'Sevilla wil uitpakken met befaamd trio'

door
'Sevilla wil uitpakken met befaamd trio'

FC Sevilla eindigde vorig seizoen op een vierde plaats in La Liga. Daardoor bleef de Andalusische topclub de grote concurrent uit eigen stad - Real Betis - voor, en mag het volgend seizoen opnieuw het kampioenenbal in. Met het oog op dat tornooi wil voorzitter Monchi uitpakken met enkele stevige transfers


Volgens Fichajes heeft de Sevilla-voorzitter zijn zinnen gezet op drie klinkende namen. De eerste grote naam die aan Sevilla wordt gelinkt is die van Luis Suarez. De Uruguayaan was vorig seizoen nog aan de slag bij Atlético Madrid, maar ziet zijn contract bij de Rojiblancos binnen vier dagen aflopen. Om die reden is de 35-jarige aanvaller een relatief 'goedkope' oplossing om het spitsenprobleem bij Sevilla op te lossen. Of Suarez zin heeft in een nieuw avontuur bij een Spaanse topclub, blijft echter nog maar de vraag. 

Naast Suarez zou ook Paolo Dybala op het lijstje van Monchi staan. De Argentijn is net als Suarez een vrije speler, en hoeft dus ook geen transferbedrag te kosten. De voorbije weken werd Dybala nadrukkelijk in verband gebracht met Internazionale, maar beide partijen bereikten nog steeds geen definitief akkoord. Net als bij Suarez zouden de torenhoge salariseisen van Dybala geen probleem te hoeven zijn voor de Andalusische topclub. 

Grote naam uit Ligue I

Los van de interesse in Suarez en Dybala zou Sevilla ook azen op de diensten van Houssem Aouar. De Fransman is al enkele jaren een sterkhouder bij Olympique Lyon, en zal in tegenstelling tot bovenstaande namen wel een aardige duit kosten. Zo wordt er gewag gemaakt van een transferbedrag van ongeveer 25 miljoen euro. De 23-jarige Aouar geeft al twee seizoenen aan om klaar te zijn voor de stap richting een topclub, en lijkt er nu ook daadwerkelijk te mogen van gaan dromen. 

Kan Sevilla meestrijden voor de titel als het deze drie namen binnenhaalt?

Meest recent

Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

3
3
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

45
45
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

45
45
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

80
80
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

92
92
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

20
20
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

205
205
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

270
270
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

91
91
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

375
375
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

298
298
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

122
122
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

201
201
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

410
410
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

111
111
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

283
283
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

207
207
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

260
260
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

464
464
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

191
191
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

318
318
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

188
188
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

230
230
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

403
403

Meer sportnieuws