'Romano maakt contractdetails Witsel bekend'

78 stemmen
'Romano maakt contractdetails Witsel bekend'

Axel Witsel (33) lijkt zo goed als op weg naar Atletico Madrid. Onze landgenoot had ook andere opties. Zo trok Olympique Marseille hard aan de mouw van onze landgenoot. Witsel leek wel iets te zien in een Zuid-Frans avontuur, maar Atletico lijkt de strijd om de Rode Duivel te gaan winnen.


Witsel zou naar verluidt niet helemaal overtuigd geweest zijn door het geboden loon van Marseille. Volgens RTBF heeft Witsel zijn keuze gemaakt en zal hij gaan tekenen voor Atletico. De speler zou erg gemotiveerd zijn om in Madrid aan de slag te gaan. Fabrizio Romano meldt op Twitter dat onze landgenoot een contract voor één jaar, met optie op een bijkomend jaar zal gaan onderteken. De deal zou bijna rond zijn.

Witsel heeft zo zijn nieuwe club bijna helemaal beet. De middenvelder ziet zijn contract aflopen bij Borussia Dortmund, waar hij al sinds augustus 2018 aan de slag was. In totaal speelde hij 143 duels voor de Borussen. Hij scoorde daarin 13 keer en gaf ook 6 assists. Bij Atletico zal hij kunnen samenwerken met Diego Simeone. Volgens RTBF zou ook een persoonlijk onderhoud met Simeone de doorslag gegeven hebben in de transferkeuze van Witsel.

MLS

Witsel kon naar verluidt ook naar de MLS. Daarmee zou hij zijn kansen op het WK echter een grondige knauw kunnen geven. Door naar Atletico te gaan blijft hij aan de top spelen en kan Roberto Martinez hem ook van dichterbij volgen. Witsel speelde al 124 keer voor de Duivels en lijkt daar nog wat interlands bij te willen doen.

LEES OOK: The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Goede keuze van Witsel?

Meest recent

Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

31
31
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

116
116
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

99
99
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

153
153
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

188
188
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

31
31
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

181
181
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

22
22
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

205
205
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

29
29
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

29
29
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

72
72
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

121
121
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

182
182
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

832
832
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

163
163
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

228
228
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

206
206
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

194
194
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

294
294
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

52
52
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

54
54
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

201
201
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

557
557
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

279
279

Meer sportnieuws