Drukte bij Antwerp: volgende nieuwkomer een feit

door
Drukte bij Antwerp: volgende nieuwkomer een feit

Antwerp FC heeft een voortvarende start van zijn oefencampagne genomen en maakte afgelopen zaterdag brandhout van Hoogstraten: 0-9. Nieuwe coach Mark van Bommel kon dus tevreden zijn over zijn eerste match voor de Antwerpse dug-out. Ondertussen wordt er nog volop verder gesleuteld aan de spelersselectie.


Nu de sportieve omkadering op punt staat, legt sportief directeur Marc Overmars zich volledig gaan toe op het transferwerk. Toby Alderweireld wordt nadrukkelijk aan Antwerp gelinkt. Maar Overmars houdt in zijn transferpolitiek ook rekening met de langere termijn. Vrijdag geraakte namelijk bekend dat hij aan de mouw van Christopher Scott denkt. De 20-jarige Duitser met Ghanese roots staat momenteel onder contract bij Bayern München. Zijn kansen op een doorbraak bij de eerste ploeg van Der Rekordmeister, zijn echter miniem gezien de zware concurrentie. Daarom zou Scott nu voor de Bosuil kiezen.

TRANSFER ROND

BILD-journalist Tobi Altschäffl wist al te melden dat de transfer van Scott zo goed als rond was en hij krijgt nu gelijk. Antwerp kondigt de komst van Scott aan op zijn officiële kanalen. De speler tekent een contract voor vier seizoenen op de Bosuil. Hij verlaat Bayern München, waar hij vooral voor het tweede elftal speelde.

Met Scott heeft Antwerp zijn derde aanwinst beet. Dinsdag raakte ook al bekend dat Davino Verhulst naar Antwerp trekt. De doelman keert terug naar België na een Grieks avontuur bij Apollon Smyrnis. Eerder haalde stamnummer één ook al een grote naam met Vincent Janssen. Sterke man Paul Gheysens kennende zullen er nog wel transfers volgen in Antwerpen.

LEES OOK: Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Zal hij een basisspeler worden bij Antwerp?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

7
7
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

30
30
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

311
311
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

278
278
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

163
163
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

217
217
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

62
62
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

551
551
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

202
202
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

380
380
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

582
582
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

208
208
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

386
386
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

180
180
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

161
161
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

157
157
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

75
75
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

253
253
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

76
76
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

328
328
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

225
225
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

233
233
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

447
447
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

528
528
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws