'Anderlecht en Club Brugge mogen hoop op toptarget opbergen'

door
'Anderlecht en Club Brugge mogen hoop op toptarget opbergen'

RSC Anderlecht en Club Brugge roeren zich stevig op de transfermarkt. Eerstgenoemde stelt eerstdaags Sebastiano Esposito voor als nieuwe aanvaller, terwijl Club Brugge al uithaalde door Ferran Jutgla richting het Jan Breydelstadion te halen. Toch is de transferhonger van beide clubs nog niet gestild. Zo speuren ze allebei naar een nieuwe aanvaller. 


In die zoektocht werden zowel Anderlecht als Club Brugge al gelinkt aan Wilfried Gnonto. De Italiaanse aanvaller van FC Zürich kende een topseizoen, en mag zich ondertussen zelfs als volwaardig Italiaans international beschouwen. Gisteren kon u al lezen dat Feyenoord over de beste papieren beschikt om Gnonto in huis te halen, en dat Anderlecht en Club Brugge mogelijks achter het net dreigen te vissen. In dat statement dreigt nu steeds meer waarheid te zitten. 

Naast het Algemeen Dagblad meldt nu ook Goal dat er een akkoord nadert tussen Feyenoord en Zürich. Op persoonlijk vlak zouden Gnonto en de Rotterdammers al enkele dagen een deal hebben, maar het vaarwater tussen de clubs zou nog te diep geweest zijn om de overeenkomst al in kannen en kruiken te noemen. Feyenoord zou in totaal zeven miljoen euro betalen voor de 18-jarige Italiaan. 

Toptalent in wording

Feyenoord lijkt met de komst van Gnonto een uitstekende zaak te gaan doen. De aanvaller behaalde ondertussen ook al vier caps voor zijn land, waarin hij eenmaal de weg naar doel wist te vinden. Daarnaast was hij dit seizoen bij FC Zürich goed voor acht doelpunten en drie assists. Dankzij zijn wervelende prestaties kende Transfermarkt hem ook al een marktwaarde van tien miljoen euro toe. 

LEES OOK: ‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Laten Anderlecht en Club Brugge hier een unieke kans liggen?

Meest recent

Eddy Snelders oog in oog met slachtoffers: angst en woede

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

0
0
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

48
48
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

28
28
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

38
38
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

61
61
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

33
33
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

170
170
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

203
203
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

200
200
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

161
161
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

278
278
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

273
273
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

360
360
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

659
659
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

472
472
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

116
116
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

70
70
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

187
187
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

357
357
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

292
292
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

309
309
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

190
190
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

463
463
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

105
105

Meer sportnieuws