'Belgische topclubs grijpen naast Marin'

176 stemmen
'Belgische topclubs grijpen naast Marin'

De Belgische voetballiefhebbers zullen de passage van Razvan Marin in onze Jupiler Pro League niet snel vergeten. De Roemeense middenvelder, die tussen 2017 en 2019 het mooie weer maakte bij Standard Luik, versierde vandaag een knappe transfer in de Serie A. 


Razvan Marin was de voorbije twee seizoenen aan de slag bij het Italiaanse Cagliari. De Sardijnse ploeg degradeerde dit seizoen echter uit de Serie A, waardoor Marin het in eerste instantie op het tweede niveau in Italië diende te proberen. Volgens Gianluca Di Marzio zijn de sterke prestaties van de Roemeen echter niet onopgemerkt voorbij gegaan. Zo versierde Marin een akkoord met Empoli, dat in totaal zeven miljoen euro betaalt voor zijn diensten. 

Een koopje gezien de marktwaarde van de 26-jarige Marin geschat wordt op tien miljoen euro. Normaal gezien wordt de Roemeen morgen voorgesteld bij Empoli, waar hij zijn handtekening onder een meerjarig contract zette. De Belgische topclubs vissen dus definitief achter het net voor de centrale middenvelder. Ondanks het feit dat er nauwelijks geruchten opdoken rond mogelijke interesse vanuit België, staat het immers vast dat Marin voor tal van JPL-clubs een interessante optie had geweest. 

Op het goede spoor na Ajax-fiasco

In 2019 speelde Marin een ijzersterk seizoen bij Standard Luik. De Roemeen was in totaal goed voor tien doelpunten, waardoor Ajax zijn zinnen zette op de middenvelder. De Amsterdammers kwamen uiteindelijk met 12,5 miljoen euro over de boeg voor Marin, maar zijn Ajax-avontuur werd weliswaar een fiasco. In de Eredivisie vond de Roemeen nooit zijn draai, waarna Ajax hem stalde bij Cagliari. Daar liet Marin opnieuw vlagen van zijn klasse zien, en toonde hij dat hij een plaats heeft in een Europese topcompetitie. 

LEES OOK: 'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

Marin heeft altijd zijn plaats bij de Belgische topclubs.

Meest recent

'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

362
362
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

9
9
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

100
100
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

56
56
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

293
293
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

351
351
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

64
64
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

101
101
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

604
604
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

77
77
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

62
62
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

60
60
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

128
128
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

111
111
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

105
105
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

93
93
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

133
133
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

45
45
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

214
214
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

267
267
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

628
628
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

73
73
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

198
198

Meer sportnieuws