'Manchester United draait Antwerp fikse loer'

door
'Manchester United draait Antwerp fikse loer'

Royal Antwerp FC is bijzonder bedrijvig op de transfermarkt. The Great Old wil uitpakken met enkele klinkende namen, en met Mark Van Bommel en Marc Overmars aan het roer is dat ook niet meteen onrealistisch te noemen. Eén wereldtopper mag de ploeg uit Deurne alvast van zijn lijstje schrappen. 


Volgens DiscoMirror overweegt Christian Eriksen om zijn handtekening te zetten onder een meerjarig contract bij Manchester United. De Deense spelverdeler werd de voorbije weken meermaals genoemd bij Antwerp, maar gezien de enorme interesse in de diensten van Eriksen was een transfer al vrij ondenkbaar te noemen bij het starten van de geruchten. De transfervrije Eriksen zou echter wel nog enkele zaken afwachten vooraleer hij een definitieve beslissing wil nemen. 

Zo zou Eriksen zijn transfer richting Manchester United laten afhangen van de transferpolitiek van de Mancunians. Aangezien de ploeg van Erik Ten Hag dicht bij de komst staat van Frenkie De Jong, zou een volgende Europese topper als middenvelder wel eens een struikelblok kunnen vormen voor de Deen. Hij zou dan ook eerst willen praten met het bestuur van United om te bekijken op welke posities de traditieclub zich nog verder wil versterken. 

Brentford als tweede optie

Als de transferpolitiek van Manchester United niet zou voldoen aan de wensen van Eriksen, heeft de Deen wel een uitstekend 'plan B' voorhanden. De club die hem dit seizoen terug een kans gaf op het hoogste niveau, Brentford, zou immers nog steeds een optie zijn voor de aanvallende middenvelder. Bij de Engelse promovendus is men dan ook bereid om bijzonder ver te gaan voor de hoge looneisen van Eriksen. Een transfer richting de Bosuil behoort dus niet meer tot de opties van de 30-jarige Deen. 

LEES OOK: 'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Waar speelt Eriksen volgend seizoen?

Meest recent

'Poppen aan het dansen in Genk: ook De Condé door het lint'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

0
0
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

29
29
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

48
48
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

34
34
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

129
129
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

141
141
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

130
130
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

52
52
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

292
292
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

156
156
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

514
514
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

189
189
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

253
253
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

489
489
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

723
723
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

334
334
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

746
746
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

127
127
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

392
392
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

620
620
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

552
552
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

65
65
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

263
263
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

462
462

Meer sportnieuws