KV Mechelen verwelkomt nieuw gezicht op stage

134 stemmen
KV Mechelen verwelkomt nieuw gezicht op stage

Bij KV Mechelen bereidt men zich voor op een nieuw tijdperk. Wouter Vrancken trok na vier seizoenen bij de Maneblussers de deur achter zich dicht, en verkoos een avontuur bij KRC Genk. Ondertussen liet KV Mechelen er geen gras over groeien, en presenteerde men snel na het vertrek van Vrancken zijn nieuwe hoofdtrainer. Danny Buijs zal tijdens het komende seizoen de troepen Achter de Kazerne leiden. 


KV Mechelen vertrok vandaag op stage richting het Nederlandse Alkmaar. Daar wil Danny Buijs zijn troepen voorbereiden op de start van het komende seizoen. Naast 29 spelers verwelkomde men bij de Maneblussers ook een nieuw gezicht op stage. Dave Lens wordt naar alle waarschijnlijkheid de nieuwe physical coach van KVM, en trok alvast mee op stage. 

Het voorbije seizoen was Lens al actief als performance coach van de Mechelse U23. Daarvoor bekleedde hij even dezelfde functie bij Union SG. Het zou de eerste keer in de carrière van Lens zijn dat hij de stap richting een A-elftal zet. Tijdens de vorige oefenwedstrijd tegen KV Kortrijk nam Lens al de opwarming van de spelers voor zijn rekening, waardoor de kans op een definitieve opwaardering als Physical Coach volgens Het Nieuwsblad bijzonder waarschijnlijk is. 

Zware blessure Mrabti

De komst van Lens als nieuwe physical coach mag wel niet gelinkt worden aan de recente blessure van KVM-sterkhouder Kerem Mrabti. De Zweed zal de komende vijf maanden onbeschikbaar zijn voor KV Mechelen vanwege een gescheurde kruisband. Die blessure liep de aanvaller echter op bij de Zweedse nationale ploeg. Daar verdraaide hij zijn knie op training. 

LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

🚀

Zal KV Mechelen volgend seizoen meestrijden voor POI?

Meest recent

'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

43
43
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

149
149
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

166
166
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

252
252
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

83
83
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1261
1261
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

122
122
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

178
178
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

169
169
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

57
57
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

307
307
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

302
302
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

132
132
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

149
149
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

50
50
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

404
404
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

45
45
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

375
375
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

127
127
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

366
366
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

151
151
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

284
284
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

211
211

Meer sportnieuws