'Westerlo blijft uitpakken en heeft volgende aanwinst beet'

87 stemmen
'Westerlo blijft uitpakken en heeft volgende aanwinst beet'

KVC Westerlo mag komend seizoen opnieuw aantreden in de onze hoogste voetbalklasse. De Kemphanen speelden overtuigend kampioen in 1B, en dat doet het beste vermoeden voor wat er zit aan te komen. De club wil echter het zekere voor het onzekere nemen en investeerde al in de nodige aanwinsten.


Zo verlengde Westerlo al de contracten van verschillende pionnen. Daarnaast werd ook heel wat vers bloed binnengehaald. Sinan Bolat werd transfervrij op de kop getikt. Ook Bryan Reynolds (AS Roma, huur), Nick Gillekens (Moeskroen), Lyle Foster (Guimaraes), Jan Bernat (Zilina) en Ravil Tagir (Basaksehir, huur) werden al aan de selectie toegevoegd. Mogelijk volgt er snel nóg een aanwinst.

Zo meldt voetbaljournalist Kersten Steurbaut op Twitter dat Westerlo dicht bij de komst staat van Griffin Yow (19), zoals onze redactie enkele weken geleden al aangaf. De jonge Amerikaan zou overkomen van D.C. United. Volgens Steurbaut doorstond de speler zijn medische testen al en zal hij dinsdag al meetrainen met zijn nieuwe ploegmaats. Op enkele details na is de komst van Yow rond. De voormalige jeugdinternational moet Westerlo voorin meer opties geven.

TURKSE STUNT

Westerlo pakt mogelijk ook nog uit met een Turkse stunt. Zo praat de club volgens journalist Yağız Sabuncuoğlu over een transfer van Halil Akbunar, een tweevoudig Turks international. Die kwam vorig seizoen uit voor Göztepe, waar hij goed was voor 4 goals en 7 assists. Volgens Transfermarkt moet Akbunar 3,5 miljoen euro kosten.

LEES OOK: 'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Westerlo zal zich makkelijk handhaven in de JPL ...

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

34
34
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

32
32
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

59
59
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

43
43
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

17
17
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

47
47
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

67
67
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

56
56
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

134
134
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

262
262
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

923
923
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

209
209
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

100
100
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

202
202
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

107
107
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

296
296
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

111
111
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

580
580
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

586
586
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

436
436
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1024
1024
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

246
246
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

306
306
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

486
486
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws