'KAA Gent nadert akkoord met nieuwe Hamsik'

door
'KAA Gent nadert akkoord met nieuwe Hamsik'

KAA Gent is op dit moment bezig aan zijn voorbereiding op het komende seizoen. De troepen van Hein Vanhaezebrouck zullen zich tijdens de komende weken nog gevoelig versterken. Met Hugo Cuypers werd alvast een interessante spits aangetrokken. Hij wordt mogelijks gevolgd door een Europees toptalent.


Volgens Sport Aktuality zal KAA Gent zich binnenkort versterken met Jakub Kadak. De 21-jarige middenvelder wordt in Slowakije aanzien als een enorm talent, en zou zelf ook klaar zijn voor een nieuwe stap in zijn carrière. Kadak speelt op dit moment voor AS Trencin. Daar wist hij zich als jonkie te onderscheiden met maar liefst dertien doelpunten en zeven assists in 28 wedstrijden. Indrukwekkende cijfers voor een aanvallende middenvelder van zijn leeftijd.

Die cijfers hebben er inmiddels voor gezorgd dat Kadak op de radar verscheen van heel wat Europese topclubs. Toch zouden de Buffalo’s volgens de Slowaakse media over de beste papieren beschikken. Een akkoord tussen beide partijen zou dan ook naderend zijn, waardoor Hein Vanhaezebrouck zich ongetwijfeld in de handen mag wrijven. Over een mogelijk transferbedrag wordt echter nog geen gewag gemaakt. De transferwaarde van Kadak bedraagt - ondanks zijn indrukwekkend seizoen - wel maar amper 600.000 euro. 

Nieuwe Hamsik

In Slowakije wordt Kadak dan ook vergeleken met (misschien wel de beste) Slowaakse voetballer aller tijden: Marek Hamsik. De middenvelder beschikt net als Hamsik over een uitstekende basistechniek, en rijgt de doelpunten aan elkaar. Op dit moment is de 21-jarige Kadak nog Slowaaks jeugdinternational, maar volgens de binnenlandse pers volgt er weldra een oproep voor het nationale elftal van Slowakije.

LEES OOK: Kopzorgen bij AA Gent: "Het was twéé keer mijn fout"

Heeft Gent nood aan een speler als Kadak?

Meest recent

FC Barcelona verrast iedereen met gigantisch groot nieuws

FC Barcelona heeft vandaag groot nieuws meegedeeld. De Catalanen zullen komend weekend immers terug ...

0
0
Marbella komt met update over blessure Vanheusden

Zinho Vanheusden viel onlangs uit met een knieblessure. Er werd meteen gevreesd voor een lange ...

8
8
Rode Duivels terug thuis bij Standard: vijftal keert terug

De Rode Duivels spelen morgen in een vol huis tegen Liechtenstein. Voor de Luikse fans is het ...

26
26
'Club Brugge blijft in running voor pittige transfer'

Het lijkt er niet op dat we bij Club Brugge al te veel transferactiviteit zullen moeten verwachten ...

54
54
Is dit de reden waarom Overmars Antwerp boven Ajax kiest?

Ajax is de laatste weken in een diepe crisis beland. Trainer John Heitinga werd ontslagen en ...

67
67
'Vol huis voor Rode Duivels: KBVB smeedt nu al plan'

Na het gelijkspel van vorig weekend in Kazachstan zijn de Rode Duivels nog niet zeker van hun ticket ...

40
40
Bondscoach benoemt dé reden voor pijnlijke exit op WK U17

Het lijkt voor de Belgische elftallen geen al te beste interlandbreak te worden. De Rode Duivel ...

107
107
Wilmots helemaal overtuigd van Duivel: "Een goudmijn"

De ontgoocheling was de voorbije dagen enorm bij en rond de Rode Duivels na het teleurstellende ...

96
96
'Anderlecht gaat in januari voor Man City-sensatie'

Anderlecht kende al een zeer drukke zomer, maar lijkt ook in januari nog de transfermarkt op te gaan ...

247
247
Trofee Raymond Goethals: deze 3 trainers maken kans

Sinds 2011 wordt in december elk jaar de Trofee Raymond Goethals uitgereikt, die de Belgische ...

132
132
Verrassende Belg duikt op in straf lijstje met Yamal en co

Komend weekend trekt het clubvoetbal zich weer op gang na een korte onderbreking door de ...

42
42
'Lukaku bijna terug: datum voor comeback gepind'

De Rode Duivels moeten het dinsdag tegen Liechtenstein nog altijd zien te stellen zonder Romelu ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe grootmacht voor De Cat, Club mist miljoenen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

137
137
Tip voor Garcia: drastische ingreep bij Rode Duivels?

Voorlopig mag hij nog op zijn beide oren slapen, maar door de blamage in Kazachstan maakte ook Rudi ...

98
98
DAZN-soap loopt spuigaten uit: worstcasescenario wenkt

De interlandbreak biedt niet alleen de clubs een adempauze, voor DAZN en de Pro League is het ...

636
636
'Renard in actie: Anderlecht zet zinnen op goudhaantje'

De interlandbreak betekent geen vakantie voor Olivier Renard, die vooraf ook al de topper tegen Club ...

355
355
'Spanning stijgt bij Club Brugge: leegloop in januari?'

Net zoals dat in de jaren voordien reeds het geval was deed Club Brugge afgelopen zomer weer gouden ...

339
339
Tom Waes haalt vlammend uit richting BV-concurrenten

Een jaar geleden botste Tom Waes met zijn Porsche-oldtimer tegen een botsabsorbeerder aan de ...

131
131
Anderlecht verschaft woordje uitleg bij stadionplannen

Vlak voor de interlandbreak ging het dak eraf in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht eindelijk nog ...

505
505
'Doku versus Garcia: bondscoach in vieze papieren'

Na het teleurstellende 1-1 gelijkspel in Kazachstan gaan de alarmbellen af bij de Rode Duivels. ...

258
258
Gert Verheyen verrast iedereen met mysterieuze boodschap

Gert Verheyen en Frank Raes waren jarenlang goede collega's. De twee werkten onder meer samen bij ...

192
192
Hein pakt één Duivel aan: "Zijn voetjes zijn het probleem"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond tegen Liechtenstein één en ander recht te zetten. ...

623
623
Alarm bij Duivels: Vandenbempt trekt drastische conclusie

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

197
197
'City doet mercato gloeien: nieuwe superster voor Pep'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

87
87
'Van hemel naar hel: enorme klap Vanaken bij Duivels'

De Rode Duivels maakten zaterdag allerminst een goede beurt op het veld van Kazachstan, toch waren ...

1302
1302

Meer sportnieuws