'Sevilla wil uitpakken met befaamd trio'

96
'Sevilla wil uitpakken met befaamd trio'

FC Sevilla eindigde vorig seizoen op een vierde plaats in La Liga. Daardoor bleef de Andalusische topclub de grote concurrent uit eigen stad - Real Betis - voor, en mag het volgend seizoen opnieuw het kampioenenbal in. Met het oog op dat tornooi wil voorzitter Monchi uitpakken met enkele stevige transfers. 


Volgens Fichajes heeft de Sevilla-voorzitter zijn zinnen gezet op drie klinkende namen. De eerste grote naam die aan Sevilla wordt gelinkt is die van Luis Suarez. De Uruguayaan was vorig seizoen nog aan de slag bij Atlético Madrid, maar ziet zijn contract bij de Rojiblancos binnen vier dagen aflopen. Om die reden is de 35-jarige aanvaller een relatief 'goedkope' oplossing om het spitsenprobleem bij Sevilla op te lossen. Of Suarez zin heeft in een nieuw avontuur bij een Spaanse topclub, blijft echter nog maar de vraag. 

Naast Suarez zou ook Paolo Dybala op het lijstje van Monchi staan. De Argentijn is net als Suarez een vrije speler, en hoeft dus ook geen transferbedrag te kosten. De voorbije weken werd Dybala nadrukkelijk in verband gebracht met Internazionale, maar beide partijen bereikten nog steeds geen definitief akkoord. Net als bij Suarez zouden de torenhoge salariseisen van Dybala geen probleem te hoeven zijn voor de Andalusische topclub. 

Grote naam uit Ligue I

Los van de interesse in Suarez en Dybala zou Sevilla ook azen op de diensten van Houssem Aouar. De Fransman is al enkele jaren een sterkhouder bij Olympique Lyon, en zal in tegenstelling tot bovenstaande namen wel een aardige duit kosten. Zo wordt er gewag gemaakt van een transferbedrag van ongeveer 25 miljoen euro. De 23-jarige Aouar geeft al twee seizoenen aan om klaar te zijn voor de stap richting een topclub, en lijkt er nu ook daadwerkelijk te mogen van gaan dromen. 

Kan Sevilla meestrijden voor de titel als het deze drie namen binnenhaalt?

Meest recent

'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

12
12
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

20
20
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

113
113
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

76
76
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

49
49
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

162
162
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

154
154
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

29
29
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

213
213
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

122
122
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

204
204
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

203
203
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

282
282
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

226
226
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

297
297
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

463
463
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

215
215
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

201
201
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

177
177
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

158
158
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

227
227
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

143
143

Meer sportnieuws