'KV Kortrijk speurt naar versterking in Ligue I'

door
'KV Kortrijk speurt naar versterking in Ligue I'

Karim Belhocine en KV Kortrijk bereiden zich in alle rust voor op het nieuwe seizoen. De West-Vlamingen haalden al stevig uit op de transfermarkt, en daar lijkt vooralsnog geen verandering in te gaan komen. Zo blijft de radar van de KVK-scoutingcel vooral gericht op de Franse spelersmarkt. 


Enkele dagen geleden stelde KV Kortrijk nog Habib Keita voor. De Malinese middenvelder wordt een grote toekomst voorspeld, en zal voor het komende seizoen op huurbasis overkomen van Olympique Lyon. Naast de komst van Keita wordt nu ook werk gemaakt van een overgang van Brandon Domingues. De 22-jarige centrale middenvelder is op dit moment actief bij Troyes, waar hij het voorbije seizoen vooral bankzitter was. 

Ondanks zijn bankzittersstatuut kwam Domingues toch tot elf optredens in de Franse hoogste klasse. Daarin was hij goed voor één doelpunt. KV Kortrijk is echter niet de enige gegadigde die de Fransman graag aan zijn selectie zou willen toevoegen. Ook het Zwitserse FC Sion zou zich volgens L'Equipe reeds gemeld hebben bij Troyes. 

Resem nieuwkomers

Naast de recente komst van Keita - en de mogelijke overgang van Domingues - heeft Karim Belhocine al vier andere nieuwkomers mogen verwelkomen op training. Zo werden eerder al Tom Vandenberghe (SK Deinze), Youssef Challouk (SK Deinze), Dion De Neve (SV Zulte Waregem) en Jemal Tabidze (UFA) voorgesteld als nieuwste aanwinsten. De komende weken zullen daar ongetwijfeld nog enkele namen bijkomen. Karim Belhocine gaf immers al aan dat de nood aan versterking bijzonder hoog is bij de Kortrijkzanen. 

LEES OOK: Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

Zal KVK een rustig seizoen beleven?

Meest recent

Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

45
45
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

11
11
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

324
324
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

82
82
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

303
303
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

219
219
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

125
125
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

685
685
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

134
134
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

55
55
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

143
143
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

174
174
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

864
864
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

149
149
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

224
224
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

95
95
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

238
238
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

1116
1116
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

300
300
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

243
243
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

203
203
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

241
241
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

513
513
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

627
627

Meer sportnieuws