'Westerlo blijft uitpakken en heeft volgende aanwinst beet'

door
'Westerlo blijft uitpakken en heeft volgende aanwinst beet'

KVC Westerlo mag komend seizoen opnieuw aantreden in de onze hoogste voetbalklasse. De Kemphanen speelden overtuigend kampioen in 1B, en dat doet het beste vermoeden voor wat er zit aan te komen. De club wil echter het zekere voor het onzekere nemen en investeerde al in de nodige aanwinsten.


Zo verlengde Westerlo al de contracten van verschillende pionnen. Daarnaast werd ook heel wat vers bloed binnengehaald. Sinan Bolat werd transfervrij op de kop getikt. Ook Bryan Reynolds (AS Roma, huur), Nick Gillekens (Moeskroen), Lyle Foster (Guimaraes), Jan Bernat (Zilina) en Ravil Tagir (Basaksehir, huur) werden al aan de selectie toegevoegd. Mogelijk volgt er snel nóg een aanwinst.

Zo meldt voetbaljournalist Kersten Steurbaut op Twitter dat Westerlo dicht bij de komst staat van Griffin Yow (19), zoals onze redactie enkele weken geleden al aangaf. De jonge Amerikaan zou overkomen van D.C. United. Volgens Steurbaut doorstond de speler zijn medische testen al en zal hij dinsdag al meetrainen met zijn nieuwe ploegmaats. Op enkele details na is de komst van Yow rond. De voormalige jeugdinternational moet Westerlo voorin meer opties geven.

TURKSE STUNT

Westerlo pakt mogelijk ook nog uit met een Turkse stunt. Zo praat de club volgens journalist Yağız Sabuncuoğlu over een transfer van Halil Akbunar, een tweevoudig Turks international. Die kwam vorig seizoen uit voor Göztepe, waar hij goed was voor 4 goals en 7 assists. Volgens Transfermarkt moet Akbunar 3,5 miljoen euro kosten.

LEES OOK: Toekomst titularis in gevaar: 'nachtmerrie' bij Anderlecht

Westerlo zal zich makkelijk handhaven in de JPL ...

Meest recent

De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

0
0
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

87
87
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

93
93
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

72
72
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

264
264
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

230
230
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

212
212
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

388
388
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

475
475
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

241
241
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

208
208
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

268
268
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

140
140
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

290
290
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

73
73
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

208
208
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

364
364
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

287
287
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

310
310
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

306
306
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

398
398
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

361
361
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

160
160
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

64
64
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

301
301

Meer sportnieuws