'Droomtransfer Origi nabij: Rode Duivel legt medische proeven af'

door
'Droomtransfer Origi nabij: Rode Duivel legt medische proeven af'

Divock Origi heeft zijn nieuwe droomclub bijna beet. De voorbije weken werd de Rode Duivel nadrukkelijk gelinkt aan een overstap richting AC Milan, en die geruchten blijken ook waarheid te bevatten. Als alles goed verloopt, tekent de aanvaller morgen een meerjarig contract bij de Rossoneri.


Liverpool besliste dit seizoen om afscheid te nemen van Divock Origi. De Rode Duivel was de voorbije jaren uitgegroeid tot een cultheld bij de Engelse fans, maar kon steeds minder vrede nemen met zijn statuut als supersub. Om die reden besliste de Engelse topclub om Origi een vrije transfer te gunnen. Een buitenkans, dacht men bij Milan.

De Rossoneri lieten al enkele maanden blijken dat ze fel geïnteresseerd waren in de diensten van Origi. Ondertussen heeft de Italiaanse landskampioen ook wat het wil. Vanavond wordt Origi verwacht in Milaan, waarna hij onmiddellijk zijn medische proeven zal afleggen. Als die goed verlopen, wordt de Rode Duivel morgen voorgesteld als nieuwste aanwinst van Milan. Origi verkiest de overgang naar de modestad boven voorstellen van Villarreal en diverse Bundesliga-clubs. 

Concurrentie met Franse international

Net als bij Liverpool heerst er ook bij Milan heel wat concurrentie. Zo groeide Olivier Giroud dit seizoen uit tot onbetwiste basisspeler bij de troepen van Pioli. De Fransman had ook een groot aandeel in de Scudetto, en lijkt dus niet zomaar zijn plaats te gaan afgeven. Het valt dus nog af te wachten of de Rode Duivel de concurrentiestrijd met de ervaren Giroud zal kunnen winnen.

LEES OOK: 'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Goede keuze van Origi?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

52
52
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

4
4
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

51
51
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

187
187
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

75
75
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

83
83
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

128
128
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

241
241
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

159
159
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

208
208
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

400
400
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

228
228
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

279
279
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

573
573
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

117
117
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

40
40
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

224
224
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

221
221
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

148
148
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

62
62
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

195
195
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

46
46
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

157
157
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

636
636
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

402
402
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

317
317

Meer sportnieuws