'Manchester United draait Antwerp fikse loer'

330 stemmen
'Manchester United draait Antwerp fikse loer'

Royal Antwerp FC is bijzonder bedrijvig op de transfermarkt. The Great Old wil uitpakken met enkele klinkende namen, en met Mark Van Bommel en Marc Overmars aan het roer is dat ook niet meteen onrealistisch te noemen. Eén wereldtopper mag de ploeg uit Deurne alvast van zijn lijstje schrappen. 


Volgens DiscoMirror overweegt Christian Eriksen om zijn handtekening te zetten onder een meerjarig contract bij Manchester United. De Deense spelverdeler werd de voorbije weken meermaals genoemd bij Antwerp, maar gezien de enorme interesse in de diensten van Eriksen was een transfer al vrij ondenkbaar te noemen bij het starten van de geruchten. De transfervrije Eriksen zou echter wel nog enkele zaken afwachten vooraleer hij een definitieve beslissing wil nemen. 

Zo zou Eriksen zijn transfer richting Manchester United laten afhangen van de transferpolitiek van de Mancunians. Aangezien de ploeg van Erik Ten Hag dicht bij de komst staat van Frenkie De Jong, zou een volgende Europese topper als middenvelder wel eens een struikelblok kunnen vormen voor de Deen. Hij zou dan ook eerst willen praten met het bestuur van United om te bekijken op welke posities de traditieclub zich nog verder wil versterken. 

Brentford als tweede optie

Als de transferpolitiek van Manchester United niet zou voldoen aan de wensen van Eriksen, heeft de Deen wel een uitstekend 'plan B' voorhanden. De club die hem dit seizoen terug een kans gaf op het hoogste niveau, Brentford, zou immers nog steeds een optie zijn voor de aanvallende middenvelder. Bij de Engelse promovendus is men dan ook bereid om bijzonder ver te gaan voor de hoge looneisen van Eriksen. Een transfer richting de Bosuil behoort dus niet meer tot de opties van de 30-jarige Deen. 

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

Waar speelt Eriksen volgend seizoen?

Meest recent

Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

1
1
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

25
25
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

85
85
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

279
279
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

84
84
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

63
63
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

38
38
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

254
254
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

245
245
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

630
630
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

135
135
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

19
19
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

425
425
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

129
129
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

144
144
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

665
665
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

773
773
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

343
343
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

400
400
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

100
100
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

175
175
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

243
243
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

96
96
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

177
177
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

93
93

Meer sportnieuws