'Belgische topclubs grijpen naast Marin'

door
'Belgische topclubs grijpen naast Marin'

De Belgische voetballiefhebbers zullen de passage van Razvan Marin in onze Jupiler Pro League niet snel vergeten. De Roemeense middenvelder, die tussen 2017 en 2019 het mooie weer maakte bij Standard Luik, versierde vandaag een knappe transfer in de Serie A. 


Razvan Marin was de voorbije twee seizoenen aan de slag bij het Italiaanse Cagliari. De Sardijnse ploeg degradeerde dit seizoen echter uit de Serie A, waardoor Marin het in eerste instantie op het tweede niveau in Italië diende te proberen. Volgens Gianluca Di Marzio zijn de sterke prestaties van de Roemeen echter niet onopgemerkt voorbij gegaan. Zo versierde Marin een akkoord met Empoli, dat in totaal zeven miljoen euro betaalt voor zijn diensten. 

Een koopje gezien de marktwaarde van de 26-jarige Marin geschat wordt op tien miljoen euro. Normaal gezien wordt de Roemeen morgen voorgesteld bij Empoli, waar hij zijn handtekening onder een meerjarig contract zette. De Belgische topclubs vissen dus definitief achter het net voor de centrale middenvelder. Ondanks het feit dat er nauwelijks geruchten opdoken rond mogelijke interesse vanuit België, staat het immers vast dat Marin voor tal van JPL-clubs een interessante optie had geweest. 

Op het goede spoor na Ajax-fiasco

In 2019 speelde Marin een ijzersterk seizoen bij Standard Luik. De Roemeen was in totaal goed voor tien doelpunten, waardoor Ajax zijn zinnen zette op de middenvelder. De Amsterdammers kwamen uiteindelijk met 12,5 miljoen euro over de boeg voor Marin, maar zijn Ajax-avontuur werd weliswaar een fiasco. In de Eredivisie vond de Roemeen nooit zijn draai, waarna Ajax hem stalde bij Cagliari. Daar liet Marin opnieuw vlagen van zijn klasse zien, en toonde hij dat hij een plaats heeft in een Europese topcompetitie. 

LEES OOK: Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

Marin heeft altijd zijn plaats bij de Belgische topclubs.

Meest recent

Domper Anderlecht: verdict voor Stroeykens en Camara bekend

Deze week is de Africa Cup van start gegaan en daardoor moeten ook heel wat Belgische clubs een ...

14
14
Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Voor de Rode Duivels zal 2026 in het teken staan van het WK. In maart trekken ze al naar de ...

16
16
Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

94
94
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

218
218
Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Cristiano Ronaldo verdient een fortuin in Saudi-Arabië en de Portugese superster heeft aldus ...

51
51
'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Lionel Messi en zijn familie heeft een ferme klap geïncasseerd. Volgens Argentijnse media is de ...

44
44
‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

De wintermercato staat voor de deur en dan draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Ook in ...

74
74
Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

51
51
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

148
148
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

378
378
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

113
113
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

178
178
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

632
632
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

69
69
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

303
303
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

216
216
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

1263
1263
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

261
261
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

940
940
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

638
638
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

700
700
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

622
622
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

144
144
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

39
39

Meer sportnieuws