'Droomtransfer Origi nabij: Rode Duivel legt medische proeven af'

72 stemmen
'Droomtransfer Origi nabij: Rode Duivel legt medische proeven af'

Divock Origi heeft zijn nieuwe droomclub bijna beet. De voorbije weken werd de Rode Duivel nadrukkelijk gelinkt aan een overstap richting AC Milan, en die geruchten blijken ook waarheid te bevatten. Als alles goed verloopt, tekent de aanvaller morgen een meerjarig contract bij de Rossoneri.


Liverpool besliste dit seizoen om afscheid te nemen van Divock Origi. De Rode Duivel was de voorbije jaren uitgegroeid tot een cultheld bij de Engelse fans, maar kon steeds minder vrede nemen met zijn statuut als supersub. Om die reden besliste de Engelse topclub om Origi een vrije transfer te gunnen. Een buitenkans, dacht men bij Milan.

De Rossoneri lieten al enkele maanden blijken dat ze fel geïnteresseerd waren in de diensten van Origi. Ondertussen heeft de Italiaanse landskampioen ook wat het wil. Vanavond wordt Origi verwacht in Milaan, waarna hij onmiddellijk zijn medische proeven zal afleggen. Als die goed verlopen, wordt de Rode Duivel morgen voorgesteld als nieuwste aanwinst van Milan. Origi verkiest de overgang naar de modestad boven voorstellen van Villarreal en diverse Bundesliga-clubs. 

Concurrentie met Franse international

Net als bij Liverpool heerst er ook bij Milan heel wat concurrentie. Zo groeide Olivier Giroud dit seizoen uit tot onbetwiste basisspeler bij de troepen van Pioli. De Fransman had ook een groot aandeel in de Scudetto, en lijkt dus niet zomaar zijn plaats te gaan afgeven. Het valt dus nog af te wachten of de Rode Duivel de concurrentiestrijd met de ervaren Giroud zal kunnen winnen.

Goede keuze van Origi?

Meest recent

Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

4
4
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

25
25
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

69
69
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

62
62
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

30
30
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

321
321
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

55
55
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

29
29
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

202
202
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

90
90
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

156
156
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

364
364
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

319
319
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

81
81
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

57
57
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

176
176
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

166
166
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

60
60
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

439
439
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

307
307
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

79
79
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

322
322
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

381
381
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

119
119

Meer sportnieuws