Genk verliest verdediger aan Eupen

door
Genk verliest verdediger aan Eupen

KRC Genk is al volop bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen. De Limburgers willen zich herpakken na een minder seizoen waarin ze de top vier moesten laten schieten. Ook de beloften van de club mikken op een mooie notering in de Challenger Pro League.


Ze zullen het daar wel moeten stellen zonder Yentl Van Genechten. De verdediger van 21 trekt de Genkse deur achter zich dicht. Hij gaat naar KAS Eupen. Dat maken Genk en Eupen bekend op hun website. Van Genechten landde in de zomer van 2021 in Limburg. Hij kwam toen over van Lierse Kempenzonen. Verder speelde Van Genechten ook nog voor KVC Westerlo en Thes Sport.

Van Genechten zet zijn carrière dus voort in de Oostkantons. Hij tekent er voor drie jaar. Bij Eupen is hij al de zoveelste aanwinst. De Panda's haalden al onder meer de Australische international Jason Davidson en de Tsjechische verdediger Jan Kral. Eupen wil daarmee uit de gevarenzone blijven. Het afgelopen seizoen eindigden de Oostkantonners op plaats 16 en konden ze de barrageduels met de tweede uit 1B net ontlopen.

HENKEL

De algemeen directeur van Eupen, Christoph Henkel, is in zijn nopjes. "Met Yentl Van Genechten hebben we een multifunctionele speler met een zeer mooie toekomst kunnen contracteren", vertelt Henkel op de clubwebstek. "Hij heeft al met onze coach Bernd Storck samengewerkt bij KRC Genk en heeft de ambitie om een vaste waarde te worden in de Jupiler Pro League. Wij zijn ervan overtuigd dat hij het potentieel heeft om dit te doen en we willen hem hierin steunen. We heten Yentl Van Genechten van harte welkom bij KAS Eupen."

LEES OOK: Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

Mooie transfer?

Meest recent

Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte uitgesteld

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

196
196
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

44
44
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

26
26
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

235
235
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

104
104
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

186
186
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

141
141
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

78
78
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

200
200
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

17
17
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

76
76
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

355
355
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

123
123
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

200
200
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

95
95
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

332
332
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

190
190
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

167
167
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

498
498
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

167
167
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

171
171
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

33
33
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

266
266
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

287
287
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

413
413

Meer sportnieuws