Ketelaere zal halen, al weet je maar nooit.

LEES OOK: Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

Wie zal Leeds halen?

Meest recent

Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

6
6
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

19
19
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

58
58
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

264
264
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

147
147
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

94
94
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

116
116
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

97
97
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

232
232
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

58
58
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

41
41
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

714
714
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

460
460
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

232
232
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

414
414
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

240
240
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

186
186
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

251
251
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

217
217
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

1016
1016
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

145
145
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

143
143
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

337
337
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

149
149

Meer sportnieuws