'Belgische topclubs grijpen naast Marin'

door
'Belgische topclubs grijpen naast Marin'

De Belgische voetballiefhebbers zullen de passage van Razvan Marin in onze Jupiler Pro League niet snel vergeten. De Roemeense middenvelder, die tussen 2017 en 2019 het mooie weer maakte bij Standard Luik, versierde vandaag een knappe transfer in de Serie A. 


Razvan Marin was de voorbije twee seizoenen aan de slag bij het Italiaanse Cagliari. De Sardijnse ploeg degradeerde dit seizoen echter uit de Serie A, waardoor Marin het in eerste instantie op het tweede niveau in Italië diende te proberen. Volgens Gianluca Di Marzio zijn de sterke prestaties van de Roemeen echter niet onopgemerkt voorbij gegaan. Zo versierde Marin een akkoord met Empoli, dat in totaal zeven miljoen euro betaalt voor zijn diensten. 

Een koopje gezien de marktwaarde van de 26-jarige Marin geschat wordt op tien miljoen euro. Normaal gezien wordt de Roemeen morgen voorgesteld bij Empoli, waar hij zijn handtekening onder een meerjarig contract zette. De Belgische topclubs vissen dus definitief achter het net voor de centrale middenvelder. Ondanks het feit dat er nauwelijks geruchten opdoken rond mogelijke interesse vanuit België, staat het immers vast dat Marin voor tal van JPL-clubs een interessante optie had geweest. 

Op het goede spoor na Ajax-fiasco

In 2019 speelde Marin een ijzersterk seizoen bij Standard Luik. De Roemeen was in totaal goed voor tien doelpunten, waardoor Ajax zijn zinnen zette op de middenvelder. De Amsterdammers kwamen uiteindelijk met 12,5 miljoen euro over de boeg voor Marin, maar zijn Ajax-avontuur werd weliswaar een fiasco. In de Eredivisie vond de Roemeen nooit zijn draai, waarna Ajax hem stalde bij Cagliari. Daar liet Marin opnieuw vlagen van zijn klasse zien, en toonde hij dat hij een plaats heeft in een Europese topcompetitie. 

LEES OOK: Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Marin heeft altijd zijn plaats bij de Belgische topclubs.

Meest recent

'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

Op het WK U17 heeft Nathan De Cat zich deze week niet in de kijker kunnen spelen, want na zijn ...

83
83
Droom komt uit voor twee goudhaantjes van Club

Bij Club Brugge zullen ze met veel trots kijken naar hun goudhaantjes tijdens deze interlandperiode. ...

72
72
Noren geven WK-ticket extra glans, Congolese droom leeft nog

Zaterdagavond heeft ook Noorwegen zich voor het WK geplaatst. Met een klinkende zege in Italië ...

73
73
'Sof in Kazachstan: volgende Duivel ter discussie'

Met wedstrijden tegen Kazachstan en Liechtenstein leken de Rode Duivels deze maand overtuigend en ...

124
124
'Missie WK: Stassin moet opvolger Rode Duivel worden'

Het gelijkspel in Kazachstan maakte nog maar eens pijnlijk duidelijk dat de Rode Duivels voor ...

53
53
'Duivelse bom barst: sterkhouders keren zich tegen Garcia'

Dinsdag werken de Rode Duivels tegen Liechtenstein hun laatste interland van het kalenderjaar 2025 ...

886
886
'Raskin voor toptransfer: ook Premier League lonkt'

Bij de Rode Duivels is Nicolas Raskin de voorbije maanden stilaan uitgegroeid tot een vaste waarde ...

41
41
Vandenbempt benoemt hét pijnpunt van de Rode Duivels

Het pijnlijke puntenverlies van de Rode Duivels in Kazachstan zindert nog altijd stevig na. Een ...

80
80
Zorgen om Duivels: "Van hem zal het niet komen op het WK..."

Romelu Lukaku en Jérémy Doku zijn de enige Rode Duivels die als (flank)aanvallers ...

168
168
Koeman weg bij Oranje? Bondscoach doorbreekt de stilte

In België krijgt Rudi Garcia de volle laag, in Nederland was er ook al veel kritiek op Ronald ...

36
36
Garcia zwaar onder vuur: "Haal hém als bondscoach"

België zal zich dinsdag gaan kwalificeren voor het WK van komende zomer. De Rode Duivels hebben ...

529
529
Frankrijk en Engeland klaren de klus, feest in Oekraïne

Engeland en Frankrijk kwamen vanavond aan de bak, maar voor de twee landen stond er niets meer op ...

85
85
'Anderlecht wil zware slag slaan: spits op de radar'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

291
291
'Faes topprioriteit: absolute toptransfer lonkt'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

107
107
Doemscenario voor Duivels? "Dan is het tijd om te stoppen"

De Rode Duivels zijn er zaterdag niet in geslaagd hun ticket voor de WK-eindronde te verzilveren. ...

101
101
Straffe woorden: dit denkt Sir Alex Ferguson over Lammens

Om de geblesseerde Thibaut Courtois te vervangen, koos bondscoach Rudi Garcia zaterdag tegen ...

56
56
Mignolet dropt onthulling over 'aanvoerder' Vanaken

De Rode Duivels maakten zaterdagnamiddag allerminst een goede beurt tijdens hun ...

625
625
Garcia keihard neergehaald: "Niet beter dan Tedesco"

Dat de Rode Duivels zich dinsdag tegen dwergstaat Liechtenstein zullen plaatsen voor het WK, lijkt ...

302
302
'Club op miljoenenkoers: Engels gevecht om sterkhouder'

Nu het clubvoetbal even heeft plaats gemaakt voor de nationale ploegen en de winterse ...

238
238
Anderlecht helemaal terug? Boskamp trekt conclusie

Bij RSC Anderlecht kijkt men met de nodige verwachtingen naar de hervatting van het seizoen. Voor de ...

358
358
Portugal met monsterzege naar WK, Ierse waanzin in Hongarije

Ook het Portugal van bondscoach Roberto Martinez zal komende zomer te bewonderen zijn op het WK. In ...

206
206
2 op 10 - Waalse pers draait één Duivel door gehaktmolen

Wat een glorieuze middag had moeten worden voor de Rode Duivels, is uitgedraaid op een aanzienlijke ...

553
553
België-Liechtenstein: Garcia haalt verse kracht bij selectie

Na de slipper van zaterdag in Kazachstan (1-1), zullen de Rode Duivels tot de laatste snik moeten ...

580
580
'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Nederland wil zich maandagavond tegen Litouwen verzekeren van zijn plek op de WK-eindronde van ...

247
247
'Garcia maakt grove fout met Romeo Vermant'

De Rode Duivels zullen dan toch tot dinsdag moeten wachten om hun WK-kwalificatie te vieren. De ...

855
855

Meer sportnieuws