'Club Brugge mag ijzersterke aanvaller helemaal vergeten'

262 stemmen
'Club Brugge mag ijzersterke aanvaller helemaal vergeten'

Club Brugge is nog steeds op zoek naar een nieuwe aanvaller. Ondanks de komst van Ferran Jutgla lijkt Carl Hoefkens ook te dromen van een echte targetspits. In die zoektocht kende de landskampioen ondertussen al heel wat pech.


Enkele weken geleden raakte bekend dat Club Brugge naar een akkoord zocht met Benik Afobe. De Engelse spits van Stoke City leek ook zelf voor een transfer richting het Jan Breydelstadion te kiezen, maar haakte op het laatste moment af. Ondanks het feit dat Afobe al in Brugge werd gespot, was het voorlopig nog gissen naar een echte reden voor het afspringen van de gesprekken.

Volgens Sky Sports staat Benik Afobe ondertussen op het punt om een contract te tekenen bij Millwall. De ploeg uit de Engelse Championship huurde Afobe al tijdens het voorbije seizoen, en daar deed de spits het ook uitstekend. Met dertien doelpunten had hij een groot aandeel in het sterke seizoen van de Engelse cultclub. Bij Millwall zal de Engelsman een contract voor één seizoen ondertekenen.

Zoektocht nog niet voorbij

Naast Benik Afobe mocht ook Andy Caroll vorige week zijn kans wagen bij Blauw-Zwart. De rijzige Engelsman maakte tijdens de fysische en psychologische proeven echter amper indruk, waarna Club Brugge hem terugstuurde. Het staat dus vast dat de landskampioen op zoek is naar een bepaald profiel voor de aanvallerspositie. De komende weken zullen ongetwijfeld nog enkele namen opduiken die gelinkt zullen worden aan de Bruggelingen.

LEES OOK: Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zou Afobe een aanwinst voor Club Brugge geweest zijn?

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

187
187
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

49
49
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

19
19
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

131
131
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

180
180
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

171
171
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

419
419
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

127
127
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

172
172
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

174
174
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

231
231
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

324
324
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

185
185
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

445
445
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

186
186
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

118
118
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

559
559
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

255
255
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

75
75
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

356
356
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

169
169
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

152
152
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws