'Sevilla wil uitpakken met befaamd trio'

96 stemmen
'Sevilla wil uitpakken met befaamd trio'

FC Sevilla eindigde vorig seizoen op een vierde plaats in La Liga. Daardoor bleef de Andalusische topclub de grote concurrent uit eigen stad - Real Betis - voor, en mag het volgend seizoen opnieuw het kampioenenbal in. Met het oog op dat tornooi wil voorzitter Monchi uitpakken met enkele stevige transfers


Volgens Fichajes heeft de Sevilla-voorzitter zijn zinnen gezet op drie klinkende namen. De eerste grote naam die aan Sevilla wordt gelinkt is die van Luis Suarez. De Uruguayaan was vorig seizoen nog aan de slag bij Atlético Madrid, maar ziet zijn contract bij de Rojiblancos binnen vier dagen aflopen. Om die reden is de 35-jarige aanvaller een relatief 'goedkope' oplossing om het spitsenprobleem bij Sevilla op te lossen. Of Suarez zin heeft in een nieuw avontuur bij een Spaanse topclub, blijft echter nog maar de vraag. 

Naast Suarez zou ook Paolo Dybala op het lijstje van Monchi staan. De Argentijn is net als Suarez een vrije speler, en hoeft dus ook geen transferbedrag te kosten. De voorbije weken werd Dybala nadrukkelijk in verband gebracht met Internazionale, maar beide partijen bereikten nog steeds geen definitief akkoord. Net als bij Suarez zouden de torenhoge salariseisen van Dybala geen probleem te hoeven zijn voor de Andalusische topclub. 

Grote naam uit Ligue I

Los van de interesse in Suarez en Dybala zou Sevilla ook azen op de diensten van Houssem Aouar. De Fransman is al enkele jaren een sterkhouder bij Olympique Lyon, en zal in tegenstelling tot bovenstaande namen wel een aardige duit kosten. Zo wordt er gewag gemaakt van een transferbedrag van ongeveer 25 miljoen euro. De 23-jarige Aouar geeft al twee seizoenen aan om klaar te zijn voor de stap richting een topclub, en lijkt er nu ook daadwerkelijk te mogen van gaan dromen. 

Kan Sevilla meestrijden voor de titel als het deze drie namen binnenhaalt?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

17
17
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

32
32
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

168
168
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

57
57
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

70
70
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

134
134
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

169
169
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

174
174
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

61
61
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

143
143
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

286
286
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

361
361
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

77
77
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

534
534
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

73
73
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

439
439
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

634
634
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

246
246
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

300
300
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

100
100
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

912
912
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

493
493
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

150
150
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

458
458
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

608
608

Meer sportnieuws