KV Mechelen verwelkomt nieuw gezicht op stage

134 stemmen
KV Mechelen verwelkomt nieuw gezicht op stage

Bij KV Mechelen bereidt men zich voor op een nieuw tijdperk. Wouter Vrancken trok na vier seizoenen bij de Maneblussers de deur achter zich dicht, en verkoos een avontuur bij KRC Genk. Ondertussen liet KV Mechelen er geen gras over groeien, en presenteerde men snel na het vertrek van Vrancken zijn nieuwe hoofdtrainer. Danny Buijs zal tijdens het komende seizoen de troepen Achter de Kazerne leiden. 


KV Mechelen vertrok vandaag op stage richting het Nederlandse Alkmaar. Daar wil Danny Buijs zijn troepen voorbereiden op de start van het komende seizoen. Naast 29 spelers verwelkomde men bij de Maneblussers ook een nieuw gezicht op stage. Dave Lens wordt naar alle waarschijnlijkheid de nieuwe physical coach van KVM, en trok alvast mee op stage. 

Het voorbije seizoen was Lens al actief als performance coach van de Mechelse U23. Daarvoor bekleedde hij even dezelfde functie bij Union SG. Het zou de eerste keer in de carrière van Lens zijn dat hij de stap richting een A-elftal zet. Tijdens de vorige oefenwedstrijd tegen KV Kortrijk nam Lens al de opwarming van de spelers voor zijn rekening, waardoor de kans op een definitieve opwaardering als Physical Coach volgens Het Nieuwsblad bijzonder waarschijnlijk is. 

Zware blessure Mrabti

De komst van Lens als nieuwe physical coach mag wel niet gelinkt worden aan de recente blessure van KVM-sterkhouder Kerem Mrabti. De Zweed zal de komende vijf maanden onbeschikbaar zijn voor KV Mechelen vanwege een gescheurde kruisband. Die blessure liep de aanvaller echter op bij de Zweedse nationale ploeg. Daar verdraaide hij zijn knie op training. 

LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

🚀

Zal KV Mechelen volgend seizoen meestrijden voor POI?

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

151
151
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

99
99
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

165
165
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

221
221
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

221
221
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

347
347
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

83
83
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

649
649
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

709
709
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

376
376
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

467
467
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

74
74
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

224
224
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

80
80
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

123
123
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

568
568
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

741
741
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

238
238
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

180
180
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

194
194
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

449
449
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

120
120
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

128
128
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

201
201
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

646
646

Meer sportnieuws