'Belgische topclubs grijpen naast Marin'

door
'Belgische topclubs grijpen naast Marin'

De Belgische voetballiefhebbers zullen de passage van Razvan Marin in onze Jupiler Pro League niet snel vergeten. De Roemeense middenvelder, die tussen 2017 en 2019 het mooie weer maakte bij Standard Luik, versierde vandaag een knappe transfer in de Serie A. 


Razvan Marin was de voorbije twee seizoenen aan de slag bij het Italiaanse Cagliari. De Sardijnse ploeg degradeerde dit seizoen echter uit de Serie A, waardoor Marin het in eerste instantie op het tweede niveau in Italië diende te proberen. Volgens Gianluca Di Marzio zijn de sterke prestaties van de Roemeen echter niet onopgemerkt voorbij gegaan. Zo versierde Marin een akkoord met Empoli, dat in totaal zeven miljoen euro betaalt voor zijn diensten. 

Een koopje gezien de marktwaarde van de 26-jarige Marin geschat wordt op tien miljoen euro. Normaal gezien wordt de Roemeen morgen voorgesteld bij Empoli, waar hij zijn handtekening onder een meerjarig contract zette. De Belgische topclubs vissen dus definitief achter het net voor de centrale middenvelder. Ondanks het feit dat er nauwelijks geruchten opdoken rond mogelijke interesse vanuit België, staat het immers vast dat Marin voor tal van JPL-clubs een interessante optie had geweest. 

Op het goede spoor na Ajax-fiasco

In 2019 speelde Marin een ijzersterk seizoen bij Standard Luik. De Roemeen was in totaal goed voor tien doelpunten, waardoor Ajax zijn zinnen zette op de middenvelder. De Amsterdammers kwamen uiteindelijk met 12,5 miljoen euro over de boeg voor Marin, maar zijn Ajax-avontuur werd weliswaar een fiasco. In de Eredivisie vond de Roemeen nooit zijn draai, waarna Ajax hem stalde bij Cagliari. Daar liet Marin opnieuw vlagen van zijn klasse zien, en toonde hij dat hij een plaats heeft in een Europese topcompetitie. 

LEES OOK: Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marin heeft altijd zijn plaats bij de Belgische topclubs.

Meest recent

'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

23
23
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

177
177
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

116
116
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

98
98
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

67
67
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

83
83
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

49
49
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

169
169
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

43
43
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

248
248
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

191
191
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

166
166
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

402
402
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

485
485
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

69
69
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

123
123
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

319
319
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

143
143
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

201
201
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

235
235
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

411
411
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

444
444
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

287
287
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

221
221
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

82
82

Meer sportnieuws