Drukte bij Antwerp: volgende nieuwkomer een feit

316 stemmen
Drukte bij Antwerp: volgende nieuwkomer een feit

Antwerp FC heeft een voortvarende start van zijn oefencampagne genomen en maakte afgelopen zaterdag brandhout van Hoogstraten: 0-9. Nieuwe coach Mark van Bommel kon dus tevreden zijn over zijn eerste match voor de Antwerpse dug-out. Ondertussen wordt er nog volop verder gesleuteld aan de spelersselectie.


Nu de sportieve omkadering op punt staat, legt sportief directeur Marc Overmars zich volledig gaan toe op het transferwerk. Toby Alderweireld wordt nadrukkelijk aan Antwerp gelinkt. Maar Overmars houdt in zijn transferpolitiek ook rekening met de langere termijn. Vrijdag geraakte namelijk bekend dat hij aan de mouw van Christopher Scott denkt. De 20-jarige Duitser met Ghanese roots staat momenteel onder contract bij Bayern München. Zijn kansen op een doorbraak bij de eerste ploeg van Der Rekordmeister, zijn echter miniem gezien de zware concurrentie. Daarom zou Scott nu voor de Bosuil kiezen.

TRANSFER ROND

BILD-journalist Tobi Altschäffl wist al te melden dat de transfer van Scott zo goed als rond was en hij krijgt nu gelijk. Antwerp kondigt de komst van Scott aan op zijn officiële kanalen. De speler tekent een contract voor vier seizoenen op de Bosuil. Hij verlaat Bayern München, waar hij vooral voor het tweede elftal speelde.

Met Scott heeft Antwerp zijn derde aanwinst beet. Dinsdag raakte ook al bekend dat Davino Verhulst naar Antwerp trekt. De doelman keert terug naar België na een Grieks avontuur bij Apollon Smyrnis. Eerder haalde stamnummer één ook al een grote naam met Vincent Janssen. Sterke man Paul Gheysens kennende zullen er nog wel transfers volgen in Antwerpen.

LEES OOK: 'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Zal hij een basisspeler worden bij Antwerp?

Meest recent

Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

0
0
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

16
16
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

70
70
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

50
50
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

16
16
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

119
119
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

104
104
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

83
83
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

63
63
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

298
298
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

237
237
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

114
114
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

103
103
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

76
76
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

26
26
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

139
139
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

175
175
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

37
37
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

117
117
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

338
338
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

374
374
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

243
243
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

73
73
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

78
78
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

155
155

Meer sportnieuws