KV Mechelen verwelkomt nieuw gezicht op stage

134 stemmen
KV Mechelen verwelkomt nieuw gezicht op stage

Bij KV Mechelen bereidt men zich voor op een nieuw tijdperk. Wouter Vrancken trok na vier seizoenen bij de Maneblussers de deur achter zich dicht, en verkoos een avontuur bij KRC Genk. Ondertussen liet KV Mechelen er geen gras over groeien, en presenteerde men snel na het vertrek van Vrancken zijn nieuwe hoofdtrainer. Danny Buijs zal tijdens het komende seizoen de troepen Achter de Kazerne leiden. 


KV Mechelen vertrok vandaag op stage richting het Nederlandse Alkmaar. Daar wil Danny Buijs zijn troepen voorbereiden op de start van het komende seizoen. Naast 29 spelers verwelkomde men bij de Maneblussers ook een nieuw gezicht op stage. Dave Lens wordt naar alle waarschijnlijkheid de nieuwe physical coach van KVM, en trok alvast mee op stage. 

Het voorbije seizoen was Lens al actief als performance coach van de Mechelse U23. Daarvoor bekleedde hij even dezelfde functie bij Union SG. Het zou de eerste keer in de carrière van Lens zijn dat hij de stap richting een A-elftal zet. Tijdens de vorige oefenwedstrijd tegen KV Kortrijk nam Lens al de opwarming van de spelers voor zijn rekening, waardoor de kans op een definitieve opwaardering als Physical Coach volgens Het Nieuwsblad bijzonder waarschijnlijk is. 

Zware blessure Mrabti

De komst van Lens als nieuwe physical coach mag wel niet gelinkt worden aan de recente blessure van KVM-sterkhouder Kerem Mrabti. De Zweed zal de komende vijf maanden onbeschikbaar zijn voor KV Mechelen vanwege een gescheurde kruisband. Die blessure liep de aanvaller echter op bij de Zweedse nationale ploeg. Daar verdraaide hij zijn knie op training. 

LEES OOK: 'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

🚀

Zal KV Mechelen volgend seizoen meestrijden voor POI?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

13
13
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

19
19
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

42
42
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

80
80
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

56
56
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

86
86
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

358
358
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

198
198
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

62
62
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

46
46
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

367
367
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

122
122
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

747
747
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

112
112
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

106
106
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

206
206
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

379
379
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

348
348
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

575
575
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1007
1007
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws