'Sevilla wil uitpakken met befaamd trio'

door
'Sevilla wil uitpakken met befaamd trio'

FC Sevilla eindigde vorig seizoen op een vierde plaats in La Liga. Daardoor bleef de Andalusische topclub de grote concurrent uit eigen stad - Real Betis - voor, en mag het volgend seizoen opnieuw het kampioenenbal in. Met het oog op dat tornooi wil voorzitter Monchi uitpakken met enkele stevige transfers


Volgens Fichajes heeft de Sevilla-voorzitter zijn zinnen gezet op drie klinkende namen. De eerste grote naam die aan Sevilla wordt gelinkt is die van Luis Suarez. De Uruguayaan was vorig seizoen nog aan de slag bij Atlético Madrid, maar ziet zijn contract bij de Rojiblancos binnen vier dagen aflopen. Om die reden is de 35-jarige aanvaller een relatief 'goedkope' oplossing om het spitsenprobleem bij Sevilla op te lossen. Of Suarez zin heeft in een nieuw avontuur bij een Spaanse topclub, blijft echter nog maar de vraag. 

Naast Suarez zou ook Paolo Dybala op het lijstje van Monchi staan. De Argentijn is net als Suarez een vrije speler, en hoeft dus ook geen transferbedrag te kosten. De voorbije weken werd Dybala nadrukkelijk in verband gebracht met Internazionale, maar beide partijen bereikten nog steeds geen definitief akkoord. Net als bij Suarez zouden de torenhoge salariseisen van Dybala geen probleem te hoeven zijn voor de Andalusische topclub. 

Grote naam uit Ligue I

Los van de interesse in Suarez en Dybala zou Sevilla ook azen op de diensten van Houssem Aouar. De Fransman is al enkele jaren een sterkhouder bij Olympique Lyon, en zal in tegenstelling tot bovenstaande namen wel een aardige duit kosten. Zo wordt er gewag gemaakt van een transferbedrag van ongeveer 25 miljoen euro. De 23-jarige Aouar geeft al twee seizoenen aan om klaar te zijn voor de stap richting een topclub, en lijkt er nu ook daadwerkelijk te mogen van gaan dromen. 

Kan Sevilla meestrijden voor de titel als het deze drie namen binnenhaalt?

Meest recent

Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

9
9
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

190
190
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

8
8
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

174
174
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

114
114
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

117
117
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

252
252
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

146
146
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

46
46
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

33
33
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

212
212
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

78
78
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

290
290
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

159
159
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

41
41
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

192
192
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

250
250
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

76
76
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

215
215
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

71
71
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

109
109
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

276
276
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

91
91
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

828
828
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

487
487

Meer sportnieuws