'KV Kortrijk speurt naar versterking in Ligue I'

98 stemmen
'KV Kortrijk speurt naar versterking in Ligue I'

Karim Belhocine en KV Kortrijk bereiden zich in alle rust voor op het nieuwe seizoen. De West-Vlamingen haalden al stevig uit op de transfermarkt, en daar lijkt vooralsnog geen verandering in te gaan komen. Zo blijft de radar van de KVK-scoutingcel vooral gericht op de Franse spelersmarkt. 


Enkele dagen geleden stelde KV Kortrijk nog Habib Keita voor. De Malinese middenvelder wordt een grote toekomst voorspeld, en zal voor het komende seizoen op huurbasis overkomen van Olympique Lyon. Naast de komst van Keita wordt nu ook werk gemaakt van een overgang van Brandon Domingues. De 22-jarige centrale middenvelder is op dit moment actief bij Troyes, waar hij het voorbije seizoen vooral bankzitter was. 

Ondanks zijn bankzittersstatuut kwam Domingues toch tot elf optredens in de Franse hoogste klasse. Daarin was hij goed voor één doelpunt. KV Kortrijk is echter niet de enige gegadigde die de Fransman graag aan zijn selectie zou willen toevoegen. Ook het Zwitserse FC Sion zou zich volgens L'Equipe reeds gemeld hebben bij Troyes. 

Resem nieuwkomers

Naast de recente komst van Keita - en de mogelijke overgang van Domingues - heeft Karim Belhocine al vier andere nieuwkomers mogen verwelkomen op training. Zo werden eerder al Tom Vandenberghe (SK Deinze), Youssef Challouk (SK Deinze), Dion De Neve (SV Zulte Waregem) en Jemal Tabidze (UFA) voorgesteld als nieuwste aanwinsten. De komende weken zullen daar ongetwijfeld nog enkele namen bijkomen. Karim Belhocine gaf immers al aan dat de nood aan versterking bijzonder hoog is bij de Kortrijkzanen. 

Zal KVK een rustig seizoen beleven?

Meest recent

'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

26
26
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

87
87
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

145
145
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

198
198
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

304
304
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

66
66
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

555
555
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

616
616
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

325
325
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

440
440
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

71
71
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

214
214
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

71
71
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

120
120
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

554
554
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

719
719
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

227
227
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

171
171
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

192
192
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

445
445
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

115
115
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

125
125
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

197
197
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

636
636
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

90
90

Meer sportnieuws