Drukte bij Antwerp: volgende nieuwkomer een feit

door
Drukte bij Antwerp: volgende nieuwkomer een feit

Antwerp FC heeft een voortvarende start van zijn oefencampagne genomen en maakte afgelopen zaterdag brandhout van Hoogstraten: 0-9. Nieuwe coach Mark van Bommel kon dus tevreden zijn over zijn eerste match voor de Antwerpse dug-out. Ondertussen wordt er nog volop verder gesleuteld aan de spelersselectie.


Nu de sportieve omkadering op punt staat, legt sportief directeur Marc Overmars zich volledig gaan toe op het transferwerk. Toby Alderweireld wordt nadrukkelijk aan Antwerp gelinkt. Maar Overmars houdt in zijn transferpolitiek ook rekening met de langere termijn. Vrijdag geraakte namelijk bekend dat hij aan de mouw van Christopher Scott denkt. De 20-jarige Duitser met Ghanese roots staat momenteel onder contract bij Bayern München. Zijn kansen op een doorbraak bij de eerste ploeg van Der Rekordmeister, zijn echter miniem gezien de zware concurrentie. Daarom zou Scott nu voor de Bosuil kiezen.

TRANSFER ROND

BILD-journalist Tobi Altschäffl wist al te melden dat de transfer van Scott zo goed als rond was en hij krijgt nu gelijk. Antwerp kondigt de komst van Scott aan op zijn officiële kanalen. De speler tekent een contract voor vier seizoenen op de Bosuil. Hij verlaat Bayern München, waar hij vooral voor het tweede elftal speelde.

Met Scott heeft Antwerp zijn derde aanwinst beet. Dinsdag raakte ook al bekend dat Davino Verhulst naar Antwerp trekt. De doelman keert terug naar België na een Grieks avontuur bij Apollon Smyrnis. Eerder haalde stamnummer één ook al een grote naam met Vincent Janssen. Sterke man Paul Gheysens kennende zullen er nog wel transfers volgen in Antwerpen.

LEES OOK: Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Zal hij een basisspeler worden bij Antwerp?

Meest recent

Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

6
6
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

45
45
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

220
220
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

68
68
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

326
326
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

278
278
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

290
290
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

209
209
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

292
292
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

499
499
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

557
557
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

437
437
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

231
231
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

481
481
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

457
457
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

424
424
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

443
443
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

477
477
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

599
599
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

738
738
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

40
40
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

728
728
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

327
327
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1587
1587
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

522
522

Meer sportnieuws