'Belgische topclubs grijpen naast Marin'

door
'Belgische topclubs grijpen naast Marin'

De Belgische voetballiefhebbers zullen de passage van Razvan Marin in onze Jupiler Pro League niet snel vergeten. De Roemeense middenvelder, die tussen 2017 en 2019 het mooie weer maakte bij Standard Luik, versierde vandaag een knappe transfer in de Serie A. 


Razvan Marin was de voorbije twee seizoenen aan de slag bij het Italiaanse Cagliari. De Sardijnse ploeg degradeerde dit seizoen echter uit de Serie A, waardoor Marin het in eerste instantie op het tweede niveau in Italië diende te proberen. Volgens Gianluca Di Marzio zijn de sterke prestaties van de Roemeen echter niet onopgemerkt voorbij gegaan. Zo versierde Marin een akkoord met Empoli, dat in totaal zeven miljoen euro betaalt voor zijn diensten. 

Een koopje gezien de marktwaarde van de 26-jarige Marin geschat wordt op tien miljoen euro. Normaal gezien wordt de Roemeen morgen voorgesteld bij Empoli, waar hij zijn handtekening onder een meerjarig contract zette. De Belgische topclubs vissen dus definitief achter het net voor de centrale middenvelder. Ondanks het feit dat er nauwelijks geruchten opdoken rond mogelijke interesse vanuit België, staat het immers vast dat Marin voor tal van JPL-clubs een interessante optie had geweest. 

Op het goede spoor na Ajax-fiasco

In 2019 speelde Marin een ijzersterk seizoen bij Standard Luik. De Roemeen was in totaal goed voor tien doelpunten, waardoor Ajax zijn zinnen zette op de middenvelder. De Amsterdammers kwamen uiteindelijk met 12,5 miljoen euro over de boeg voor Marin, maar zijn Ajax-avontuur werd weliswaar een fiasco. In de Eredivisie vond de Roemeen nooit zijn draai, waarna Ajax hem stalde bij Cagliari. Daar liet Marin opnieuw vlagen van zijn klasse zien, en toonde hij dat hij een plaats heeft in een Europese topcompetitie. 

LEES OOK: Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Marin heeft altijd zijn plaats bij de Belgische topclubs.

Meest recent

Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

0
0
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

22
22
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

52
52
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

29
29
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

42
42
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

268
268
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

104
104
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

113
113
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

30
30
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

54
54
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

119
119
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

115
115
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

234
234
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

197
197
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

37
37
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

211
211
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

22
22
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

46
46
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

286
286
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

94
94
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

49
49
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

131
131
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

182
182
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

41
41
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

126
126

Meer sportnieuws