KV Mechelen verwelkomt nieuw gezicht op stage

134 stemmen
KV Mechelen verwelkomt nieuw gezicht op stage

Bij KV Mechelen bereidt men zich voor op een nieuw tijdperk. Wouter Vrancken trok na vier seizoenen bij de Maneblussers de deur achter zich dicht, en verkoos een avontuur bij KRC Genk. Ondertussen liet KV Mechelen er geen gras over groeien, en presenteerde men snel na het vertrek van Vrancken zijn nieuwe hoofdtrainer. Danny Buijs zal tijdens het komende seizoen de troepen Achter de Kazerne leiden. 


KV Mechelen vertrok vandaag op stage richting het Nederlandse Alkmaar. Daar wil Danny Buijs zijn troepen voorbereiden op de start van het komende seizoen. Naast 29 spelers verwelkomde men bij de Maneblussers ook een nieuw gezicht op stage. Dave Lens wordt naar alle waarschijnlijkheid de nieuwe physical coach van KVM, en trok alvast mee op stage. 

Het voorbije seizoen was Lens al actief als performance coach van de Mechelse U23. Daarvoor bekleedde hij even dezelfde functie bij Union SG. Het zou de eerste keer in de carrière van Lens zijn dat hij de stap richting een A-elftal zet. Tijdens de vorige oefenwedstrijd tegen KV Kortrijk nam Lens al de opwarming van de spelers voor zijn rekening, waardoor de kans op een definitieve opwaardering als Physical Coach volgens Het Nieuwsblad bijzonder waarschijnlijk is. 

Zware blessure Mrabti

De komst van Lens als nieuwe physical coach mag wel niet gelinkt worden aan de recente blessure van KVM-sterkhouder Kerem Mrabti. De Zweed zal de komende vijf maanden onbeschikbaar zijn voor KV Mechelen vanwege een gescheurde kruisband. Die blessure liep de aanvaller echter op bij de Zweedse nationale ploeg. Daar verdraaide hij zijn knie op training. 

LEES OOK: Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Zal KV Mechelen volgend seizoen meestrijden voor POI?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

42
42
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

46
46
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

67
67
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

420
420
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

243
243
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

122
122
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

121
121
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

69
69
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

184
184
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

165
165
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

483
483
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

573
573
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

299
299
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

551
551
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

452
452
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

629
629
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

279
279
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

88
88
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

272
272
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

314
314
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

173
173
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

409
409
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

261
261
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

693
693

Meer sportnieuws