'Anderlecht en Club Brugge mogen hoop op toptarget opbergen'

138
'Anderlecht en Club Brugge mogen hoop op toptarget opbergen'

RSC Anderlecht en Club Brugge roeren zich stevig op de transfermarkt. Eerstgenoemde stelt eerstdaags Sebastiano Esposito voor als nieuwe aanvaller, terwijl Club Brugge al uithaalde door Ferran Jutgla richting het Jan Breydelstadion te halen. Toch is de transferhonger van beide clubs nog niet gestild. Zo speuren ze allebei naar een nieuwe aanvaller. 


In die zoektocht werden zowel Anderlecht als Club Brugge al gelinkt aan Wilfried Gnonto. De Italiaanse aanvaller van FC Zürich kende een topseizoen, en mag zich ondertussen zelfs als volwaardig Italiaans international beschouwen. Gisteren kon u al lezen dat Feyenoord over de beste papieren beschikt om Gnonto in huis te halen, en dat Anderlecht en Club Brugge mogelijks achter het net dreigen te vissen. In dat statement dreigt nu steeds meer waarheid te zitten. 

Naast het Algemeen Dagblad meldt nu ook Goal dat er een akkoord nadert tussen Feyenoord en Zürich. Op persoonlijk vlak zouden Gnonto en de Rotterdammers al enkele dagen een deal hebben, maar het vaarwater tussen de clubs zou nog te diep geweest zijn om de overeenkomst al in kannen en kruiken te noemen. Feyenoord zou in totaal zeven miljoen euro betalen voor de 18-jarige Italiaan. 

Toptalent in wording

Feyenoord lijkt met de komst van Gnonto een uitstekende zaak te gaan doen. De aanvaller behaalde ondertussen ook al vier caps voor zijn land, waarin hij eenmaal de weg naar doel wist te vinden. Daarnaast was hij dit seizoen bij FC Zürich goed voor acht doelpunten en drie assists. Dankzij zijn wervelende prestaties kende Transfermarkt hem ook al een marktwaarde van tien miljoen euro toe. 

LEES OOK: 'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Laten Anderlecht en Club Brugge hier een unieke kans liggen?

Meest recent

Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

6
6
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

1
1
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

30
30
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

14
14
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

80
80
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

29
29
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

14
14
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

8
8
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

25
25
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

293
293
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

76
76
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

75
75
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

52
52
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

140
140
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

264
264
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

93
93
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

304
304
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

141
141
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

52
52
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20

Meer sportnieuws