'Sevilla wil uitpakken met befaamd trio'

door
'Sevilla wil uitpakken met befaamd trio'

FC Sevilla eindigde vorig seizoen op een vierde plaats in La Liga. Daardoor bleef de Andalusische topclub de grote concurrent uit eigen stad - Real Betis - voor, en mag het volgend seizoen opnieuw het kampioenenbal in. Met het oog op dat tornooi wil voorzitter Monchi uitpakken met enkele stevige transfers


Volgens Fichajes heeft de Sevilla-voorzitter zijn zinnen gezet op drie klinkende namen. De eerste grote naam die aan Sevilla wordt gelinkt is die van Luis Suarez. De Uruguayaan was vorig seizoen nog aan de slag bij Atlético Madrid, maar ziet zijn contract bij de Rojiblancos binnen vier dagen aflopen. Om die reden is de 35-jarige aanvaller een relatief 'goedkope' oplossing om het spitsenprobleem bij Sevilla op te lossen. Of Suarez zin heeft in een nieuw avontuur bij een Spaanse topclub, blijft echter nog maar de vraag. 

Naast Suarez zou ook Paolo Dybala op het lijstje van Monchi staan. De Argentijn is net als Suarez een vrije speler, en hoeft dus ook geen transferbedrag te kosten. De voorbije weken werd Dybala nadrukkelijk in verband gebracht met Internazionale, maar beide partijen bereikten nog steeds geen definitief akkoord. Net als bij Suarez zouden de torenhoge salariseisen van Dybala geen probleem te hoeven zijn voor de Andalusische topclub. 

Grote naam uit Ligue I

Los van de interesse in Suarez en Dybala zou Sevilla ook azen op de diensten van Houssem Aouar. De Fransman is al enkele jaren een sterkhouder bij Olympique Lyon, en zal in tegenstelling tot bovenstaande namen wel een aardige duit kosten. Zo wordt er gewag gemaakt van een transferbedrag van ongeveer 25 miljoen euro. De 23-jarige Aouar geeft al twee seizoenen aan om klaar te zijn voor de stap richting een topclub, en lijkt er nu ook daadwerkelijk te mogen van gaan dromen. 

Kan Sevilla meestrijden voor de titel als het deze drie namen binnenhaalt?

Meest recent

‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

13
13
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

13
13
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

39
39
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

125
125
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

79
79
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

216
216
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

114
114
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

80
80
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

50
50
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

457
457
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

176
176
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

69
69
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

112
112
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

112
112
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

138
138
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

165
165
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

86
86
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

98
98
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

70
70
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

172
172
'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Lange tijd leek Dender een vogel voor de kat te zijn, want de Kadavers begonnen dramatisch aan het ...

170
170
'Union haalt belangrijke slag thuis voor nieuw stadion'

Eén van de pijnpunten van het Belgische voetbal blijft de verouderde staat van de meeste ...

203
203
Titel voor Anderlecht? Hasi antwoordt duidelijk

Binnen een week trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterbreak weer op gang. Er resten ...

353
353
Transfertip voor Karetsas: "Bij deze club zal hij spelen"

Het lijkt er sterk op dat Kos Karetsas bezig is aan zijn laatste maanden bij KRC Genk. Het 18-jarige ...

194
194
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

123
123

Meer sportnieuws