KV Mechelen verwelkomt nieuw gezicht op stage

door
KV Mechelen verwelkomt nieuw gezicht op stage

Bij KV Mechelen bereidt men zich voor op een nieuw tijdperk. Wouter Vrancken trok na vier seizoenen bij de Maneblussers de deur achter zich dicht, en verkoos een avontuur bij KRC Genk. Ondertussen liet KV Mechelen er geen gras over groeien, en presenteerde men snel na het vertrek van Vrancken zijn nieuwe hoofdtrainer. Danny Buijs zal tijdens het komende seizoen de troepen Achter de Kazerne leiden. 


KV Mechelen vertrok vandaag op stage richting het Nederlandse Alkmaar. Daar wil Danny Buijs zijn troepen voorbereiden op de start van het komende seizoen. Naast 29 spelers verwelkomde men bij de Maneblussers ook een nieuw gezicht op stage. Dave Lens wordt naar alle waarschijnlijkheid de nieuwe physical coach van KVM, en trok alvast mee op stage. 

Het voorbije seizoen was Lens al actief als performance coach van de Mechelse U23. Daarvoor bekleedde hij even dezelfde functie bij Union SG. Het zou de eerste keer in de carrière van Lens zijn dat hij de stap richting een A-elftal zet. Tijdens de vorige oefenwedstrijd tegen KV Kortrijk nam Lens al de opwarming van de spelers voor zijn rekening, waardoor de kans op een definitieve opwaardering als Physical Coach volgens Het Nieuwsblad bijzonder waarschijnlijk is. 

Zware blessure Mrabti

De komst van Lens als nieuwe physical coach mag wel niet gelinkt worden aan de recente blessure van KVM-sterkhouder Kerem Mrabti. De Zweed zal de komende vijf maanden onbeschikbaar zijn voor KV Mechelen vanwege een gescheurde kruisband. Die blessure liep de aanvaller echter op bij de Zweedse nationale ploeg. Daar verdraaide hij zijn knie op training. 

LEES OOK: Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

Zal KV Mechelen volgend seizoen meestrijden voor POI?

Meest recent

Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

9
9
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

15
15
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

280
280
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

65
65
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

120
120
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

124
124
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

152
152
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

113
113
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

72
72
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

49
49
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

89
89
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

352
352
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

199
199
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

294
294
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

134
134
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

209
209
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

267
267
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

612
612
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

235
235
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

240
240
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

117
117
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

431
431
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

338
338
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

301
301
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

473
473

Meer sportnieuws