Drukte bij Antwerp: volgende nieuwkomer een feit

door
Drukte bij Antwerp: volgende nieuwkomer een feit

Antwerp FC heeft een voortvarende start van zijn oefencampagne genomen en maakte afgelopen zaterdag brandhout van Hoogstraten: 0-9. Nieuwe coach Mark van Bommel kon dus tevreden zijn over zijn eerste match voor de Antwerpse dug-out. Ondertussen wordt er nog volop verder gesleuteld aan de spelersselectie.


Nu de sportieve omkadering op punt staat, legt sportief directeur Marc Overmars zich volledig gaan toe op het transferwerk. Toby Alderweireld wordt nadrukkelijk aan Antwerp gelinkt. Maar Overmars houdt in zijn transferpolitiek ook rekening met de langere termijn. Vrijdag geraakte namelijk bekend dat hij aan de mouw van Christopher Scott denkt. De 20-jarige Duitser met Ghanese roots staat momenteel onder contract bij Bayern München. Zijn kansen op een doorbraak bij de eerste ploeg van Der Rekordmeister, zijn echter miniem gezien de zware concurrentie. Daarom zou Scott nu voor de Bosuil kiezen.

TRANSFER ROND

BILD-journalist Tobi Altschäffl wist al te melden dat de transfer van Scott zo goed als rond was en hij krijgt nu gelijk. Antwerp kondigt de komst van Scott aan op zijn officiële kanalen. De speler tekent een contract voor vier seizoenen op de Bosuil. Hij verlaat Bayern München, waar hij vooral voor het tweede elftal speelde.

Met Scott heeft Antwerp zijn derde aanwinst beet. Dinsdag raakte ook al bekend dat Davino Verhulst naar Antwerp trekt. De doelman keert terug naar België na een Grieks avontuur bij Apollon Smyrnis. Eerder haalde stamnummer één ook al een grote naam met Vincent Janssen. Sterke man Paul Gheysens kennende zullen er nog wel transfers volgen in Antwerpen.

LEES OOK: Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Zal hij een basisspeler worden bij Antwerp?

Meest recent

‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

27
27
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

14
14
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

41
41
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

77
77
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

66
66
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

201
201
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

81
81
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

161
161
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

844
844
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

306
306
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

51
51
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

169
169
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

108
108
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

366
366
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

72
72
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

62
62
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

575
575
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

578
578
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

389
389
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

522
522
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

683
683
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

1066
1066
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

41
41
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

680
680
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1548
1548

Meer sportnieuws