Genk verliest verdediger aan Eupen

door
Genk verliest verdediger aan Eupen

KRC Genk is al volop bezig met de voorbereidingen op het komende seizoen. De Limburgers willen zich herpakken na een minder seizoen waarin ze de top vier moesten laten schieten. Ook de beloften van de club mikken op een mooie notering in de Challenger Pro League.


Ze zullen het daar wel moeten stellen zonder Yentl Van Genechten. De verdediger van 21 trekt de Genkse deur achter zich dicht. Hij gaat naar KAS Eupen. Dat maken Genk en Eupen bekend op hun website. Van Genechten landde in de zomer van 2021 in Limburg. Hij kwam toen over van Lierse Kempenzonen. Verder speelde Van Genechten ook nog voor KVC Westerlo en Thes Sport.

Van Genechten zet zijn carrière dus voort in de Oostkantons. Hij tekent er voor drie jaar. Bij Eupen is hij al de zoveelste aanwinst. De Panda's haalden al onder meer de Australische international Jason Davidson en de Tsjechische verdediger Jan Kral. Eupen wil daarmee uit de gevarenzone blijven. Het afgelopen seizoen eindigden de Oostkantonners op plaats 16 en konden ze de barrageduels met de tweede uit 1B net ontlopen.

HENKEL

De algemeen directeur van Eupen, Christoph Henkel, is in zijn nopjes. "Met Yentl Van Genechten hebben we een multifunctionele speler met een zeer mooie toekomst kunnen contracteren", vertelt Henkel op de clubwebstek. "Hij heeft al met onze coach Bernd Storck samengewerkt bij KRC Genk en heeft de ambitie om een vaste waarde te worden in de Jupiler Pro League. Wij zijn ervan overtuigd dat hij het potentieel heeft om dit te doen en we willen hem hierin steunen. We heten Yentl Van Genechten van harte welkom bij KAS Eupen."

LEES OOK: CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

Mooie transfer?

Meest recent

Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

13
13
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

100
100
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

136
136
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

211
211
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

69
69
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

357
357
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

300
300
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

195
195
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

148
148
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

327
327
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

195
195
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

260
260
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

74
74
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

188
188
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

432
432
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

126
126
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

40
40
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

411
411
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

124
124
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

420
420
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

328
328
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

129
129
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

326
326
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

31
31
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

159
159

Meer sportnieuws