'Anderlecht vreest: Inter meldt zich voor sterkhouder'

door
'Anderlecht vreest: Inter meldt zich voor sterkhouder'

RSC Anderlecht zal zich eerstdaags gaan versterken met Sebastiano Esposito. De Italiaanse spits zal voor één seizoen gehuurd worden van Internazionale, en Paars-Wit wist ook een aankoopoptie te bedingen. Aangezien Esposito op dit moment zijn medische proeven aflegt bij de medische cel van de Brusselaars, lijkt niets zijn komst nog in de weg te staan. 


Los van de komst van Esposito richting Anderlecht heeft Internazionale echter ook wel een ander plan. Volgens Tuttomercatoweb zou de delegatie van de Italiaanse topclub niet alleen voor de afronding van de transfer van de aanvaller naar Brussel zijn afgezakt. Zo zou Inter ook willen informeren naar Sergio Gomez. De Spanjaard zou een interessante piste zijn voor de Italiaanse vice-kampioen na het vertrek van Ivan Perisic. 

Of Anderlecht ook daadwerkelijk wil meewerken aan een transfer van Sergio Gomez blijft nog maar de vraag. De Spanjaard streek vorig seizoen neer in Neerpede, en ontpopte zich meteen tot één van dé seizoensrevelaties op de linksachter. Met zijn aanvallende impulsen was Gomez ook meteen de assistenkoning in zijn debuutjaar bij Anderlecht. Zijn marktwaarde wordt geschat op tien miljoen euro. 

Na Brussel richting Eindhoven

De Inter-delegatie heeft na het bezoek aan Brussel echter wel nog een volgende ontmoeting gepland. Zo zullen ze richting Eindhoven trekken, waar ze met PSV willen onderhandelen over een eventuele komst van Cody Gakpo. De 23-jarige Nederlander kan - net als Sergio Gomez - uit de voeten op de linkerflank, maar zal wel een aardige duit meer kosten dan de Spanjaard. De marktwaarde van de Oranje-international wordt namelijk geschat op dertig miljoen euro. 

LEES OOK: 'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Moet Anderlecht er alles aan doen om Gomez te houden?

Meest recent

"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

31
31
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

67
67
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

79
79
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

160
160
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

136
136
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

62
62
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

273
273
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

360
360
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

36
36
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

58
58
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

306
306
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

340
340
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

141
141
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

108
108
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

103
103
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

303
303
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

86
86
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

386
386
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

126
126
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

294
294
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

443
443
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

276
276
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

788
788
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

304
304
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183

Meer sportnieuws