'Anderlecht en Club Brugge mogen hoop op toptarget opbergen'

door
'Anderlecht en Club Brugge mogen hoop op toptarget opbergen'

RSC Anderlecht en Club Brugge roeren zich stevig op de transfermarkt. Eerstgenoemde stelt eerstdaags Sebastiano Esposito voor als nieuwe aanvaller, terwijl Club Brugge al uithaalde door Ferran Jutgla richting het Jan Breydelstadion te halen. Toch is de transferhonger van beide clubs nog niet gestild. Zo speuren ze allebei naar een nieuwe aanvaller. 


In die zoektocht werden zowel Anderlecht als Club Brugge al gelinkt aan Wilfried Gnonto. De Italiaanse aanvaller van FC Zürich kende een topseizoen, en mag zich ondertussen zelfs als volwaardig Italiaans international beschouwen. Gisteren kon u al lezen dat Feyenoord over de beste papieren beschikt om Gnonto in huis te halen, en dat Anderlecht en Club Brugge mogelijks achter het net dreigen te vissen. In dat statement dreigt nu steeds meer waarheid te zitten. 

Naast het Algemeen Dagblad meldt nu ook Goal dat er een akkoord nadert tussen Feyenoord en Zürich. Op persoonlijk vlak zouden Gnonto en de Rotterdammers al enkele dagen een deal hebben, maar het vaarwater tussen de clubs zou nog te diep geweest zijn om de overeenkomst al in kannen en kruiken te noemen. Feyenoord zou in totaal zeven miljoen euro betalen voor de 18-jarige Italiaan. 

Toptalent in wording

Feyenoord lijkt met de komst van Gnonto een uitstekende zaak te gaan doen. De aanvaller behaalde ondertussen ook al vier caps voor zijn land, waarin hij eenmaal de weg naar doel wist te vinden. Daarnaast was hij dit seizoen bij FC Zürich goed voor acht doelpunten en drie assists. Dankzij zijn wervelende prestaties kende Transfermarkt hem ook al een marktwaarde van tien miljoen euro toe. 

LEES OOK: Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

Laten Anderlecht en Club Brugge hier een unieke kans liggen?

Meest recent

‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

116
116
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

30
30
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

19
19
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

157
157
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

107
107
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

488
488
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

203
203
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

287
287
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

161
161
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

95
95
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

527
527
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

236
236
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

118
118
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

525
525
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

430
430
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

652
652
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

250
250
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

506
506
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

348
348
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

94
94
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

549
549
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

381
381
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

111
111
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

239
239
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

580
580

Meer sportnieuws