'Anderlecht vreest: Inter meldt zich voor sterkhouder'

340 stemmen
'Anderlecht vreest: Inter meldt zich voor sterkhouder'

RSC Anderlecht zal zich eerstdaags gaan versterken met Sebastiano Esposito. De Italiaanse spits zal voor één seizoen gehuurd worden van Internazionale, en Paars-Wit wist ook een aankoopoptie te bedingen. Aangezien Esposito op dit moment zijn medische proeven aflegt bij de medische cel van de Brusselaars, lijkt niets zijn komst nog in de weg te staan. 


Los van de komst van Esposito richting Anderlecht heeft Internazionale echter ook wel een ander plan. Volgens Tuttomercatoweb zou de delegatie van de Italiaanse topclub niet alleen voor de afronding van de transfer van de aanvaller naar Brussel zijn afgezakt. Zo zou Inter ook willen informeren naar Sergio Gomez. De Spanjaard zou een interessante piste zijn voor de Italiaanse vice-kampioen na het vertrek van Ivan Perisic. 

Of Anderlecht ook daadwerkelijk wil meewerken aan een transfer van Sergio Gomez blijft nog maar de vraag. De Spanjaard streek vorig seizoen neer in Neerpede, en ontpopte zich meteen tot één van dé seizoensrevelaties op de linksachter. Met zijn aanvallende impulsen was Gomez ook meteen de assistenkoning in zijn debuutjaar bij Anderlecht. Zijn marktwaarde wordt geschat op tien miljoen euro. 

Na Brussel richting Eindhoven

De Inter-delegatie heeft na het bezoek aan Brussel echter wel nog een volgende ontmoeting gepland. Zo zullen ze richting Eindhoven trekken, waar ze met PSV willen onderhandelen over een eventuele komst van Cody Gakpo. De 23-jarige Nederlander kan - net als Sergio Gomez - uit de voeten op de linkerflank, maar zal wel een aardige duit meer kosten dan de Spanjaard. De marktwaarde van de Oranje-international wordt namelijk geschat op dertig miljoen euro. 

LEES OOK: 'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Moet Anderlecht er alles aan doen om Gomez te houden?

Meest recent

Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

15
15
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

7
7
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

60
60
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

246
246
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

86
86
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

39
39
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

214
214
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

160
160
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

95
95
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

143
143
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

382
382
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

55
55
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

427
427
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

108
108
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

307
307
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

177
177
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

435
435
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

481
481
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

474
474
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

108
108
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

583
583
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

208
208
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

60
60
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

689
689

Meer sportnieuws