'Club Brugge mag ijzersterke aanvaller helemaal vergeten'

door
'Club Brugge mag ijzersterke aanvaller helemaal vergeten'

Club Brugge is nog steeds op zoek naar een nieuwe aanvaller. Ondanks de komst van Ferran Jutgla lijkt Carl Hoefkens ook te dromen van een echte targetspits. In die zoektocht kende de landskampioen ondertussen al heel wat pech.


Enkele weken geleden raakte bekend dat Club Brugge naar een akkoord zocht met Benik Afobe. De Engelse spits van Stoke City leek ook zelf voor een transfer richting het Jan Breydelstadion te kiezen, maar haakte op het laatste moment af. Ondanks het feit dat Afobe al in Brugge werd gespot, was het voorlopig nog gissen naar een echte reden voor het afspringen van de gesprekken.

Volgens Sky Sports staat Benik Afobe ondertussen op het punt om een contract te tekenen bij Millwall. De ploeg uit de Engelse Championship huurde Afobe al tijdens het voorbije seizoen, en daar deed de spits het ook uitstekend. Met dertien doelpunten had hij een groot aandeel in het sterke seizoen van de Engelse cultclub. Bij Millwall zal de Engelsman een contract voor één seizoen ondertekenen.

Zoektocht nog niet voorbij

Naast Benik Afobe mocht ook Andy Caroll vorige week zijn kans wagen bij Blauw-Zwart. De rijzige Engelsman maakte tijdens de fysische en psychologische proeven echter amper indruk, waarna Club Brugge hem terugstuurde. Het staat dus vast dat de landskampioen op zoek is naar een bepaald profiel voor de aanvallerspositie. De komende weken zullen ongetwijfeld nog enkele namen opduiken die gelinkt zullen worden aan de Bruggelingen.

LEES OOK: 'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Zou Afobe een aanwinst voor Club Brugge geweest zijn?

Meest recent

Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

0
0
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

40
40
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

8
8
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

148
148
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

51
51
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

207
207
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

30
30
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

176
176
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

84
84
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

86
86
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

78
78
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

19
19
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

197
197
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

229
229
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

284
284
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

101
101
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

83
83
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

522
522
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

300
300
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

351
351
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

620
620
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

326
326
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

58
58
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

114
114

Meer sportnieuws